Vadí mi manželov najlepší kamarát

miuska88
11. júl 2018

Ahojte baby. Nemozem si pomoct ale velmi mi prekaza manzelov najlepsi kamarat. Vsade sa objavi dokonca chodi za manzelom do prace. Nemam problemy s ludmi ale voci nemu mam neskutocnu averziu. Mate niektora nieco podobne? Hadame sa kvoli nemu casto.

tomiholjubavi
11. júl 2018

@miuska88 a co konkretneho ti na nom vadi? ma nejake iritujuce zvyky? alebo sa ti zda, ze prekracuje mieru a narusa vam sukromie? či ti je proste nesympaticky od prveho pohladu?

fokuska
11. júl 2018

@miuska88 Co znamena "vsade sa objavi"? Pride ku vam domov, narusa vase dohodnute aktivity a bezny chod rodiny/ domacnosti?
Ako to ovplyvnuje teba, napr. ze pride za manzelom do prace?

pupi14
11. júl 2018

Hmm, to že tebe nesadol ešte predsa neznamená, že sa s ním on nemôže baviť... SPravil ti niečo?

libawet
11. júl 2018

@miuska88 teda na neho žiarliš? Prečo má toho kamaráta ? Kto to je a čo pre Tvojho muža znamená? Je mu s ním lepšie ako s Tebou? Je častejšie s ním ako s Tebou ? Ak áno, prečo? Bavte sa o tom, rozoberte to.

elzena2
11. júl 2018

Ja tiež nemám rada, keď niektorí ľudia mojim najbližším "dávajú rozumy" a tí sú potom ovplyvnení a robia/povedia mi také veci, na ktoré by sami neprišli.

miuska88
autor
11. júl 2018

@tomiholjubavi Narusa vsetko manzel robi co on mu povie a vyuziva ho aj mna ohovara. Chodi s nami aj ku svokre aj po lekaroch vsade sa vtrepe

flientica
11. júl 2018

Po lekaroch? Akoze naco? A manzel je s tym v pohode?

sasa1310
11. júl 2018

@miuska88 len, aby z kamaráta nebol priateľ.

miuska88
autor
11. júl 2018

@flientican no len tak len aby bol s manzelom

miuska88
autor
11. júl 2018

Baby ja mam pocit ze jemu presne ide aby sme sa hadali pretoze vie ze mi to prekaza ze je vsade a aj tak to robi a teraz ako pisem uz chodi kazdy den s manzelom aj do prace

pribinak
11. júl 2018

a co hovorí muž, keď mu povies, že ti to vadi? inak mne by to vadilo, keby niekto stale s nami chodil ako tieň

biba12
11. júl 2018

@miuska88 je gay 🙂 myslím ten priateľ. A zamyslela by som sa prečo to Tvojmu nevadí 🙂 ŽIadny chlap nepotrebuje ďalšiu mužskú spoločnosť u mamy, keď má ženu...

libawet
11. júl 2018

@biba12 len či nie je aj manžel gay...( alebo bi...)

miuska88
autor
11. júl 2018

@biba12 Ja som mu to povedala tiez ze je gay a on tvrdi ze nie je. Kamaratia sa od detstva ale on to prehana velmi

miuska88
autor
11. júl 2018

@pribinak Stale sa pohadame na tom. Aj teraz som s nim telefonovala a polozil mi lebo som utrusila poznamku ci znova tam ma svoj privesok. Proste sa hadame vkuse na tom.

sasa1310
11. júl 2018

@miuska88 aby si ty nebola zástierka pre oboch. Myslím, že toto je úplne jasné.

miuska88
autor
11. júl 2018

@libawet Aj to som mu povedala ze ci nevie zaspat bez toho aby sa jeden den nevideli

pribinak
11. júl 2018

ja by som mu rovno povedala, že si to neželám, ved co je fakt bukvica? a aj jemu by som rovno povedala, že si neželáš, aby sa motal s tebou. nech si za ním do roboty chodí, ale ked si ty doma, tak tam nebude! a fest by som bola razna!!!

mate deti? asi ma tvoj muz vela času, ked ma cas sa motat s kamaratom

fokuska
11. júl 2018

@miuska88 A to len teraz s tym zacal, alebo to takto bolo uz predtym ked ste spolu len chodili? Ked pises, ze je to najlepsi kamarat uz z detstva, tak to bolo vzdy tak, alebo sa nieco zmenilo?

danyb
11. júl 2018

toto čo opisuješ nie je bežný kamarátsky vzťah ženatého muža.. problém môže byť však hocijaký 🙂 nič iné sa ti nedá poradiť, len rozhovor s manželom, komunikácia a komunikácia.. vysvetli mu, že ti to príde nezvyčajné a hlavne že máš z toho pocit, že ti to silno zasahuje do ich manželského života a hlavne sa pýtaj, prečo má takú silnú potrebu byť stále s ním..
môj muž má veľmi veľa kamarátov, a je s nimi naozaj často, niekedy aj tri krát do týždňa, ale toto by som už považovala za divné.. skús ho poprosiť, nech sa s ním stretáva inokedy ako keď ste vy dvaja spolu..

libawet
11. júl 2018

@pribinak ale sú takíto chlapi. Môže byť gay alebo bi, ak je fakt gay, proste ona mu robí len službu, že to akože zastiera pre neho, lebo sa za to " hanbí ". Je už takých dosť, aj deti majú a sú gayovia. A tu skôr je možno bisexuál, lebo tuná má asi sex aj s ňou....nuž. Keby bol normálny, nepotrebuje takéhoto kamaráta, má predsa ženu, nie?

miuska88
autor
11. júl 2018

@pribinak Ano mame dieta no mne to prekaza aj ked s nim je v robote lebo stale ho vecer stiahne este niekam vonku

marseillefan
11. júl 2018

vyspi sa s ním, priznaj sa mužovi a máš po probléme.. 🙂

miuska88
autor
11. júl 2018

@fokuska On chodil aj po nociach k nemu ked sme spolu chodili no potom som povedala muzovi razne ze sa s nim rozchadzam lebo ze som take nieco nezazila aby kamarat chodil za chlapom v noci ked ma priatelku a potom to prestalo aj mu vyvolaval v noci aj to prestalo alee chodit s nami chodi vsade. Odkedy sa pozname tak jeho kamarat priatelku nemal. Vraj mal jednu predtym ale sa sklamal no za 5 rokov neriesit nic a behat za kamaratom ktory ma uz rodinu je chore

libawet
11. júl 2018

@miuska88 určite to nie je normálne a na muža pritlač, nech ide s pravdou von a čo je za tým.

bejami
11. júl 2018

@miuska88 kamos nema priatelku alebo zenu? Treba mu daku najst az sa od vas odstrihne.A nie nie je to normalne

miuska88
autor
11. júl 2018

@libawet Ano so sexom nie su problemy sex mame casto

miakurka
11. júl 2018

@miuska88 mne z toho vyplyva len jedno. S manzelom hodte rec ako dvaja dospely ludia a ujasnite si hlavne jeho orientaciu...Uz len kvoli dietatu
"Silna kava"

miuska88
autor
11. júl 2018

@bejami Nema odkedy poznam svojho muza nemal jeho kamarat ziadnu

libawet
11. júl 2018

@miuska88 a s priateľom sex má tiež? Či nie je bisexuál.