Tvrdohlavá a žiarlivá svokra

pupavienocka
13. júl 2013

Babenky, žila som s priateľom a jeho mamou v jednej spoločnej domácnosti, no odišla som odtiaľ naspäť k mame, lebo som sa so svokrou neustále hádala. Stále mi dávala najavo, že ona je paňou domu. Bola direktítvna, správala sa doslova ako generál, sledovala každý môj krok, kedy idem do kúpeľne a o koľkej vstávam, nadávala mi do šteniat, princezien a deciek, no hotové peklo na zemi. Je to strašne chladná a samozrejme žiarlivá žena, ktorá si nikdy žiadnu chybu neprizná. Chvalabohu, môj priateľ stál vždy pri mne a obraňoval ma, čo bolo fakt super. Nikdy sa nepriklonil na stranu svojej matky. Čo myslíte, dievčatá, dá sa vôbec s takouto svokrou vybudovať normálny vzťah? Ja si myslím, že nie, keď má takú strašnú zákernú povahu.

rora
13. júl 2013

Nie neda, ja som zazila nieco podobne... je to v povahe cloveka. nezmozes proti tomu nic. nech spravis hocico budes to šťena, sproste decko a kadeco ine... nic jej nikdy nebude dost dobre... Ignoruj ju maximalne ako mozes, nic co pojde od nej si nepripustaj k telu lebo ta to bude nicit.

henikav
13. júl 2013

@pupavienocka nic si z nej nerob, ale nestracala by som ani cas budovanim nemozneho vztahu. Ty bud slusna, navstevy obmedz na nevyhnutne minimum a mas klud, dolezite je ze tvoj partner je na tvojej strane, ostatne neries.

stellamaris
13. júl 2013

@pupavienocka na tvojom mieste by som ju ignorovala,spravaj sa k nej slusne,aby sa situacia nezhorsila.S takou zenou vztah nevybudujes,hovorim z vlastnej skusenosti.Super je,ze tvoj priatel je na tvojej strane 🙂

mima4
13. júl 2013

@pupavienocka nie si povinna budovat si s nou vztah len preto, ze je to matka tvojho priatela a uz vobec nie, ked ona o vztah s tebou nestoji, ponizuje ta a sprava sa ako hulvat.

A v ziadnom pripade nebyvajte u nej, v tom ze ona je pani domu, ma pravdu...osamostatnite sa 🙂

doliva
13. júl 2013

S mojou povahou by som tam išla a ešte sa jej smiala do tváre,dnik by som začala dobré ránko aký je krásny deň a to aj keby bolo krupobitie proste by som jej ukázala že mňa ona neznechutí urobila som jej kávu a pekne sa z nou porozprávala,z očí do očí nepomôže?Tak by som sa tam ukázala iba raz za čas a keby začala byť protivná by som sa postavila a odyšla preč....

mima4
13. júl 2013

@doliva toto sa da praktizovat ked ides ku svokre sem tam na navstevu, ale kebyze s nou byvas, tak prveho koho picne si ty 😀

doliva
13. júl 2013

@mima4 mne sa ľahko bliaka ked mám dobrých svokrovcoch ja viem 😒

evkakorcek
13. júl 2013

@pupavienocka no tak od takeho človeka čo najdalej!! ona sa nikdy nezmení, ani si s tebou nebude chcieť rozumieť, tomu ver! ty sa hlavne sustred na vzťah teba a tvojho priateľa. mne moja svokra nikdy do očí nepovedala to čo tebe, ale pekne ma vie ohovoriť a do očí mi hovorí niečo iné.....aka faloš!! ale tak našťastie ja so svojou žiť nemusím....držím palce a na svokru zabudni a to doslova....

mima4
13. júl 2013

@doliva
podla mna si nenapisala zle 🙂 ale to sa da aplikovat len pre niekoho, kto nebyva so svokrovcami a raz/dvakrat za mesiac ide k nim na navstevu...

doliva
13. júl 2013

@mima4 to je pravda ja by som tiež mala zodvihnúť svoj rozkysnutý zadok a ísť navštíviť svokrovcou...

emakiki
13. júl 2013

v ziadnom pripade neda...ja tu mam to iste...akurat ze si az tak nedovolí, lebo mm si ma zastane a vie ze keby povedala krivé slovo, tak by dostala co si zasluzi...ale tiez je dobre padnuta na hlavu... s takymi ludmi len pokoj... a tak ako sa sprava ona spravaj sa aj ty k nej... ja by som sa nikdy nechcela znizit na jej uroven... ale inak to ani nejde...oni nevedia co je to slusnost...

sissy27
13. júl 2013

@pupavienocka a prečo neriešite s manželom si vlastné bývanie? je to tu omieľané stále dokola, ale je to tá správna cesta, ako udržovať aj tie menej príjemné rodinné vzťahy v znesiteľných hraniciach...

pupavienocka
autor
13. júl 2013

@sissy27 No, my sme už byt kúpili, momentálne si ho prerábame, takže bývanie je na dobrej ceste. Konečne budeme sami dvaja.

triciachloebrody
15. sep 2018

ha ha - skusil by nam nas syn nastahovat daku "prechodnu" ci "docasnu" do nasho domu a ona by chcela buzerovat nas !!! Btw. viem, ze stara tema