Ukončené vzťahy vďaka kamarátke ?

gabika0825
9. dec 2019

Ahojte žienky... rada by som sa vás chcela opýtať na takú dosť zaujímavu vec, nad ktorou som začala dosť premýšlať, aj keď som nikdy takým veciam neverila, v poslednej dobe to mám stále v hlave, samozrejme netvrdím že to nemôže byť inak, no chcela by som vedieť aj váš názor a že či na také veci veríte a su vôbec možné.
Tak aby som sa dostala k veci, pekne poporiadku. Mám jednu kamarátku, ktorá je jedna fakt že z najlepších, vzdy mi pomohla a hlavne sa mi ľúbi že vždy povie svoj názor a neklame. No len tu je jeden problém. Mala som zopár vzťahov, jeden 5 ročný, ktorý sa ale skončil lebo som zistila partnerovu neveru, no vtedy sme sa akurát s tou kamarátkou nejak často nestýkali lebo bola v zahraničí. Po tomto vzťahu som mala 2 známosti, vlastne 3, ale z toho jeden sa nepočíta lebo to bolo fakt že známosť na 2 týždne. No keď prišiel ten prvý po vzťahu (bola som sama skoro rok a ten rok som intenzívne trávila práve so spomínanou kamoškou) videla som v tom veľký potenciál, bola som šťastná rada som snim trávila chvíle. Najprv som o tom kamarátke nepovedala že niekoho mám lebo som sama nevedela ako to vlastne medzi nami je, nechcela som to nejak ponáhlať. No a tu sa dostávame k onej veci. Akonáhle som jej povedala o tom mužovi, povedala mi že je je šťastná že som taká spokojná že vidí ako to myslím vážne ako som naozaj rada a že mi to praje. No od toho momentu, sa ten partner začal chovať úplne inak, zrazu sa nechcel stretávať, povedal mi že má pocit že si nerozumieme, že nevie či v tom chce pokračovať. Dobre také veci sa stávajú, keby sa nestalo znovu to, že som bola zas sama, našla som si tu 2 týž. Známosť, v čom som nevidela nič viac. Obaja sme vedeli o čo nám ide a tam to haslo. Tento musel potom pracovne odísť do zahranicia čiže sme to ukoncili. Znova som bola sama. Po nejakom pol roku som išla na stretnutie s ďalším mužom, do ktoreho som sa asi fakt že hneď zahladela. Pri ňom som mala asi najkrajší pocit. A zas sa stala podobná vec. Randili sme asi 2 mesiace a akonáhle som to prezradila kamarátke, do týždňa sa ten partner ako keby vymenil. Ešte k tomu som jej ho aj ukázala na spoločnej foto a povedala mi, že jej na ňom niečo nesedí. A že si myslí že pre mňa není vhodny. On mi povedal že má pocit že sa to nejak pokazí a že on chce byť asi sám. To ma ako uplne dostalo, mala som veľmi zlé obdobie lebo s ním to bolo naozaj velmi pekné a mala som dobrý pocit z toho. No tak som sa potom stretla s takou inou kamoskou s ktorou som sa nevidela fakt že dlho a tá mi povedala či to není ňou, že či tam nevidím nejakú spojitosť že by mi ona ako keby podvedome tých chlapov odháňala. Lebo naozaj si neviem vysvetliť tieto moje vzťahy, pritom sa tam nestalo niečo čo by tých chlapov malo odradiť. Ale aby sa mi to stalo vyslovene zo dňa na deň, že večer sme si napísali pekné slová a poobede mi povie muž že nechce nič riešiť? A vždy vtedy ked som to tejto kamarátke povedala. Vždy to bolo hneď na to. Ďakujem vám baby za prečítanie a budem rada za váš názor😏

gabika0825
autor
9. dec 2019

@gabika0825 No a práve tá kamoška, ktorá mi povedala o tom ci to nemá nejakú spojitosť s tou kamarátkou, tak mi nasadila chrobáka do hlavy a fakt premýšlam nad tým že dosť. Lebo som aj čítala o takých prípadoch a aj tá kamarátla mi vravela o tom že take veci existujú.

gabika0825
autor
9. dec 2019

@gabika0825 a ešte dodám, že ona má tiež dlhoročný vzťah ktorý je ale dosť naštrbený a nevie si s tým rady, môže mať aj toto nejaký súvis?

otazka1
9. dec 2019

Stalo sa mi podobne. Jedna moja kamoska ma sice mala rada, ale nedokazala sa prehryznut cez moje stastie, kym ona sama bola nestastna (svojou vinou). Vsetko, co ma tesilo a zdvoverila som sa jej, sa razom pokazilo. Myslela som, ze si namyslam. Bolo to az absurdne s akou pravidelnostou sa to dialo. Ked som prerusila s nou kontakt, skoncili aj problemy. Tolko moj pripad. Mozno nahoda, urcite to tu niekto bude vyvracat. Ktovie..

petkazamborska
9. dec 2019

@otazka1
@gabika0825 ja som mala kamošku spolužiačku doolubyvajucu a stdle jej niekto nesedel, cez výšku som ani nemala chalana vždy keď som ju s niekým zoznámila začalo sa to riadne kaziť, keď som sa vrátila z výšky domov s jedným chalanom somz
Začala chodiť prišla k nám na návštevu a zrazu počúvam zo susednej miestnosti ako mu hovorí o mne staniciach bratovi veľmi zle veci, potom sa to zacalo veľmi kaziť, našla som si iného chalana s tým tiež si začala rozpisovať , a keď dom si našla môjho manžela tak už nemala vo tak začala riešiť jeho fúzy že má škaredé , potom sa urazila lebo dom jej o ňom nehoborila a nechcela už prísť ani na svadbu prehovorila ňu len info že má prísť jeho bývalý kolega Nemec,...

0kristina0
9. dec 2019

A v com mas akoze podozrenie? Ze sa s nimi skontaktovala a nahuckala ich proti tebe?

otazka1
9. dec 2019

@petkazamborska aj mne ta moja tvrdila, ze moj priatel (uz teraz manzel) ma urcite podvadza. Kazda kava zacinala otazkou, ci mu verim a ze ona si mysli, ze ma podvadza a klame lebo on je velky fesak. Tak teda diky, co som ja akoze skrata nejaka? 😀

dskjhfdlkdjhl
9. dec 2019

@gabika0825 zober si to z inej strany. Ak ich ona nahuckala proti Tebe (kludne tomu verim), tak co to boli za chlapi, ked uverili viac jej ako Tebe? Tym neschvalujem to, co robi ona, ale keby tam bol naozaj zaujem zo strany toho muza, tak nejaka cudzia baba asi vela nezmoze. Ale teda, na nu by som isla priamo a povedala by som jej presne vsetko, co si sem popisala.

gabika0825
autor
9. dec 2019

@0kristina0 Nie skontaktovala, ale myslím tou energiou alebo telepatiou, či nie je v tom príčina. To som myslela

0kristina0
9. dec 2019

@gabika0825 tak urciteeeee. Osobne na tieto veci neverim, takze za mna blbost.

dskjhfdlkdjhl
9. dec 2019

@gabika0825 tak ak veris na telepatiu a podobne blbosti, tak to mnohe vysvetluje🙉

gabika0825
autor
9. dec 2019

@dskjhfdlkdjhl Nemám práveže pocit že skontaktovala, to by mi určite povedali... a pochybujem že by to tak aj bolo ona zas nezasahuje takto, ale tie energie som myslela, to mi vravela tá druha kamoška že su take prípady a hlavne ešte keď som jej spomenula že má večné problémy v tom jej vzťahu, tak to mi povedala rovno že v tom môže byť aj takáto vec a aj keď sa to nezdá, tak tou energiou a nejakým myslením, že už len stači ked si myslí že ja sa mám lepšie a ona zle, tak už aj to môže dosť priťažit na tom...

gabika0825
autor
9. dec 2019

@dskjhfdlkdjhl Tak ako som spomínala, sú vraj také prípady a ja som na to nikdy neverila, píšem to aj v príspevku. Treba len lepšie čítať, ale chcela som len vedieť váš názor, že či sa to fakt deje alebo si niekto robí srandu

gabika0825
autor
9. dec 2019

@otazka1 No o tomto hovorím, takýto prípad mi aj tá kamoška spomenula, aj som čítala o tom tento týždeň niekde na nete o energiách a o takých veciach. Ja na to neverím, ale urobím asi to, že ked sa zoznámim s nejakým mužom tak sa jej naschvál asi budem vyhýbať a uvidím ako to asi dopadne alebo už naozaj neviem ako to zistiť. Lebo zo dňa na deň, po par hodinach aby niekto zmenil celé postavenie v tom vztahu, tak to už fakt neviem

otazka1
9. dec 2019

@gabika0825 jedoducho ti nedopraje a slaky ju trafaju, ze tebe je lepsie ako jej 💁‍♀️

dskjhfdlkdjhl
9. dec 2019

@gabika0825 je to blbost, ale kludne tomu ver🙉

gabika0825
autor
9. dec 2019

@otazka1 Ja si myslím tiež aj keď to vyznie hnusne, lebo sme fakt dobré kamarátky ale ona si svoj vzťah nevie dať doporiadku niekoľko rokov, stále rieši nejaké vzťahové problémy a nevie sa od neho odpútat a opustiť ho keď nie je šťastná. A keď som bola sama jej vyhovovalo že som s nou trávila viac času... neviem čoraz viac si myslím že to môže byť jeden Z dôvodov, prečo mám tie vzťahy takéto

gabika0825
autor
9. dec 2019

Ale dakujem vám baby zatiaľ za vaše názory, samozrejme ja netvrdím že teraz za moje skrachované vzťahy môže moja kamarátka, ale povedzte mi potom ako je to možné hlavne keď cítim už že by to mohlo výjsť, zo stránky partnera je to tak isto a akonáhle sa to dozvedela ona tak na druhý tretí deň celé zle a zrazu ten partner nechce. Pritom sme sa napríklad ani nestretli a ten chlap mi to pri najbližšom stretnutí šplechol do tváre

lenkakravcova
9. dec 2019

@gabika0825 Ta kamarátka mu mohla napísať I z anonymného účtu, možno nejakú pikosku na teba. Človek nikdy nevie. (to mi len tak napadlo v súvislosti s tým co píšeš)

gabika0825
autor
9. dec 2019

@lenkakravcova Pikošku? Ako to myslíš? Ako zas nemáme 15 rokov aby to mohlo byť pravdepodobné a môj život zas nebol nikdy taký ako to povedať - odviazaný, aby boli nejaké pikošky, ktoré by mojho partnera mohli odradiť od vzťahu. Ale celkovo ona nie je takáto pochybujem že by sa dala prezradiť, keďže človek nikdy nemôže vedieť ako ten druhý zareaguje a keby to tak bolo tak mi to mohol kludne jeden z nich povedať. Zas pretoto sa mi tomu nechce veriť

lenkakravcova
9. dec 2019

@gabika0825 Myslela som to tak ze ak sa kamarátite dlhšie, a z jej strany to nie je úplne úprimne (alebo ti závidí ak si niekoho nájdeš), tak možno vie o tebe niečo, možno nejakú fotku, alebo informáciu, ktorú im anonymne pošle.. Neboli ste niekedy spolu niekde? (napr pod vplyvom alkoholu? ) Lebo nerozumiem tomu prečo sa tí chlapi zrazu tak divne správajú. Je to strašné zvláštne. 🤔

karolinakr
9. dec 2019

@gabika0825 stači, že im povie, ze ťa dobre pozna a ze si sa minulu noc vyspala s niekym.Toto mne spravila spoluziacka samozrejme nasledoval rozchod.Ale o nej som vedela, ze je zakerna a falosna.Vela krasy nepobrala a musela si zhanat chlapov vselijako

gabika0825
autor
9. dec 2019

@lenkakravcova No neviem, nie ja nie som taký typ na alkohol 😃 a my dve sme sa asi ani nikdy neopili spolu. Ona bola aj dlho v zahraničí... to nechápem ani ja preto som začala premýšlať aj už asi nad absurdnou možnosťou. Ale tak každá vec má nieco do seba.

h2
9. dec 2019

@gabika0825 Ahoj, hádam by si tomu neverila? Je to čistá blbosť. A stalo sa to len 2 razy, takže to určite nie je použiteľná vzorka. Ja netvrdím, že Ti kamoška nezávidí, možno áno, možno nie, možno sa s Tebou úprimne teší... To neviem. Ale aby mala takúto čarovnú nadprirodzenú moc? To určite nie.

gabika0825
autor
9. dec 2019

@karolinakr Bože to ma mrzí. Ale tak aspoň si to tušila kedže bola taká. No kamoška moja nie je taký typ podla mňa že by sa nehala takto zhodiť to si fakt nemyslím, skôr som myslela tú energiu ale tak na to tiež neverím zas len keď človek fakt už nevie kde by mohla byť chyba a hlavne ja sa vždy najprv pozroem na seba a na to že či som konala ja v prvom rade nejak tak aby sa ten partner tak rozhodol, ale na začiatku je všetko krásne a tak mi nepríde že by to bola moja chyba.

gabika0825
autor
9. dec 2019

@h2 Ani by som nehovorila o nejakej závisti, ale existujú energetickí upíri, že vedia vysať z človeka energiu. Prečo by nemohlo byť aj na tomto niečo také podobné. Samozrejme viac sa prikláňam k tomu že je to blbina, ale skôr som chcela vedieť od vás žienok aké máte názory na takéto veci, alebo možno nejaké skusenosti si prečítať, že či fakt na tom niečo je

h2
9. dec 2019

@gabika0825 Ale energetický upír musí byť s "obeťou" v kontakte, nie? Ak som správne pochopila, Tvoja kamoška Tvojich partnerov nepoznala a nestretli sa. No proste, ja tomu neverím, podľa mňa je to náhoda.

evica01
9. dec 2019

@gabika0825 napr. ja som tazky realista, skor technicky typ a poviem ti, ze si myslim, ze to existije.
Ale moze to byt aj chyba v tebe.
Vied to je ako ked nieco robis uz 20 rokov a zrazu ked ta niekto pri tom sleduje sa pomylis.
Vies co myslim.
Ty si uolne normalna baba, mas chalana. Vsetko klape kym si to drzis v tajnosti. Je to take mile, zalubene, take iba tvoje intimne.
Akonahle to povies kamoske tak ten svoj vztah zacnes brat tak inak. Realnejsie. Vies co myslim?
Psychologia no.
Aby som doplnila.. verim na zlu energiu (tak sa to vola v dnesnej dobe). Verim, ze ked ti niekto tebe blizky nepraje tak to mozes vnimat a sama si kazit zivot.
Kamoske nic nevrav. Bud sebavedomy jedinec. Maj svoje tajomstvo. Budes mat pokoj. Kazdy dospievame.

gabika0825
autor
9. dec 2019

@evica01 Ďakujem za radu, ano rozumiem čo tým myslíš.. a áno ja jej už nič nepoviem ohladom vzťahovych vecí a uvidíme že ked mi niekto príde do života, či to bude iné. Fakt mám pocit že to znie absurdne, ale fakt si neviem rady už a rada by som vedela čím to je

gabika0825
autor
9. dec 2019

@h2 Áno ale ja nehovorím o tom že je energetický upír ale o tom, či toto nieje niečo podobné tomu keď už to mám takto prirovnať. A ide o jej energiu voči mne, tak som to myslela.

stanulik33
10. dec 2019

Ja verím na energie a učím sa s nimi pracovať. Či ti môže kamoška energeticky odplašiť chalana? Môže, ak je jej závisť a túžba aby ti to nevyšlo úprimná a silná. A je to v takom prípade vôbec kamarátka? Keď stretneš novú známosť, nič jej nehovor, neukazuj fotky, nehovor jeho meno (aj Facebook je mocná zbraň). Ja by som ale skôr verila tomu, že im písala o tebe hnusné veci než že je natoľko energeticky silná, aby ich odplašila len silou vôle.