Túžim po milovaní a nemám partnera

dragooonka
27. jún 2012

asi pochopite preco som zalozila novy nick, je to dost intimna tema.
tuzim po milovani avsak nemam partnera, s pomockymi sa neuspokojim ako to vyriesit? sex na jednu noc neuznavam

afrika
27. jún 2012

v tom prípade jedine nájsť si partnera 😉

dragooonka
autor
27. jún 2012

no keby je to take jednoduche ....

vefi89
27. jún 2012

a tu hladáš recept na čo? 😅
@dragooonka

ajca123
27. jún 2012

@dragooonka treba hľadať 🙂

dragooonka
autor
27. jún 2012

nerieste asi to bol hlupy napad to sem pisat
@ajca123
@afrika
@vefi89 😢 😔 🙄

stardust
27. jún 2012

najdi si milenca ako prechodne riesenie, kym sa zoznamis so svojim buducim partnerom.

tea333
27. jún 2012

@dragooonka urcite by si si mohla najst staleho milenca. mozno nejaky znamy, kolega, s ktorym sa poznas..

ajca123
27. jún 2012

@dragooonka nie nebolo to hlúpe sem písať.. Máš problém a nevies ako ďalej... Normalka
Aj ja som hľadala a našla toho pravého a trvalo to dost dlho 🙂 nez si ma našiel..

malinkaaninka
27. jún 2012

kamarát taky rád 😀

lucka1987
27. jún 2012

@dragooonka preco neuznavas sex na jednu noc ? napisala si , ze tuzis po milovani .. cize viac tuzis po sexe ako po partnerovi , verejne priznavam, ze sex na jednu noc je fajn a nebranila som sa mu nikdy . 😉 nech si hovori, kto chce co chce.. mala som chut a tak sa to stalo.. a nebola som ziadna polahsia ani nic, aby si nahodou niekto nemyslel.. 😉 dokonca aj s mm sme sa najskor spolu vyspali. teda na druhy den od nasho zoznamenia..

vies.. nikdy nevie, kedy ta jednorazovka prereastie do sexulaneho partnera a zo sexulaneho partnerea je uz len krocik k partnerovi na vztah dlhodobejsi ... nedostatok sexu lezia na mozog, takze sup sup na nejaky "lov" . zena ma byt stastna a nie nestastna zopnuta predsudkami 😉

lucka1987
27. jún 2012

inak... aj ja dnes extremne tuzim po milovani.. a mm je mimo sk 🙄 az do soboty.... 🙄 to je ako na slak trafenie ze ? 😀 😀 no nic, som predsa moderna sebestacna zena 😀 😀 😀

solinkarka
27. jún 2012

@lucka1987 😀 😀

lucka1987
27. jún 2012

@solinkarka ty sa nesmej.. tebe je ked mas chlopa doma co ? ale mna uz akesi suchoty zmahaju 😀 😀 😀 😀 😀

maranat
27. jún 2012

kamarat taky rad 😀 😀 😀 😀 😀 😀

solinkarka
27. jún 2012

@lucka1987 ja tiez nemam chlapa doma 🙄 ale v sufliku mi lezi kamos na baterky 😝 😀 😀

sissy27
27. jún 2012

@dragooonka podľa mňa si hlavne na blbej stránke 😀 určite tu nájdeš poľutovanie, pochopenie, odsúdenie, výsmech, nepochopenie a kadečo iné, ale praktické riešenie asi sotva 😉

andrejka1983
27. jún 2012

moj mm pride až v piatok, tiež celý týžden ništ nebolo ☹ 😖 😀 nevadí....cez víkend si to vynahradíme 🙂 ...lebo potom k nam zas prísu spat na pár dni svokrovci tak zas nič nebude 😎 😀 he he

janka_pn
27. jún 2012

@dragooonka internetove zoznamky? urcite sa tam najde vela symposov, co hladaju sexualny vztah 😉

andrejka1983
27. jún 2012

inak zoznámenie a nakoniec laska ci svadba cez internet funguje, poznám ich niekolko v mojom okolí čo sa tak našli,najprv si písali, potom vymenili foto, zatelefonovali si,stretli sa na kave či na pizzi...a potom to už šlo 🙂))

poleva
27. jún 2012

@dragooonka a máš detičky ? slobodná si ? neviem poradiť,ked si nič o sebe nenapísala

lucka1987
27. jún 2012

@sissy27 preco na zlej ? ak by @dragooonka bola z mojho okolia, viem jej poskytnut celkom zaujimavy zoznam kvalitnych milencov , ktoy by privitali ci uz kratsi alebo dlhsi sexulany a mozno aj vaznejsi vztah.. 😀

lucka1987
27. jún 2012

@poleva kedze nema partnera tak asi je sloboda / pripadne rozvedena / ci ma deticky to podla mna na veci nic nemeni.. sex je rovnaky bez alebo s detickami 😉 teda trosku casovo obmedzenejsi , ale nic viac . asi tu uz dragonka nechce pisat a je jej tp trapne, co sa jej ani necudujem po niektorych odpovediach.. ale skoda je to.. mohla to byt celkom zaujimava diskusia..

poleva
27. jún 2012

@lucka1987 je to iné keby mala deti...ved musí byť doma a starať sa o ne...ak by bola sama,môže flámovať od rána do večerra
kedže nemá partnera môže byť slobodná,vdova,rozvedená,slobodná matka,atd...

asfodelka
27. jún 2012

@dragooonka za starych cias by som radila pokec, tam je kopa chlapov co cakaju len na Teba... ale uz tam dlho nechodim a tipujem ze su tam uz len male deti a kopa uchylov... :D neviem ci by som to riesila kamaratom, co ak z toho bude trapas a znicis si kamaratstvo..drzim palce 🙂 kto hlada najde

lucka1987
27. jún 2012

@asfodelka 😀 😀 he hej. to mas pravdu kopa deti a uchylov.. mam tam email stale a sem tam sa tam prihlasim. aby mi neprepadol. lebo mm sa neprihlasim skoro pol roka a normalne mu zanikol.. a tak ked sa tam prihlasim uz len mi prichqdzaju RP s nechutnymi navrhmi.. akoze ja som pre kazdu srandu / teraz uz len s mm samozrejmeee / ale to co mi niekedy pride do posty je fakt uchylne 🙄 takze pokec .. ee 😅

janka_pn
27. jún 2012

@lucka1987 a nebyvas v mojom okoli, ze by si tipy dala... 😀 😉

asfodelka
27. jún 2012

@lucka1987 ja som tam zanikla uz davno, ale zoznamila som sa tam s mm. za starych cias sa tam naslo par normalnych ludi...

asfodelka
27. jún 2012

@dragooonka este ma napadlo, co tak skusit byvalych partnerov?

stardust
27. jún 2012

@asfodelka dva krat do tej istej rieky nevkrocis.

asfodelka
27. jún 2012

@stardust veru ze nie, lebo voda v rieke sa meni a prud prinasa novu... tym padom stale vkrocis do novej. ale uz clovek aspon vie co moze cakat.