Traja vraj nie sú rodina

6. okt 2021

Dnes som sa stretla s tymto nazorom, pani v obchode zacala rozpravat o mojich susedoch co maju jednu dcerku , s mavnutim ruky, Aaa ved to ani nieje poriadna rodina vsak len jedno dieta maju, asi sa im smyklo ked dalsie nemaju a bohvie dokedy spolu budu. Stretli ste sa s podobnymi nazormi? Ja som tento isty tu raz od jednej uzivatelky tak davnejsie citala tiez , asi si to mysli vela ludi 🤷‍♀️

lasona
6. okt 2021

Primitívne názory na nezaujímajú...ale bohužiaľ stretla som sa už netaktnymi názormi...jedným uchom dnu, druhým von...

zitaje
6. okt 2021

A nie je to jedno?

amelia89
6. okt 2021

Za mna aj len a muz a zena spolu su rodina. Nepaci sa mi ked niekto otehotnie a na socialne siete si hned capne #budemerodina. To ako ti bezdetni su čo? spolubyvajuci?

Takze odpoved logicky moja ja ze samozrejme ze 3 su rodina preboha🤷🏽‍♀️Nazory z roku pana 1800

janci05
6. okt 2021

Ja som z trojčlennej rodiny a aj sama mám takú istú. Našťastie som nestretla takých primitívnych ľudí, čo by to povedali.

syslik81
6. okt 2021

ja som len ja a moja dcera a sme rodina .. a to je podla predavacky este o jedneho menej ... kazdopadne predavacka je este z cias komunizmu a tam zostali i jej nazory na svet .. ani by som sa nad tym nezasmiala ani nezastavila nic.. proste ma nazor

gdpr
6. okt 2021

Mať tak tvoje problémy 😂 názor mám taký, že aj 2 aj 50 tvoria rodinu.

clarissa96
6. okt 2021

@syslik81 aj my sme taká rodina 🙂

h2
6. okt 2021

Nikdy som sa s týmto stupídnym názorom nestretla. Chvála Bohu. Je to totálna kravina a aj by som to dotyčnej povedala. Normálne som sa vytočila, už len keď to čítam.

althinka
6. okt 2021

Aj dvaja sú rodina🙂 traja sú ešte väčšia rodina .. a tá pani musí mať v sebe nejaké komplexy a divné vžité predstavy🙂

leuska15leuska15
6. okt 2021

Hej, ľudia sú rôzni a majú rôzne primitívne názory na všetko. Ja mam kamosku, čo ma 4 deti v 30tke... Ale tak, že sú deti slušne, spokojne, milované, zdravo najedené, rodičia sa im naplno venujú.... A vykrikuju po nich cudzí ľudia také primitivnosti hocikedy len tak na ulici, že by to zdravý človek ani nepochopil.
Ale ja som sa stretla aj s názorom, že v nedeľu jest niečo iné ako kurací vývar a rezne by bol hriech. Takže....jedným uchom dnu a druhým von

leeo
6. okt 2021

ked si tak rozoberieme slovo "rodina", tak ano aj s jednym dietatom su rodina a ta tetka podla mna len mala vela casu a dlhy jazyk

cimage
6. okt 2021

A ked ma niekto 3 a viac deti, tak ich trapi ako sa o to postaraju a ako tie deti vychovaju v dnesnej dobe. Tetusky nemaju co riesit. Doma maju vsetko v poriadku, manzel poslucha, deti ziju usporiadany zivot, tak musia riesit ludi okolo. To je taka ubohost niektorych ludi.

julie19
6. okt 2021

My sme traja a pokladáme sa za rodinu ;) aj dvaja sme sa pokladali za rodinu a budeme sa pokladať za rodinu aj keď nás bude viac ... to sú take konšpirácie od tety predavačky 🙄

ndrag
6. okt 2021

to na akej dedine zijete, ze sa tam nieco taketo riesi? 😂

mabenn
6. okt 2021

filtrujem hluposti zabrzdenych ludi

h2
6. okt 2021

@ndrag To nie je vec dediny. Aj v mestách žijú blbci.

lalenka33
6. okt 2021

Ja by som jej povedala, že škoda, že Vás s takýmito názormi radšej otec neutrel do záclony.

portret7
6. okt 2021

@lalenka33 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

slavomira1980
6. okt 2021

Rodina nie je o pocte ludi ale o kvalite vztahu. Aj bezdetne manzelstvo je rodina, rovnako aj slobodny rodic s dietatom, ci dvaja surodenci bez rodicov su rodina. Muz, zena a dieta su tiez rodina.

kiki68
6. okt 2021

Este nie, ked mi teta zacne tie deti financovat a 24 hod denne opatrovat, tak si ich s muzom narobim jak Maria Terezia aj 16 😂 lenze akosi skutek utek 🤷‍♀️😀

eternity24
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sense
6. okt 2021

Nečítam komenty ale som rada ze vo svojom okolí takých primitívnych ľudí nemám...
Každý by sa mal starať o sám o seba a každý má mať toľko deti na koľko si trúfa. A kto si netrúfa tiež v poriadku. Rodina je pre mňa aj par kt deti nemá. Ale napr aj tu na MK som už kedysi čítala že par kt nie je zobrati nie sú rodina....

vanda323
6. okt 2021

Každý.ma.tolko deti na koľko sa cíti a koľko.mu Pán Boh dopraje, ľudí je do toho prd

katkabg
6. okt 2021

Salam-parky 😂😂😂

selu11
6. okt 2021

No čo tí ľudia už nevypustia, veď to je až vtipné. My sme sa v decembri pred troma rokmi stali rodičmi, v novembri tento rok sa staneme dvojnásobnými a rodina sme už od roku 2017 kedy sme sa vzali a začali si budovať budúcnosť. Presne ako sa písalo, aj dvaja sú rodina.

veronice
6. okt 2021

"milujem" taketo nazory premudrelych ludi ktori absolutne vobec netusia, co sa v tej rodine deje a preco maju len jedno. Zena mohla lrist lri porode o maternicu, alebo mala tak strasne traumaticky porod, ze si to nechce zopakovat, alebo ma zdravotne problemy, pri ktorych je rada ze vynosila aspon to jedno... Alebo cokolvek... Nemam rada ked niekto sudi druheho cloveka bez toho, ze pozna jeho zivotnu cestu/okolnosti, ktore ho doviedli ku konkretnemu rozhodnutiu. Taketo sudy su nanajvys netaktne a teda jednym uchom dnu a druhym von. Ti ludia co sudia si neuvedomuju ako velmi mozu svojimi blbymi recami ranit cloveka...

elanor
6. okt 2021

si jej mala povedat, ze oni mozu mat dieta ked Pan Boh da, kedykolvek, ale ty uz sprosta ostanes na vecna-veky...

ndrag
6. okt 2021

@h2 som rada, ze sa vyznas a mohla si ma poucit 🤫👍

h2
6. okt 2021

@ndrag Veľmi rada aj nabudúce. 😉

eeffka
6. okt 2021

Treba mat velke usta jak moj svagor, to len jed o mate? Hej a viete ake je drahe? Stale by len jedlo a rastie, vkuse nove oblecenie a nohy ho zase tlacia v topankach, ze sme si radsej psa nezaobstarali 🤣
(Uz maju 2 aj psa, dedina)