V čom ste po čase v živote nabrali odvahu?

18. sep 2023

Žienky, v čom ste po čase konečne nabrali odvahu a urobili to?
Ja som sa veľmi dlho bála dať výpoveď v práci. Konečne som sa odhodlala podať ju. A otváram si živnosť v tom odbore a skúsiť robiť veci sama na seba. Cítim brutálnu úľavu, nech už to dopadne akokoľvek. Oblasť vzdelávanie. A čo vy?

lucka_ke
18. sep 2023

zmeniť prácu, zatiaľ len študujem, ale takto o rok by som už mala robiť niečo celkom iné ako doteraz

lulahausi
18. sep 2023

Rozviedla som sa, odisla do Nemecka a nelutujem ani minutu. Som uspesna v tom co robim, mam dobreho muza.

xnatalkax
18. sep 2023

Aj ja som dala vypoved a nemala som novu pracu bolo to tazke pol roka som sa odhodlavala. Ale ked som to spravila kamen mi padol zo srdca. A tiez som chcela zacat podnikat, ale nejako som sa zlakla a znova som k klasickej praci. A zase rozmyslam ci neist podnikat ked viem ze by to malo uspech. Je to tazke…

omg1992
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
18. sep 2023

U mňa je to vekom skôr naopak. Ako mladá som bola za každú blbosť, mala som odvahu na všetko, až mi rozum stojí, keď si na niečo z toho spomeniem. Teraz, ako som už staršia, tak nemám zďaleka takú odvahu.

bluka2
18. sep 2023

Tiež výpoveď v práci. Rovno po škole som mala “dobrý vlek”, super plat, ale nepáčila sa mi krajina. Tak som dala výpoveď bez toho, aby som niečo mala a potom som rovno dostala ponuku, síce za menej peňazí, ale tam kde som chcela byt. Táto skúsenosť ma posilnila na veľa rokov. Ďalšia taká skúsenosť, z ktorej som dlho čerpala silu bol pôrod doma. Obe veci som si potom aj zopakovala a teraz z toho mám životný štýl 😃žijem tak,ako sa mi chce

blancheporte
18. sep 2023

Slušne som poslala toxicku švagrinú do..... a nabudúce slušne vysvetlím určité veci aj svokre. Takže tak 🤷

lindous
18. sep 2023

Vycestovať na stáž.. dlho som to odkladala, po prvom dni tam som už ani nevedela prečo a čoho som sa tak strašne bála 😊

levandula7
18. sep 2023

V 18 som odišla z domu žiť najprv na ubytovňu, potom do zahraničia. Vyčistila som svoj život od toxických, neprajných a negatívnych ľudí. Začala som chodiť na terapie a dala svoj život po všetkých stránkach dohromady. Rekvalifikovala som sa do úplne iného odboru, v ktorom doteraz pracujem. Ukončila som štúdium na škole, ktorá mi nevyhovovala a začala neskôr študovať na inej. Zbalila som si noťas a pár nevyhnutností a šla som cestovať a žiť ako digitálna nomádka. Skočila som z mosta 😀 kyvadlový zoskok 🙂
Teraz zbieram odvahu (a peniaze 😅 ) na vlastnú firmu a ďalšie cestovanie 🙂 a chcela by som skúsiť paragliding.

hankab
18. sep 2023

Odisla som po 9 mesiacoch z prace, ktora ma psychicky velmi vycerpava, chodila som tam s velkou nechutou. S vidinou lepsieho platu som nastupila do novej, ktora bola este horsia 🤣
Po 1,5 mesiaci som dala vypoved a konecne som nasla taku, ktora mi sedi platovo aj kolektivom, aj naplnou prace. Ale nebolo mi vsetko jedno, hlavne okolie a rodina sa na mna pozerali, ze som neschopna niekde vydrzat. Jedine priatel ma vzdy podporoval a sam mi povedal, nech kaslem na to a neupinam sa na pracu, kde sa citim zle.

hladamematku
18. sep 2023

ukoncit vztahy kt som udrziavala lebo sa maju a patri sa to a bralimi nergiu...best step ever

ivangeline
19. sep 2023

Mat deti. :D :D Nikdy to nebolo na wish liste.

majada35
19. sep 2023

Pre mňa najprv šoférovanie. Dva roky to bola bieda, musela som sa doslova "znásilňovať..a vedieť presnú trasu...prázdne parkovisko atd. teraz som sa "rozsoferovala a už nemám problém.) A druhá vec- rozviedla som sa. (Po 20tich rokov..) Hodnotím to ako výborný krok. Iste, chcelo to odvahu. )