V mužovom aute som našla cudzie rúško

15. sep 2020

Našla som v muzovom aute cudzie rusko zaspinene od ružu..Muž tvrdí že nevie koho to je, že on žiadnu ženu v aute nebral..

simoneeckaa
15. sep 2020

Len tak sa mu tam samé ocitlo?🤷‍♀️

oli18
15. sep 2020

Klame do oci. Zbystri pozornost.

larisa
15. sep 2020

Niečo na tom bude, ked ti klame.

autor
15. sep 2020

@oli18 😞

fiafia
15. sep 2020

Najlepšie výhovorka. Ja neviem ako sa tam ocitlo 😂 samé tam prislo? Blikala by mi kontrolka

autor
15. sep 2020

@fiafia aj mne bliká ale neviem ako na to prísť

ankare
15. sep 2020

Pozorujes aj iné príznaky milenky?

autor
15. sep 2020

@ankare napríklad..?

amelia000
15. sep 2020

Boze hej, same sa mu tam teleportovalo nie? 😂 joj dmnt ta uz radsej mal povedat ze viezol kolegynu.

katkati
15. sep 2020

To je výhovorka, že nevie. Ako 5-ročne dieťa. On ti dá informáciu, ktorá je očividné klamstvo a ty si s nou máš stotožniť? Tvoj muž nemá gule.

sense
15. sep 2020

Tomu tam dal asi Samo Sato.... Túto frázu používa moja 7 ročná keď zatlka že nevie ako sa niektoré veci udiali... Takže ak to na bol Samo Sato tak muž klame

mareka49
15. sep 2020

Ta pinda ho tam nechala naschval.
Predtym nez..
To je katastroficky scenar.

Po B. Je to univerzalne rusko?
Mozno si ho s niekym vymenil omylom na nejakej vacsej akcii..

Skor by som ale tipla, ze viezol zenu o ktorej ti via nechce povedat.
Chlapi sa drzia hesla zatloukat zatloukat a ked to nejde este viac zatloukat.
Skus ostat pokojna a sleduj dalsie signaly

sandrika1986
15. sep 2020

Bud ostrazita...

whatever1
15. sep 2020

Mohol viesť chlapa ktory mal rusku od svojej ženy.

katkati
15. sep 2020

@whatever1 🤣

autor
15. sep 2020

@whatever1 kiež by😄

whatever1
15. sep 2020

@katkati kľudne mu to tam mohol hodiť neaky kolega aj naschvál akože sranda...alebo si muž skúšal ruž a hanbí sa to priznať😂... Srandujem... V každom prípade to nie sú to gatky alebo podprsenka, myslím ze keby ju podviedol a konfrontovala ho s ruskou, tak by sa lepšie vynašiel a nepovedal by, že nevie a ze žiadnu ženu nebral v aute. Ved by stačilo povedať áno viezol som kolegyňu a bol by mimo podozrenia🤷‍♀️

lauriema
15. sep 2020

Zatlka, daj si pozor! Ak byo nič nešlo povedal by ti ze viezol niekoho

alexandraalexandrova
15. sep 2020

no teoreticky sa mu rusko mohlo nalepit na topanku na parkovisku...videla som uz par rusok na zemi odhodenych...ale ze by si to nevsimol? No neviem...niekedy aj tie najnepravdepodobnejsie vysvetlenia mozu byt realne. Ale moze byt aj ze ti klame a velmi dobre vie koho je to rusko...

whatever1
15. sep 2020

@alexandraalexandrova aj toto riešenie ma napadlo🤔

alexandraalexandrova
15. sep 2020

@whatever1 no, niekedy sa fakt stavaju veci ktorym nik neveri ze sa naozaj mohli stat...ktovie...snad sa autorka nejako dopatra kde je pravda

katkati
15. sep 2020

@whatever1 Možno kolegyňu nemá. A povedať meno nejakej spoločnej známej tiež nemohol, čo keby sa jej manželka opýtala? Zatĺka.

milanm_
15. sep 2020

Ak je v mužskom kolektive, taketo srandičky sú bežné.

andreatytler
15. sep 2020

Daj s nim rozhovor. A ak bude klamat tak to mozes zbadat. Vyhyba sa pohladu do oci alebo naopak ziza do oci az prilis nasilu. Zakriva si rukou usta alebo sa dotyka nosa, prekrizi si ruky pred telom, urobi krok dozadu alebo ak sedite proti sebe tak sa vzpriamy aby bol oed teba dalej, gesto rukou kedy zmatie veci zo stola aj ked tam ziadne nie su alebo naopak prilsna tuhost a ziadne gesta, hovori s kontrolou. Ak sa vyslucha nevynny clovek, tak toho to skor nahneva a naruzivo sa obhajuje.... proste skus dat rozhovor a sleduj ci sa sprava inak ako normalne.
Ked zacne blikat kontrolka je dobre to sledovat a dat na svoju intuiciu.