Užívanie drog v minulosti

21. feb 2023

Zmenil by sa vás pohľad na kamarátku, keby vám povie, že v mladosti šnupala, ale teraz má úplne normálny život dieťa, dom, kariérne je vypracovaná tak že by sa mi snívať mohlo, vlastne ani vtedy by to na nej nikto nepoznal?

divokykonik
21. feb 2023

Nie nezmenil. Takmer každý človek robil v mladosti niečo, čo sa nepatrilo. Nie je to síce štandardná aktivita pre mladého, ale stáva sa. Ja sama som nemala najvhodnejšiu mladosť, síce som nedrogovala, ale radšej to netreba rozpitvávať. Je to za ňou, poučila sa, život ide ďalej. 🙂

zmrzlinka2021
21. feb 2023

Ako zmenil?
Ty chyby nerobis?
Kamaratky sme preto, lebo sa mame radi a proste kazdy clovek ma za sebou nejaku tu minulost.

hederamonstera
21. feb 2023

Bolo by blbe keby sa clovek pocas zivota nemenil ;) o tom je zivot - napredovat.

petamich
21. feb 2023

nie nezmenil, minulost neovplyvni a hlavne ako jej minulost ovplyvnuje moju sucasnost a nas vztah?

autor
21. feb 2023

Takto, ja som rovnakého názoru, ale boli sme tam dve, keď to priznala a druhá kamoška ostala úplne taká, že fetakom sa nedá veriť, raz fetak navždy feťák a tak. Ja si to nemyslím, ale trošku ma mrzí jej názor a to, že si myslí že som uplne naivná keď jej žerem túto formu.

ivangeline
21. feb 2023

Nie.

mira0611
21. feb 2023

Vies to zavisi, od toho ako to prezentuje. Ked o tom hovori ako o najlepsej veci, ktoru kedysi robila alebo tak, ze niekedy som to robila, vyskusala, ale nechvalim sa tym, tak by sa mi nazor nezmenil, ale keby na to bola hrda, tak urcite.
Clovek mladosti robi hluposti, ale postupom casu si uvedomuje, ze to vtedy nebolo dobre rozhodnutie.

gejb
21. feb 2023

Tak to bola kamoška len na oko..

makakova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lujza123
21. feb 2023

Ta tvoja druhá kamoška co zahlásila "raz fetak navždy fetak" tak ta dúfam ze nepije alkohol ani nefajčí, proste hotová matka Tereza...
Keď nie tak si trosku serinká do huby, lebo súdiť druhých a pritom sám niečo užívať je riadne pokrytecke

slavomira236
21. feb 2023

Sesternica snupala aj ja mama vyhoodila na ulicu kebo dima brala veci aj itehotnela aj v Aciatkoch tehotenstva snupala ootom s tym sekla je romu uz 22 rokov ...akurat si znicila nos casto nim potahuje