Vadilo by vám, ak by váš manžel mával nočné s kolegyňami?

10. dec 2022

Ahojte,
Prosím o radu. Manžel je skvelý muž, ktorý ma nikdy nesklamal (sme spolu 9 rokov, 6 manzelia). Sex máme vynikajúci a pravidelný, veľmi často ho chce. Vieme sa rozprávať celé hodiny, proste nevidím vo vzťahu väčší problém. "Poblém" je, že pracuje na záchranke a často je v noci (aj cez deň) na stanici sám s kolegyňou. (Raz jednou, potom druhou, potom inou..) Samozrejme ak spia, majú 2 oddelené izby.
No a do toho moja mama, vždy do mňa rýpe, že "Príležitosť robí zlodeja". Ja jej na to poviem, že ak by mám muža, ktorý pri príležitosti ma podvedie, to radšej chcem takého muža nemať. Že to už lepšie (hypotetick nech tú príležitosť ma, využije, nech na to prídem a rozidem sa s ním ako žiť v sladkej nevedomosti s neverníkom. Mama mi vždy povie, že som hrozne naivná, ze ma môže na tej zachranke podvádzať aj roky a neprídem na to.
Úprimne som sa porozprávala s mužom o tom, ako matka do mňa rype a on mi povedal, že našu lásku by nikdy neohrozil. Že ak by sa stalo ( co sa samozrejme moze stať) že by prišla na záchranku nejaká kolegyňa co by ho príliš priťahovala, mal by pocit ze k nej začína niečo cítiť a podobne, tak by dal výpoveď pretože nič mu nestojí za stratu nášho vzťahu.

Musím priznať, že mama ma trocha zneistila. Ono manžel by hypoteticky mohol aj zmeniť prácu, pripadne si zariadiť trocha menej služieb s kolegyňami. No žiadali by ste to toho svojho, keby ste boli na mojom mieste? Vadilo by vám to?

janai1
10. dec 2022

😂😂 Prosím ťa a ako si to predstavuješ? Príde za vedúcim a povie mu, vieš čo prepáč ja nemôžem robiť nočné s kolegyňami lebo žena si myslí že ju podvádzam.

anjelicek26
10. dec 2022

Keby ta muz chce podvadzat, tak pretiahne vsetko, co prebehne okolo neho vratane tvojej maminy a sestry... chapeme sa... ja mam 90% muzsky kolektiv okolo seba, chodime aj na sluzobky, v zivote by ma nenapadlo tam nieco riesit a teda aj muz chodieval na sluzobky dost casto a ano aj zeny tam su, tiez to posledne, co ma napadlo riesit bolo toto 😂 Rypanie mame zaraz, zbytocne zacnes mat taku podvedomu nedoveru v manzela, pritom absolutne nic nespravil...

syslik81
10. dec 2022

tvoja mama je riadne truba ako sorry ale ty si to zdedila po nej ...

buberova
10. dec 2022

Musím uznať že z tohto tvojho opisu máš super manžela 🙂 držím palce aby sa vám to podarilo nejak pvyriešiť

autor
10. dec 2022

@janai1 nie, to určite nie. Ale on si to vie vo veľkej miere naplánovať, keby chcel, s kým bude pracovať. Momentálne neplánuje a necháva nech mu pridelia koho chcú. Je to dosť komplikovane na vysvetľovanie takže iba veľmi v skratke

autor
10. dec 2022

@syslik81 myslím si, že si takýto komentár je pod úroveň, sorry. Vieš čo, manžel tam pracuje 5 rokov a nič som neriešila. Ale ak 5 rokov do teba niekto hostí a rýpe, je možno dobre poprosiť o nezávislú radu druhých nezaintetesovanych ľudí

jane89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
10. dec 2022

Ty mu asi ani trochu nedôveruješ.

Muži aj ženy bežne pracujú v zmiešaných kolektívoch a to neznamená že tam každý chrápe s každým.
Ja mam kolegov s ktorými často chodím aj na sluzibky, ale môj muž mi dôveruje a našťastie aj moja svokra bola pri zmysloch

K tvojej mame ….stará žena ale rozum nikde

Di to zober z druhej strany, ak ty budeš pracovať v zmiešanom kolektíve ako by ti padlo ak by ti muž povedal daj výpoveď lebo vo ak spavas s kolegom ?

Inak s fo obchodu chodí normálne? Však tam du predavačky? K doktorom len k muzom?

mondolina
10. dec 2022

tiež mávam nočné len s mužmi, 12 hodín som aj s mužom v noci v aute. keby mal toto môj muž riešiť 🤦‍♀️
ale áno mali sme kolegu, ktorému frajerka zakazovala robiť v noci so ženou.
už tam nerobí 🥳🥳

7miriam77
10. dec 2022

Preboha. Chudak chlap😥😥😥. Tak ho zamkni doma na tri zamky a nech maminka strazi kľúče

lucyluska
10. dec 2022

Nevadilo by mi to. Lebo ma ani len nenapadlo, že by niečo spravil.
Moja mami vždy hovorila, že keď sa necháš riadiť inym rozumom, do svojho môžeš "nasrať".
Nikdy nikoho nepočúvame ktokolvek, akékoľvek má pripomienky.
Manželstvo je naše, založené na láske, dôvere.

maranta_leuconeura
10. dec 2022

Chlapovi najlepsie vypichnut oci a zavrie ho doma. Len niektore su aj potom schopne napisat, ze ich podvadza s rukou.

vler
10. dec 2022

Pod uroven je ze dovolis svojej mame tolko rokov rypat

viestta
10. dec 2022

sice by som pouzila ine slova na komentovanie tvojej mamy ale podstata by ostala rovnaka, suhlasim so @syslik81
A ty tiez nebudes asi celkom sebeista, ked ta toto zoziera. Keby chcel podviest nebude to robit v nocnej na zachranke, ked nevie kedy ho zavolaju na vyjazd. Bud si poznas muza a doverujes mu, alebo nei. Ale veselo v tomto pokracuj. Raz mu to zacne liezt na nervy a potom sa budes cudovat

deti95060810
10. dec 2022

prečo hneď myslíš na to najhoršie...
samozrejme manžel ak bude chcieť, podvedie ťa kedykoľvek... a nemusíš sa to ani dozvedieť... 😉

petamich
10. dec 2022

nie nevadilo, lebo ak by ma chlap chcel podviest alebo si najst inu, tam by to urobil bez ohladu na to, ci ma alebo nema nocne s kolegynami 🤷‍♀️ a ked by mama takto rypala, tak by som jej povedala, ze ked s tym zacne este raz postavim sa a odidem a viac k nej nepridem

viestta
10. dec 2022

@jane89 😀

dadka128
10. dec 2022

Keby ťa chce podviesť urobí to hocikde, nie v práci.. mamu nepočúvaj, očividne nie je zať pre ňu dosť dobrý či obľúbený,...ak vam s mužom všetko vo vzťahu klape je to v poriadku ľúbi ťa tak si váž a neznechuť sa zbytočnými otázkami voči mužovi

luccija
10. dec 2022

Ja som bola pravidelne na nočnej so 40 chlapmi v uniforme a kamionistami z celej Europy🙂mame zakaž o tom rozprávať, ak muž chce spraví to kedykoľvek.Ale ja som realistka a aj také muzove vyhlásenia čo by robil, keby sa do niekoho zahľadel by som brala s rezervou.Urcite by som ho nežiadala, aby si menil služby to akože znížiť riziko?Keď je on v službe ty tiež môžeš zahnut skús to niekedy mame povedať🙂ju podviedol tvoj otec, alebo prečo má takú paranoju?

adrianka2606
10. dec 2022

@luccija Mozno je zalubena do zata a ziarli namiesto manzelky 😂

dilino
10. dec 2022

Môj bežne pracuje s kolegyňou v noci na nočnej a keby som mala nad tým rozmýšľať tak som už bez neho

zuzitko74
10. dec 2022

Ty potrebuješ upratať mamu a nie svojho muža. U vás doma sa presne splnilo, že kam diabol nemôže, tak tam pošle starú zlomyseľnú ženskú.

s_o_n_i_k_e
10. dec 2022

Matky vedia pekne znepríjemniť život, nielen zaťovi, ale aj vlastnému dieťaťu. Každý asi pozná manželstvá, kde rodičia urobili svoje a skončilo to rozvodom. Matky sú top na konšpirácie. Za mňa, ak si veríte a mate k sebe dôveru tak nie je o čom a nabudúce mame povec, že túto temu nechceš riešiť a ak áno odchádzaš, nech Vás absolutne nerieši, nevidí za Vaše dvere Vášho bývania, čiže nemá žiadne právo súdiť a vyjadrovať sa. Ak sa to má stať sa to stane a nijako to nezmeníš, dnes sme tu a zajtra už byť nemusíme, hlava plná konšpirácií a strachu nikomu nepomôže a budeš sa len trápiť. Uprac si mamu a dobre bude 🙂 môj manžel robí len nočné a tiež sú tam dievčata a tu som a žijem, keby sme mali riešiť všetko čo by keby...to by sme sa len trápili 🙂 a dôvera je základ!

h2o2
10. dec 2022

Panebože môj muž robí do samými ženami, má vlastnú kanceláriu niekedy zostane v praci dlhšie to mam začať žiariť ? Keď by ta chcel podviesť tak ta povedie hocikde a hocikedy. Tiež som robila nočné s mužmi a predstav si že som sa s nimi nevyspala ale zase jeden kolega bol 3x rozvedený ale ten je na super štíhle a vysoké tak som mala šťastie 😂😂😂.

komplikovana
10. dec 2022

absolutne by mi to nevadilo. Pracuje na zachranke, cize je asi dost vycerpany a ty si myslis, ze ma cas mysliest na sex s kolegynou. Povedz mame nech ti take veci vobec nehovori, ze ju nebudes pocuvat. Co tym akoze vlastne sleduje, ze ti take kraviny hovori? Veris jej, alebo manzelovi? Ak jemu, tak aj 100 rokov ti mozu hustit do hlavy tie bludy aj tak im nepolavis.

anickabasnicka
10. dec 2022

tvoje matka ma nejaky problem s tvym manzelem? protoze jinak by do tebe tak nerypala. myslim,ze na techto pracovistich jsou urcite pravidla o vztazich mezi kolegami,takze se nemusis bat. navic,jak by ten sex asi provozovali,kdyz nevi ani minutu,kdy je odvolavaji k vyjezdu. za tu ostudu a hlavne pruser,kdyby meli kvuli nejakym techtlemechtle mezi sebou zpozdeni, by jim ten sex asi ani nechutnal. matku co nejrychleji odkaz s takovymi recmi do patricnych mist a prestan se trapit nad necim,co neni. ....jinak jak se rika, sklidis to co zasejes, kdyz budes sveho manzela neustale otravovat s potencionalni neverou.

kacena4
10. dec 2022

moj muz ma v praci jedinu zenu a akurst on ju vyfasoval do dvojice. dokonca boli na sluzobke a dali 8ch do spol9cnej izby na ubytovni (pre mna nepochopitelne) ... zalezi ci ty mu veris. pretoze nepotrebuje nocne na to aby sa s niekym vyspal... mamu by som poslala do .... ked ta zneistuje a ty sa nechas. ak mate manzelstvo postavene na dovere nie je co riesit

ivik4
10. dec 2022

Tiez tak robi a mam to v ...

chcemradu
10. dec 2022

Robila som v sklade, kde bolo 15 mužov. Môj manžel mi musel dôverovať, ako aj ja jemu. On robil v mužskom kolektíve, ale často chodili, tak 2x do mesiaca na bowling a diskotéku. Príležitosť robí zlodeja, áno, ale niekto vie byť aj čestný. A ako tvoj muž sa vyjadril, že keby sa niečo také malo stať, tak by to stopol skôr, ako by niekomu ublížil. Tak mu ver. A ver aj sebe.
Buď rád, že má prácu.

kvetinka75
10. dec 2022

@jane89 mozno chce toto jej mama dosiahnut