Už nám chýba len bábätko

3. feb 2024

Ahojte žienky, len sa chcem trošku "vyliať", a povzdychnúť si. 5 dlhých rokov som sa trápila vo vzťahu s mužom, s ktorým to nemalo žiadnu budúcnosť. 5 dlhých rokov mi trvalo, kým som si to uvedomila a odišla. Potom som stretla svojho terajšieho a nemôžem byť šťastnejšia, je to úžasný a skvelý muž, sme obaja po tridsiatke a sme do seba buchnutí ako puberťáci😁❤️ už nám chýba len to bábätko, ktoré sa nám rok nedarí.
Pozitívne "závidím" každej mamine a aj dievčatám na koni, keď pridávajú tehotenské testy a dúfam, že sa nám to čoskoro podarí☺️ Žienky prosím pošlite pozitívnu energiu mojim smerom, aby sme aj my privítali bábätko čím skôr, vytúžené a už teraz milované🤞
Krásny víkend prajem!

deniska2706
3. feb 2024

Posielam energiu 😘😘 dočkaš sa neboj len na to tolko nemysli 🥰

gaia14
3. feb 2024

Drzim palce, bola som na tom podobne. Po roku je pomaly cas na vysetrenia, obzvlast po 30tke.

danica2711
3. feb 2024

posielam... a vôbec nezúfaj, rok snaženia nie je tak veľa, podarí sa, uvidíš

rurutiax
3. feb 2024

No ak sa vám už rok nedarí, tak je najvyšší čas začať to riešiť s odborníkmi. 🙂

anketkarka
3. feb 2024

Veľmi, veľmi držím palčeky, aby sa zadarilo. Skúste to obaja trocha pustiť a akoby ,,sa na to vykašlite" a možno sa to podarí presne vtedy keď nebudete tlačiť. Neber to tak čo Ti chýba, ale teš sa zo života, váž si čo máš a možno to bábätko zatúži byť v tele takej šťastnej mamky, ktorej nič nechýba a je spokojná.

lalilla
3. feb 2024

Nam chyba babatko uz 6 rokov, zial to vyzera tak ze skor nebude ako ano. Snazim sa zit v pritomnosti a uzivat vsetko ostatne co nam zivot dal. Je velmi tenka hranica k tomu, aby sa clovek opustil a lutoval to co nema ako vnimal vsetko vsetko ostatne co ma
Drzim velmi prsty teba aj sebe a vsetkym zenam, co by rady boli mamickami, ale nenastal ich cas, este!

ahhola
3. feb 2024

Tazko radit, ked si nenapisala, co vsetko pre babo robis. Sexujes, ale je to presne v plodne dni, dnes sa da vsetko nacasovat. CAR by mozno nebolo na skodu s poradou👶

princezna_bosorka
3. feb 2024

ak sa vam rok nedari, tak si nepytaj pozitivnu energiu na mk, ale objednajte sa obaja asap na najblizsiu kliniku reprodukcnej mediciny... boze, ludia - este ste nepoculi o neplodnosti a o tom, ze sa to daj aj efektivne liecit?!?!

carter30
4. feb 2024

@princezna_bosorka Lenže ani to neni tak jednoduché ako to jednoducho znie . Z rodiny 7x na umelom a nič, samozrejme predtým iné možnosti liečby... A nehovoriac o finančnej stránke, keďže nie každý si to môže dovoliť . My tak isto, 6 rokov snaženia, návštevy kliník atď.. potom sme to nechali tak a z ničoho nič to prišlo 🙂 màme chlapca a ten má energie za štyroch 😁 držím palce, o to väčšia radosť to bude ♥️

ildiko36
4. feb 2024

moja krstna tiež sa rozišla s manželom lebo nemali babetko.D ruhím manželom tiez to nešlo, rozhodli sa za umele oplodnenie, len mali čakat daake 2r kvôli poistovne, radšej to sami zaplatili, vtedy to stalo okolo 100 000 sk, ostala tehotna ,1.
sa vstrebalo a s druhe potratila, lekar jej povedal musi dostat 3x za sebou ms a z novu skusia. Ona po potrate 1mes nedostala ms, išla na kontrolu a bola zase tehotna. Vratili im 20 000 sk lebo ostala sama tebotna..