Synovec nadáva

vcielka45
1. jún 2024

Prosím vás je v poriadku ak na vás niekto nadáva z rodiny a ešte k tomu malé dieťa.(Synovec Z ničoho nič. A vy mu dáte aj modré z neba ste potom najhorší chcem vedieť iba názor moji rodičia sú z iného sveta

1sally12
1. jún 2024

Samozrejme že to nie je v poriadku, že sa ešte pytaš🙄 čo na to jeho rodičia? Výchova nič?

0kristina0
1. jún 2024

Tak mu prestan davat modre z neba a naloz mu riadne hubovu polievku.

candii
1. jún 2024

Koľko má rokov ?

paty277
1. jún 2024

Nie je to v poriadku, ale záleži podľa veku. Pretože, ak má napríklad 5 rokov, tak len opakuje slova čo počul a poriadne nevie čo znamenajú. Mne osobne by sa to nepáčilo, riešila by som s rodičmi. No je to dieťa a to je ako kopírak. Ak má ale napríklad 15 rokov už by som bola na pozore, pretože určite aj zvyšok rodiny by musel na mňa hovoriť podobné slova za mojím chrbtom. Ale to by som už riešila osobne s ním prečo mi nadáva, tiež aj s rodičmi aby o tom vedeli a vyjadrili sa prečo ich syn na mňa nadáva, prečo si tak dovoľuje.

gejb
1. jún 2024

@vcielka45 jasne, je to v poriadku 🤦‍♀️

michellemary
1. jún 2024

Sama vieš, že to v poriadku NIE JE.

hopsas
1. jún 2024

Niektorí ľudia si myslia že ak budú dieťa obskakovať a splnia mu všetko čo chce že to je láska. Ale to je veľký omyl, z takých potom rastu drzé nevychovane egoisticke potvory

vcielka45
autor
2. jún 2024

@hopsas tak veru moji rodičia synovcovi by dali aj modré z neba tak pri ňom stoja . A mne začal nadávať zt som pi môj otec povedal že to chlapec že daj pokoj je to normálne ? 🫣 Oni mu nepovedia nič ja mám rada deti ale odtiaľ potiaľ

vcielka45
autor
2. jún 2024

@michellemary ja viem no rodičia nie sa urazili lebo som povedala pravdu. Ho chránia ako keby bol malý nejaký kráľ že každé dieťa nadáva 🫣

vcielka45
autor
2. jún 2024

@1sally12 žiadna výchova na mňa rodičia nadávajú lebo som povedala že je negatívny a otec povedal nech sa idem pomodliť k farárom😁mám svoju česť už týždeň sa s nimi nerozprávam vy by ste išla napríklad na oslavu decku ktorý na vás nadáva

vcielka45
autor
2. jún 2024

@0kristina0 ja som už skončila ďakujem za názor lebo moji rodičia majú iný názov že otec nechaj tak že to je chlapec a na mňa nadávajú preklinaji už týždeň s nimi nerozpravam to je už vyuzivanie

vcielka45
autor
2. jún 2024

@candii 4 bude mať piatok neviem či mám mu ísť na narodeniny povedal E ma neľúbi že som pi 🤔vybby ste šla na mojom mieste

vcielka45
autor
2. jún 2024

@paty277 to ale robí naschval a hnusne tak zazera žiadna ucta prvý deň že som pi potom povie že ma ľúbi že mi už nebude nadávať potom že ma ľúbi dala som mu lizatka a zas som pi 🤔

misiak7777
2. jún 2024

@vcielka45 vzduchom chladena by mu letela 😃😃😃

candii
2. jún 2024

@vcielka45 4 ročný nevie čo to znamená. Musia sa tak rozprávať doma. Nie je to chyba dieťaťa . . Je na to príliš malý

candii
2. jún 2024

@misiak7777 a tak ma 4 roky, to dieťa nemôže vedieť čo to znamená .. otecko asi maminke takto pekne vraví tak vychytal moresy. Skôr by som maminke dala vzduchom chladenú

0kristina0
2. jún 2024

@candii preco robis zo 4 rocneho retardovaneho? 4 rocny uz velmi dobre vie, ze je to zle slovo, inak by to nepouzival

1sally12
2. jún 2024

@vcielka45 akože jeho rodičia na teba nadávajú? Či tvoji? Prepáč ale to čo ste to za rodina? Neviem si predstaviť žeby mne synovec nadával, to neexistuje, nehovoriac o tom že v momente keby to vyslovil by si ho spracovali jeho rodičia, a keby nepomohlo tak ako poznám našich tí by sa do toho vložili hneď. A tebe to ešte aj vtipné príde?

candii
2. jún 2024

@0kristina0 nepoužíva čo nepočuje. A 4 dieťa je ešte malé na to aby si samé vedelo uvedomit dôsledok a význam slova. Čo nemáš deti?

0kristina0
2. jún 2024

@candii neverim, ze ani raz mu nikto nepovedal, Petko to je neslusne slovo, to sa nehovori. Takze musi vediet ze je to zle a robi to naschval.

candii
2. jún 2024

@0kristina0 áno ale keď sa doma bežné tak bavia a vkuse to počuje tak môžeš rozprávať čo len chces.. proste to počuje tak to opakuje.

paty277
2. jún 2024

@candii súhlasim, moja prišla ako 3 a pol ročna domov zo škôlky a všetko bolo s prepačením hovno vysvetľovala som jej, že nech tak nerozpravá a podobne reči, ktore by hovoril každy rodič ale stale to fungovalo iba do rana a keď prišla zo školky zase, tak som to riešila s učiteľkou, chvalabohu to potom prestalo.
Tak malé dieťa je oplyvnené okolím a veľmi.
Ono si možno uvedomuje že to je škaredé ale robí to aj tak.
A tiež poznám mamku ktorej chlapček chodí po ihrisku a keď spadne povie do p**i a ona sa smeje aký je zlatý ( no neskutočne🤦🏼‍♀️), a kedže dcéra tam bola hrala sa s ním, počula to a videla že jeho mamka sa smiala na tom potom to skúsila aj ona ale to jej u mňa tak jednoducho neprešlo ako u chlapčekovej mamky.

matullienka
3. jún 2024

Koľko máš ty rokov? Pokiaľ ide o tvojho synovca tak je to syn tvojej sestry alebo brata. Ja by som sa súrodenca na rovinu spýtala či im neprekáža aký má ten malý slovník. Predpokladám, že u tvojich rodičov ide o prvé vnúča tak by mu prešla aj vražda. A nie je normálne, že 4 ročné dieťa má takýto slovník. Učiteľky v škôlke a ostatní rodičia musia byť z neho nadšení keď to naučí aj ich deti

vierkainka
3. jún 2024

@vcielka45 tvoji rodičia ti nadávajú a preklinaju???No tak sa nečudujem,ze im to nevadí ze chlapec nadáva....ale ked to tak citam....vy ste tam divní všetci... vrátane teba,ked sa tu vobec pýtaš ci je to v poriadku.Neber to v zlom,pisem len svoj postreh.

vcielka45
autor
8. jún 2024

@vierkainka samozrejme všetci som sa osamostatnila inak verte mi už som na psychjatrii mňa si rodičia nevážia môj braček je miláčik môj brat sa narodil ako prvý ja som asi len do počtu bola . Oni už iný nebudú ale ja som najhoršia viete mám ľudí iných ktorý pri mne stoja .