Vadil by vám darček v poškodenej krabici?

20. feb 2023

Ahojte, onedlho sa chystáme na narodeninovú oslavu 4-ročnému chlapčekovi. Našli sme pre neho skvelý darček z ktorého by mal určite veľkú radosť. Dnes došiel balík a skoro ma porazilo… krabica v zlom stave, rohy obité, na dvoch miestach natrhnutá cca 5 cm, celé zle. Rozmýšľam čo s tým ďalej…. viem, že dieťa krabicu nebude riešiť ale aj tak mi príde blbé darovať to v takom stave. A ktovie či by si rodičia niečo nepomysleli…. Fyzicky na predajni konkrétne túto vec bohužiaľ nemajú, môžem objednať ešte jeden kus ale tiež neviem v akom stave príde, kúpiť niečo iné čo už ale nebude také super alebo to proste neriešiť a dať aj v poškodenej krabici, obsah je ok. Čo by ste robili vy?

zaba21
20. feb 2023

Zabehni do KiK, za pár € kúp ozdobnu kartonovu krabicu a podaruj to takto.

deti95060810
20. feb 2023

obaľ krabicu do pekného ozdobného papiera... a najskôr ju oblep

gladys_07
20. feb 2023

Zlepila by som co najlepsie, zabalila do darcekoveho papiera a potom rodicom povedala, ze ti je luto v akom stave to prislo, ze ta skoro porazilo, ale ze si mu to chcela darovat lebo vies ze ho obsah potesi a deti krabicu neriesia

zobaka
20. feb 2023

ide o vec vo vnutri, pri darovani by som povedala, ze prisla uz poskodena krabicka

lintu
20. feb 2023

Krabica je podstatná? Ak nie, pokojne prebal do iného obalu. Na návšteve potom vysvetlíš....

terry2003
20. feb 2023

Prelep tú krabicu a na oslave celú situáciu vysvetli rodičom. Tomu dieťaťu je presnejšie to, čo je v krabici ako tá krabica, ktorá sa aj tak možno na druhý deň vyhodí do odpadového koša.

terry2003
20. feb 2023

*Prednejšie

autor
20. feb 2023

Ďakujem baby, spravím ako radíte. Na krabici je popis k obsahu, takže asi len skúsim zalepiť čo sa dá, zabaliť do pekného papiera a rodičom potom dodatočne vysvetliť.

pinkgirl
20. feb 2023

O nič nejde, je to len obal - krabica ktorá po oslave skočí v koši. Jeho rodičom povedz že prišla už poštou poškodená ale hračka je v poriadku.

lija22
20. feb 2023

nerob si s tym starosti. vsetci objednavame z netu a veru krabice su kadejake. nejak to zabal,dietatu to je fuk a rodicom povedz medzi recou, ze krabica prisla poskodena tak si totakto vymyslela

renatik999
20. feb 2023

Určite by som kontaktovala predajcu

ivangeline
21. feb 2023

Dala do inej...

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renatik999
21. feb 2023

@mirco50 vďaka poškodenej krabici môže byť poškodený obsah

simca06022011
21. feb 2023

hlavne to odfot a posli eshopu, nech zlepsia balenie, lebo tovar ti nema takto prist dokatovany a podla veci vnutri, skontroluj ci sa to neposkodilo. Pripadne ak je velmi zle, vies to riesit vymenou tovaru a nech ti poslu riadny kus :DD ked budu neprijemni :DD
Inak polepit a zabalit... aj tak potesi 🙂 neboj...