Telefón - problém vo vzťahu

18. feb 2021

Mám take podozrenie že partner predomnou niečo tají. Teda vlastne je mi to jasné. Je nonstop len na telefóne, nevenuje sa ani mne ani synovi celý boží deň len hľadí do mobilu. Aj keď ho prosím aby ho konečne odložil vždy začne pindať a zúriť, na 5 minut si ho da do vrecka a pptom ho znova vyberie a znova je na ňom. Keď idem okolo neho tak vždy si telefón zrazu zamkne, aby som nevidela čo na ňom robí. Má ho stále pri sebe, dokonca donedavna ho mal pod vankúšom keď spal, teraz si ho dáva na poličku čo je pokrok, ale vždy keď zaspí a ja som ešte hore a zobudi sa na to že si na poličku odkladam telefón aj ja tak sa strhne a hneď kontroluje kde má svoj. Keď ho dá na nabijacku tak vždy len v tej miestnosti kde nie som ja a keď vidí že idem tam kde ho má v momente tam ide aj on, asi aby to mal pod kontrolou a aby som mu nešla do mobilu. Veľmi veľakrát si vypisoval s kadejakými inymi ženami na instagrame a Keď som to zistila tak sme sa kvôli tomu vždy pohádali, on mi vynadal a že vraj nemám byť hlupa, ubezpečoval ma že miluje len mna a že s inymi by nič nechcel mat. Že o nič nejde, že vždy napísali oni jemu prvé. Potom to utíchlo, prestal si písať s kadekým lebo vedel že mi to vadí. Teraz však znova robí to čo robil aj vtedy keď si s nimi pisal. Keď som sa ho narovinu spýtala prečo si tak skrýva ten mobil tak povedal že preto lebo ani on nemoze byt na mojom mobile tak nech nie som ani ja na jeho...som si istá že fyzicky ma nepodvadza, nemal by na to čas, chodí len do prace kde pracujú samí muži, z prace chodí autobusom domov a nikde inde. Je introvert takze sa celkom nerád stretáva s niekym novým. Ale myslím že si s niekym píše. Brali by ste ako neveru aj písanie? (Nie typu aký si mala deň a čo robíš ale oveľa pikantnejsie, súdim to teda podľa tých z minulosti)
Strašne ma to žerie a láka vedieť čo skrýva/ s kým si toľko píše. Ja viem že je to úbohé a nemala by som to robiť ale chcela by som mu pozrieť do toho mobilu, pretože vždy keď sa ho narovinu spýtam tak popiera. Asi mi väčšina z vás napíše aby som to nerobila, že je to pod úroveň ale ruku na srdce, keby ste boli na mojom mieste nelákalo by vás to?

pribinak
18. feb 2021

Rozhodne by mi to vadilo.

autor
18. feb 2021

@pribinak naozaj ma čoraz viac láka pozrieť mu tam. No nemám príležitosť. Bojím sa že vybuchne keď ma prichytí že mu tam nazerám, vždy sa veľmi urazil keď som to robila v minulosti, dokonca hocikedy na mňa aj zúril a nadával mi za to

katkati
18. feb 2021

Povedz mu, že si kľudne môže pozrieť tvoj telefón, ale keďže ste už mali problém v minulosti kvôli jeho vypisovaniu, tak oceniš, keď ti on dovolí pozrieť jeho. Ale neverim, že nemáže históriu alebo ze nechodí cez inkognito. To by sa sa musela pozrieť mimo neho a on by nestihol vymazať niečo, čo mu niekto napísal.

pribinak
18. feb 2021

Ale čo mu tam máš čo na tajnaca hrabať?
Normálne poloz pred neho tvoj mobil a nech on dá tebe jeho mobil
Ak tam nemá čo skrývať nebude robiť cirkus. Ak začne robiť cirkus je jasne, že tam má niečo čo nechce, aby si videla

Ja by som začala rozmýšľať aj nad tým, že čo do budúcna.

katkati
18. feb 2021

Keď sa ho bojíš, tak to máš ťažké. V strese budeš konať zbrklo a môžeš mu tam hocičo postláčať. Musíš byť v kľude a keď ťa prichyti tak sa vykašľať na to, že kričí. Keď bude násilný, tak asi vieš, čo máš robiť.

autor
18. feb 2021

@katkati toto mu vždy poviem ešte mu dám aj do ruky môj mobil ale on si stojí za tým že jednoducho mi nedá ten jeho. Aj keď mi niekedy ukazuje niečo na mobile a zrazu mu príde upozornenie z instagramu, hneď to skryje ešte kým stihnem prečítať kto a čo píše. Niekedy zo srandy reagujem že čo to za ďalšia ... a on si ho jednoducho schová/odide/zamkne a nepovie mi o tom nič. Ani keď sa ho vážne pýtam. Jednoducho vybuchne a radšej sa bude hádať. Aj keď mu poviem že týmto čo robí mi je jasne že mi niekoho tají tak sa urazí

autor
18. feb 2021

Preto jediná cesta ako to zistiť je natajnáša... len akosi nemám odvahu. Alebo ako sa mám nad to povzniesť? Už som si aj vravela že kašlem na to nech si píše keď chce, no vždy ma to nakoniec trapi. A to nemám problém so sebavedomím len ma to jednoducho zaujíma a chcem vedieť pravdu

autor
18. feb 2021

Inak ešte mi argumentuje tým že keby niečo tají tak by si zmenil heslo. Lenže načo by si ho menil keď aj tak má vždy mobil pod kontrolou a vie že mu tam nepôjdem ?

janinah
18. feb 2021

Závislák na entú....kedy žije normálny život? kedy s tebou ide na nákup,kedy niečo navarí,kedy upratuje,kedy s tebou rozpráva,kedy s tebou kuká film pri pohári vína? ked príde dieťa kedy sa s ním bude hrať,kedy ho okúpe,ak jemu vládne mobil a on mobilu slúži?.....takto,s takým ja by som nežila....

1357
18. feb 2021

@katkati ak je inyernet na nu tak to inkognito moze vidiet ked poziada poskytovatela internetu

komplikovana
18. feb 2021

Pisat si moze s kym chce, ale pokial je ten cas straveny na ukor vasho spolocneho casu, tak to je problem. Je lahke povedat « milujem ta » ale nic preto nerobit. Riesila by som s nim to, ze vas zanedbava a nie pisanie.

syslik81
18. feb 2021

aj keby nema nikoho a nic tajit tak by som ho kopla do prdele a vyhodila... ty sa ho za 1 nemas co bat - o tom vztah nieje.. 2 on nema co na teba hucat a schovavat pred tebou veci -spytam sa ukazem hotovvo a za 3 a najpodstatnejsie ak mu je telefon dolezitejsi ako ty a este k tomu aj jeho vlastne dieta nech ide do prdele ... by som chytila telefon a vyhodila oknom a hned za nim aj debila

luciannka83
18. feb 2021

Ked to robil skor a robi to teraz, bude to s prestavkami robit stale. Zvaz, ci s tskym clovekom chces byt. Ono to teraz moze byt nevinny virtualny flirt, no moze sa yo prehupnut sj fo reality. Chces cely xivot zit v neisyote? A mozno by bolo fajn sa zamysliet, preco ten cas netravi s tebou. Aky je dvovod, ze potrebuje virtualnu nahradu za teba. Co sa vo vasom vztahu xmenilo, ze znova siahol po komunikacii s inymi zenami.

lucia_b23
18. feb 2021

Opi ho a budes mat prilezitost nahliadnut,ked zaspi.

vlasta1818
18. feb 2021

@katkati ale to nedovolí. Mala som priateľa, ktorý presne toto isté. A keď som mu povedala, že ja nemám problém, nech si proste pozrie môj telefón a nech mi dá on ten svoj, tak hneď útok, že on si nepotrebuje môj telefón pozerať. Tak OK. Reku ale ty mi tvoj daj, že no nedám. A raz sa opil, náhodou mu telefón pípol a stačilo mi vidieť správu ktorá blikla. Bolo mi všetko hneď jasné.

chiccco
18. feb 2021

Akoby som to ja písala do bodky mam ten istý problém kľudne mi napíš IP môžme o tom pokecat.

kassandra25
18. feb 2021

Mna by to nelakalo. Laka ma banan na tanieri so slahackou a jahodami. Toto ti on neukaze, lebo vie chuj jeden, o co tam ide, ze jaky vybuch by to bol, keby si to zistila. A keby si to zistila, nastala by sopecna cinnost a nie lákanie. Tam uz je dobre nieco rozrobene a ked chlap chce, vie zakryvat aj schodzky pocas prace ci stretka s kamaratmi , vie to kamuflovat. A ak este aj z minulosti mas nejake skusenosti s nim, ze uz nieco podobne nastalo, ten ta podvadza jedna basen

elizabet173
18. feb 2021

Povedz mu, ze jeho spravanie uplne nici doveru k nemu a ze zvazujes odchod, ako sa zatvari. Toto by som netolerovala ani dva dni. Inak, cakala si nieco ine, ked si uz s inymi zenami vypisoval?

sissy27
18. feb 2021

Frajerov telefon vôbec nie je problém. Keby si sa doňho aj dostala, tak sú len dve varianty - buď tam niečo nájdeš a spravíš scénu a on ťa zas uchlácholí, alebo nič nenájdeš a budeš mať nervy aj tak “lebo určite to vymazal”. Tvoj problém sa volá nedostatok sebavedomia a nedôvera k partnerovi. Neveríš mu, ale radšej sa budeš zožierať žiarlivosťou a nervami a zostávať v úplne neperspektívnom vzťahu, lebo sa bojíš zostať sama.

jana_eyre_2
18. feb 2021

A keby sa ti podarilo pozrieť sa tam a zistila by si že si píše so ženami, máš rozmyslene čo urobíš?

nely1704
18. feb 2021

Rozhodne by som to netolerovala a skontrolovala aj napriek tomu, že ma pristihne. Samozrejme, najlepšia obrana je útok ale ty nemáš čo stratiť, aspoň budeš vedieť pravdu... ,, Pravda nás vyslobodi" Buď odvážna a pozrite sa obaja pravde do očí 👊

babydesire
18. feb 2021

Ja by som nazrela do toho mobilu,aj ked su tu diskusie kedy to autorka urobila a zeny ju zato zvozili...

Vo vztahu ma byt dovera a ak pádne niektory ma podozrenie na podvadzanie (opravnena ziarlivost,nie chorobna) tak ma pravo dozadovat sa uspokojiveho vysvetlenia. A ak to nejde, treba si potvrdit/vyvratit podozrenie... Ak chce partner p

babydesire
18. feb 2021

dvadzat urobi to akymkolvek sposobom ci prostriedkom...

martinkatinka
18. feb 2021

Vsak vytvor falosny nick a zacni s nim pisat sama a uvidis 🤷 ked ti na to skoci, tak vidis, ze to robi stale....
Ale musis dopredu vediet co potom urobis

autor
19. feb 2021

@martinkatinka dobrý napad

katkati
19. feb 2021

Dáš nám vedieť ako to dopadlo? 🍀

autor
19. feb 2021

@katkati keď sa odvážim tak napíšem :D

anita6666
5. mar 2021

Nelákalo by ma to v žiadnom prípade,lebo našťastie nie som nijako závislá na žiadnom chlapovi a teda ich mám len na zábavku,ale odhliadnuc od tohto faktu,nelákalo by to uz len z jedného elementárneho dôvodu a to je ten,že to nijako neovplyvnís. Bude si vždy písať s kým chce,čo chce a kedy chce a keď bude chcieť súložiť s inou či inými,tak to urobí a nemusíš o tom ani vedieť. Zbytočná téma absolútne.

stevvvka
12. aug 2022

Aj si nieco zistila?