Trávenie spoločného času

5. aug 2023

Zaujíma má vás pohľad na situáciu
Randíte s mužom tým že cez týždeň je človek rozbehaný teší sa na víkend že teda budete s polovičkou… ta vam ale zahlási že jeden deň víkendu patrí jeho koníčku čiže z celého dňa nič lebo je veľakrát odcestovany a pod… na margo toho sa zariadim aj ja a predsa nebudem sama sedieť v jeho byte a čakať až príde..keďže sa oháňa stále vetou chcel by som byt s tebou a tak … ale keď si to rozoberieme na drobné co preto robí? Zahlási že tu nebude a potom fnuka že chce byt so mnou keď sa ho spýtam ue teda co z toho že len chce a nič preto nerobí povie aby som chodievala s ním…ale mna to nebaví je to mužská záležitosť
Ja chapem že je nato iný pohľad ak partneri spolu bývajú že možno taký deň osamote je tiež fajn ale takto v začiatkoch to celkom zamrzí… myslite že by sa tu raz niečo mohlo zmeniť alebo to zastane v rovnakom bode a bude len horšie lebo si robí to co považuje on za vhodne ?

zmrzlinka2021
5. aug 2023

Ale ja nechapem, prečo vas cas limitujes len vikendom.
Aj pocas tyzdna po praci sa mozete stretnut, ist na prechadzku, do kina, na kolacik alebo vziat bajky a ist na hodinku vonka spolu.

A aky konicek to ma tvoj priatel teda?

autor
5. aug 2023

@zmrzlinka2021 pochopiteľne ale od víkendu si sľubujem aspoň ja plnohodnotnejsie strávený čas keď človek nemusí utekať do prace a pod

lindous
5. aug 2023

Vie spraviť kompromis a raz za čas tú jeho aktivitu vynechať, aby ste mohli ísť na víkendový pobyt alebo takýto dlhší výlet alebo trvá na tom, že každý víkned je to takto a basta? Čo je podľa mňa isté, samé od seba sa to nezmení určite...

danica2711
5. aug 2023

tak asi nemáte rovnaké záujmy, keď teba nebaví zúčastňovať sa na jeho hobby a spoločné si zjavne neviete vymyslieť. Nad tým by som sa asi zamyslela, pretože spoločné záujmy sú strašne dôležité

luccija
5. aug 2023

To Ti len tak hovori🤪ak by nechcel nešiel by na hobby deň.Ked to je jeho vášeň a venuje sa tomu dlho tak máte ešte stále nedeľu.Soboty si rob aj ty svoje... nikto nevie ako to bude dalej, ale som za to, aby si každý udržal svoje hobby a nie byť stále spolu a potom po čase začne človek unikat aspoň vieš, že má niečo čo ho bavi