Už nevládzem

9. jún 2024

Ahojte, ani neviem asi sa chcem len vyhovoriť mam dve male deti 3 roky a manžela, vôbec si nerozumieme ja som stále napätá pri ňom pri jeho prítomnosti, furt len hudre, sťažuje sa ci doma alebo za prácu, nedá sa s ním o ničom hovoriť, občas kričí na mňa má výbuchy zlosti. Hovorí mi ze mam bordel v dome ale není to tak on ešte bordel poriadny nevidel, má proste zle nastavene myslenie a je veľmi negatívny už som mu to vravela tak jasne ze ja si vymýšľam a není to tak ,ale je a pokiaľ si to neprizná nikdy nebude dobre,a furt sa budeme aj hádať.Uz vravel žeby najradšej zomrel proste toto mi hučí do hlavy za každým co sa pohadame,myslím ze to není OK .A ja som bojím ze keď takto bude naďalej tak dostanem porážku alebo si privolam chorobu z neho. Neviem ani co robiť len som sa chcela vyhovoriť. Ale myslím si ze on nikdy nepochopí ze musí zmeniť svoje myslenie,neprizná si to

ivangeline
9. jún 2024

Manželská poradňa?

autor
9. jún 2024

@ivangeline rozmýšľa som ale v našom okolí žiaľ není

domkakvet
9. jún 2024

Na kazdom UPSVaR by mala byt.

googlinqa
9. jún 2024

A to si len na začiatku život máš pred sebou nenechaj si ho zničiť takým despotom povaha človeka sa nemení. Môžeš sa ty snažiť ako chces na vzťah treba dvoch.

oliolijanka
9. jún 2024

Aj tebe to napisem... zacni od seba.
Druheho zmenit nemozes, lebo zmenit sa da, iba ked clovek sam chce. Cize nemozes chciet zanho.

Schudnut 10 kil je tazke. Ale predstav si, ze ty by si chcela, aby tvoj chlap schudol 10 kil a on by nevidel dovod. Jednoducho sa to neda a od teba je egoisticke to pozadovat od druhych, hlavne ked sama si neschoona zmenu spravit.

Cize, nepaci sa ti, kde si, s kym si? Odid.
Nepaci sa ti, ako zijes? Sprav zmenu. Ty.

marco88
9. jún 2024

https://www.upsvr.gov.sk/buxus/docs/SSVaR/OPPS/...
Tu je zoznam Manželských poradní, najdi si najbližšiu a zavolaj. Sú zdarma.

0silvia0
9. jún 2024

A kedy sa takto zmenil? Odkedy je taky? Nieco sa udialo?

autor
9. jún 2024

@marco88 ďakujem,nasla som...no len neviem prečo mi ich nenaslo cez Google

sisska96
10. jún 2024

Iba 3 roky ste manželia a už také problémy ako u niektorých po 30 rokoch. Fu asi je to na rozvod

dominikamacakova
10. jún 2024

Chudáci deti...

luccija
10. jún 2024

@sisska96 deti majú 3 roky
Vždy bol taký prchky a negatívny?

autor
10. jún 2024

@luccija áno bol

luccija
10. jún 2024

No tak taký a ešte aj horší casom bude.Vie ho vôbec niečo potešiť?to musí strašne unikát mať taký uzlik nervov doma.Posli ho k psychiatrovi, ale predpokladám, že on žiadny dôvod nevidi

autor
10. jún 2024

@luccija vravela som mu ze potrebuje odbornú pomoc ísť za psychologom, tak mi vravel ze načo on mu nepomôže

chrissssss2727
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirkaz156
10. jún 2024

Keď nie poradňa ani psychológ tak pošli ho na materskú a ty choď robiť. Po mesiaci bude ako výmenený.
Šak keď je to také jednoduché tak to predsa zvládne...
Môj si to tiež vyskúšal. A veľa vecí pri tom pochopil.