V mojom živote prišlo obdobie, že z ničoho nemám radosť

15. okt 2023

V mojom živote prišlo obdobie, že z ničoho nemám radosť ,nič ma neteší.Som nešťastná ,i keď sa to navonok snažím neukazovať,ale zaspávam každý večer s tým ,že toto nie je dobre.Samu seba presviečam,že už len to že sme zdravý by som mala byť šťastná,ale nie som.Moje deti v pubertálnom veku majú svoje výkyvy (som na ne sama),hľadia len svoje prosbu dohovor ,že teba priložiť ruku k tomu aby sme mohli fungovať,odignoruju.Pred rokom som zmenila prácu,ktorá má bavi avšak tie vzťahy ,úplne ma to ubíja,ohováranie,podrážanie nôh.Mam kamarátky ale už akosi nemám ani energiu stretávať sa (rozvody,nevera, finančné problémy).
Kde zobrať nový rozmer do života,ako sa odraziť .Ako byť znovu usmiata

morusha
15. okt 2023

Mrzí ma, čím si prechádzaš...ale hlavu hore, určite sú v tvojom živote veci, ktoré miluješ a na ktorých ti záleží...možno maličkosti, ako stretnutie s osobou, s ktorou sa cítiš dobre, čas pre seba v podobe filmu, knihy alebo niečoho čo by ti robilo radosť, i keď by si mala len tak ležať na gauči alebo prehodiť nábytok, či skrášliť bývanie. Ak momentálne nič také nie je, tak skús vedome každý deň urobiť radosť niekomu inému, úplne banálne veci ako úsmev, prihovorenie sa starému človeku niekde na lavičke, dať prednosť niekomu pri pokladni, upiecť deťom obľúbený koláč...Mňa momentálne nabíja, keď sa zobudím do slnečného dňa, milujem, keď sa na mňa dieťa usmeje, keď počujem obľúbenú pieseň alebo vôňu kávy... Držím ti palce, nech čím skôr vyjde slnko nad mrakmi.

domkakvet
15. okt 2023

Najdi si nejaku zalubu.