Syn nedostal nič od svokry na Vianoce

27. dec 2023

Svokra vždy na Vianoce dáva nám aj deťom drobnosť a 50 e tohto roku syn nedostal nič. Mam sa opýtať švagrinnej, či ich deti dostali ? Mne nejde o peniaze,ale o princíp naša dcéra dostala a syn nič už sa viac x sa stalo,že syn mal menej ako ostatne vnúčatá. Alebo všetky vnúčatá vola zdrobneninami iba nášho syna nie nechápem pričom on ju ľúbi. Nechcem robiť v rodine rozbroje lebo i tak to otočí proti mne,ale mne je ľúto to správanie rozdielne

pribinak
27. dec 2023

Nie, nepýtaj sa. Maj nejaku hrdosť

maca1984
27. dec 2023

Nie , nepýtaj sa.

ariannazara
27. dec 2023

Neries ju

koniarova
27. dec 2023

A ja by som jej zase pekne vyčistila žalúdok. Som sa nasrala za teba. To čo za babka.🤦🤦🤦

muchotrafka298
27. dec 2023

Vobec sa nepytaj, nechaj to tak. Zariad sa podla toho do buducnosti. Ze synovi nechas u nej balik pod stromcekom, ze to je "od babky".

janai1
27. dec 2023

Tak dcére dala darček na Vianoce a synovi nie?
No, ja by som urobila poriadky. Rovno by som sa jej opýtala aký má problém a ako sa poznám už by som tam s deťmi nechodila

katica06
27. dec 2023

Čo na to tvoj muž?

autor
27. dec 2023

Pre upresnenie admin upravil aj názov neviem prečo. Dostal drobnosť ale nie peniaze ako dcéra a ostatne vnúčatá

maca1984
27. dec 2023

To si keď tak porieš so svokrou.
Ale švagrinej by som sa nič nepýtala.

alica2202
27. dec 2023

Kolko ma dcera a syn rokov? Lebo ak maju taky vek, ze si syn uvedomuje, ze jeho sestra dostala nieco a on nic, tak ja by som veru poriadky narobila. Svokre by som povedala, ze ked nedokaze obdarovat obe deti rovnako, nech sa nabuduce neunuva ani s dcerinym darcekom.

0silvia0
27. dec 2023

Tie darceky si neodbalovali u babky? Tam by sa to este dalo riesit, ale teraz po 3 dnoch🤷‍♀️

slavomira236
27. dec 2023

Moje deti nedostavaju nic ani od mojej mami neriesim

mamina7070
27. dec 2023

urob poriadky ak nevie dat rovnako tak radsej nic a vratila by som jej co dala dcere (peniaze

moniikka
27. dec 2023

@koniarova asi taká ako moja svokra. Naše deti už niekoľko rokov nedostávajú nič na vianoce od svokry. Boli nie raz sklamane, ale už si zvykli. Ani tam veľmi nechodia

la_dolce_vita
27. dec 2023

Chudak chlapec, ako sa asi citi ☹.. kvoli nemu by som to chcela riesit, len netusim ako... svagriny by si sa mohla opytat s tym, ze je chlapec smutny.

nikpa
27. dec 2023

Samozrejme ze by som sa opýtala prečo robí rozdiely medzi vnúčatami. Nejde o dary ani o peniaze ale ked syn bude väčší, sam si to všimne a bude sa cítiť dotknutý.

karolinakr
27. dec 2023

ma nejaku averziu voči nemu, možno medzi 4 očami sa svokry spytaj

mclissa
27. dec 2023

@slavomira236 Ked nic tak nic. Ale ako sa to dieta musi citit ked jeden dostane a druhy nie? Uz len o princip.
@autorka toto by som sa babky opytala. Nam dava babka vzdy rovnako. Vsetkym, a je jedno ci su to deti, vnucata a teraz uz aj pravnucata. Druha babka bola presne takato mimo. Jednemu by aj modre z neba zniesla, a druhemu ledva nieco 🤷‍♀️ v mojom otcovi sa to dusilo 20 rokov. Ale uz sa im to splechol do tvare. Teraz to neriesim, ale ako dieta som sa citila odstrcena.

0silvia0
27. dec 2023

Nabuduce ked sa taketo nieco zopakuje, treba sa spytat svokry, ci su peniaze urcene pre obe deti a maju sa rozdelit. Na priamu otazku ti bude musiet odpovedat.

mimicka2013
27. dec 2023

A preco sa to chces pytat svagrinej ked vies ze tvojej dcere dala a synovi nie? Nechapem? Ak to chces riesit tak to ries so svokrou a nie svagrinou. Chapala by som ak by si nemala 2 deti, ze by si od svagrinej chcela info co dala inym vnucatam...ale takto. Sak ty vidis ze uz medzi tvojimi detmi spravila rozdiel. A mozno sa len spytat ci to nebol darcek pre oboch a nedorozumenim ste to privlastnili len dcere. My sme bezne ako mali dostavali darceky spolocne

muchotrafka298
27. dec 2023

Mozno to bolo tak, ze peniaze mali byt pre oboch. Takze by som si to asi vykomunikovala radsej. Kedze syn darcek dostal. Nazov temy bol zmeneny a az v komentaroch bolo toto vysvetlene.

monikkatt
27. dec 2023

Nech sa jej tvoj muz opyta preco nedala vsetkym rovnako
Mozno mali byt peniaze napoly pre obidvoch

autor
27. dec 2023

Nie peniaze boli iba pre dcéru obálka s jej menom. Plus tam bola suma aká mala byť keďže dcéra dar nedostala dostala peniaze príklad deti dostali dar v sume 20 a vždy dávala 50 e tak dcéra dostala 70 e v obálke a syn iba dar za 20 e.

koniarova
27. dec 2023

A nemohli to byť nedorozumenie? Kde dostali tie darčeky? U vás?

mclissa
27. dec 2023

Opytaj sa babky preco syn nedostal rovnako. Mozno babka mala aj iny umysel. Len niekedy myslis a nedomyslis. Ona to najlepsie vysvetli.

macekovam
27. dec 2023

a kolko rokov ma syn?tak sa snou dohodni ze ked to chce robit takto nech to da ako rodinne peniaze pre vsetkych a ty to spravodlivo rozdelis...

luccija
27. dec 2023

Nič by som sa nepýtala.Kolko má syn rokov?

autor
27. dec 2023

Syn je školák ma 10 rokov tak už rozumie

autor
27. dec 2023

Ale rozhodla som sa nepýtat. Nechám to tak

anjelicek26
27. dec 2023

- syn darcek dostal, len sa ti zda maly
- dcera dostala aj peniaze, tak ti vadi, ze babka nedala aj synovi, spravne?

U nas napriklad dostavaju od starkych len starsie deti peniaze, malym detom su peniaze na dve veci, viac ich potesi darcek... a ano male myslim aj tie nase 8-10 rocne.

Babke by som dala pokoj a ani sa v tom uz radsej nevrtala...