Tolerovali by ste, keď chlap pije pivo?

28. júl 2022

Tak liter a pól -2 litre denne niekedy aj viac po robote. Nie v kombinácii s tvrdým alkoholom.

bessie12
28. júl 2022

Kazdy den alebo len raz za cas ?

bessie12
28. júl 2022

oprava. teraz som si vsimla, ze kazdy den. Nie netolerovala by som to uz. Raz za cas ano, ale nie kazdy den.

pribinak
28. júl 2022

Potreba piť každý deň = alkoholizmus

midori123
28. júl 2022

Ani omylom.
K alkoholu mam prílis nizku mieru tolerancie, resp. viac menej sa blizi k nule

petamich
28. júl 2022

nie

bajka16
28. júl 2022

Hm to musí byť pekný súdok. Nie. A pokiaľ on netoleruje že ty to nebudeš tolerovať tak dovi dopo. 👋

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika11103
28. júl 2022

Jednu plechovku denne by som úplne v pohode tolerovala . Ak by to bolo niekedy vecer k telke k cipsom to mi príde v poriadku , čo to je pre veľkého chlapa . Ale dva litre tak to je ozaj moc .

lucia7933
28. júl 2022

tiez nie

deti95060810
28. júl 2022

2 litre sú predsa 4 fľašky... to kde by sme nato brali e? A nemám rada ožranov...

autor
28. júl 2022

Je to väčšinou po práci robí ťažko manuálne na stavbe nevypije a keď príde domov porobi čo treba pomôže a tak si oddychuje s pivom v ruke , vraj je to forma relaxu. Zabudla som dopísať

autor
28. júl 2022

Cez zimu nepije vôbec, vtedy pracuje len sem tam malé “zákazky”. A vtedy som si všimla že mu to nejak nechuti nepýta si to.

bessie12
28. júl 2022

pochopim cez vikend si dat trocha piva, ale nie kazdy den po praci. To je uz len krok od toho dat si tvrdy alkohol.

euka210
28. júl 2022

Tak je to mozno zvyk kvoli horucave miesto vody, ja pijem radler len v lete, aj moj manzel viac v lete ako zime. Ale 2l mu vyzdri par dni.
Podla mna je 2l uz vela kazdy den. Ale ked v zime nepije, tak to alhokoholizmus nebude.

pribinak
28. júl 2022

Relax je plechovka či 2. Ale nie 2 litre. To je proste už potreba, za mna alkoholizmus

andrejka1974
28. júl 2022

Teraz v lete že si dá štyri pivka večer keď všetko porobi nie je na tom nič zle je to od chuti

tanaxxx
29. júl 2022

@bessie12 nemusí to tak byt

tanaxxx
29. júl 2022

Tolerovala, by som mu to. Nechodí do krcmy. Pije doma.
Tú ti budú ženy písať, len, že to je alkoholizmus, takého by som nechcela. Nech ho. Lebo doma každá má dokonalého muža, čo nepije a počúva na rozkazy.
Keď tebe to nevadí, tak to je hlavné.

tanaxxx
29. júl 2022

@nika11103 a keď si chce dať už druhú plechovku, tak mu zoberieš z ruky? 🤦‍♀️

nika11103
29. júl 2022

@tanaxxx nie tu si dám s ním ;)

tanaxxx
29. júl 2022

Tak vidíš, v zime nepije. Kde je problém?ved je teplo, nech si dá. Chodí do roboty. Co ma piť kofolu, keď mu chutí pivo? Daj si aj ty s nim. Niektoré ste ako stíhačky.

tanaxxx
29. júl 2022

@bessie12 co by si spravila keby ta ne poslúchol? 😁

tanaxxx
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvetinka75
29. júl 2022

ke´d je teplo a hlavne horúčavy, muži viac pijú pivo. Aj môj chodieva. Aj každý deň v lete. V zime vôbec, -ale zase dá si 1-2 čapované a koniec. Ochladí sa a viac mu nebere. Drámu by som z toho nerobila.
Ja pivo nemusím ale dám si Radlera. Aj každý deň. Tak prečo by som jemu nemala dopriať . Tu vidíš, že je to len pre chuť a od tepla. Keď v zime nepije.

tahomi
29. júl 2022

Tak nech si da nealko pivo, ked ide o chut piva a nie alkohol. Uz sa daju najst niektore chutovo velmi fajn

888elizabeth
29. júl 2022

Asi by mi to vadilo, pretože pivo je najväčší ničiteľ testosterónu. A povedzme si, ktorá z nás chce doma muža, ktorý ma pokles dôležitého hormónu sily, odvahy a mužnosti?

mirkava
29. júl 2022

Ono ťažko pracovať v lete vo vysokých teplotách vonku každý deň, niektoré si to nevieme ani predstaviť. Tak si dá doma 4 pivka. Píšeš ze v zime nepije. Asi to v lete potrebuje vážne ako relax, uvoľnenie. Neriešila by som to zatiaľ.

mandzula
29. júl 2022

Vadilo by mi to. Od smadu sa da vypit hocijaky iny napoj, napriklad aj nealko pivo, takze praca a teplo su vyhovorka. To si moze kazdy alkac povedat "pijem, lebo...".

h2
29. júl 2022

Každý boží deň 3-4 veľké pivá? To je rozhodne priveľa.

zuzanockamt
29. júl 2022

V žiadnom prípade. Alkoholik ako vyšitý.