Svokrovci nosia k nám deti, ktoré majú u seba na prázdninách

25. júl 2024

Svokrovci maju na prazdninach svagrinine deti a jediny program, co pre nich maju je chodenie k nam. Ja pracujem z domu a namiesto 1 dietata tu mam tri a je to o hubu. Svokra si iba vysadne na terasku a pije kavicky a deti mi rozoberaju dom. Naposledy napisali, ze citujem, zajtra prideme, ani to nesmerovali ako otazku, ale iba ako oznam, co mi prislo dost drze. Muz im napisal, ze ale my budeme po svadbe celi rozbiti a navyse poobede ideme gratulovat k mojim rodicom, tak, ze sa nam to nehodi. Bola som rada, ze ich odpalkoval, ale co ma dorazilo bolo, ze ked sme sa vracali od mojich rodicov, oni boli u nas. Svagrinine deti sa veselo kupali a svokrovci nam vysmiati otvarali dvere. Ja soom im povedala iba tolko, ze pri odchode nech vratia kluce od nasho domu a ze mi pride vrcholne drze, ze sa takto dotrepali aj ked vedeli, ze nebudeme doma. A odisla som hore. Oni su teraz velkovysostne urazeni, ze co som si to ja dovolila a cakaju na moje ospravedlnenie. Som ja tu ta zla?

minesasubu
25. júl 2024

a čo na to tvoj muž?

pribinak
25. júl 2024

By má vystrelo ……

crazy_cat_lady
25. júl 2024

urcite nie, dobre, ze si im povedala svoj nazor, idealne by bolo, aby aj tvoj manzel k tomu nieco povedal, no ked sa chcu zduvat a robia si z teba zadarmo baby sitting, nech su urazeni :D

crazy_cat_lady
25. júl 2024

a este dodam, ze v ziadnom pripade sa neospravedlnuj :D 🙂

miadi
25. júl 2024

Kasli na nich ked si “zla “ aspon. Nepridu. Prekrocili hranice uz to ze chodili k vam bez pozvania je sila. Mala si to stopnut skor .

la_dolce_vita
25. júl 2024

Fuu, tak to je drze, chapem ta.. toto si ani neviem predstavit. Niektori ludia nevedia, co sa patri a co je slusnost.

thirstymonk
25. júl 2024

Presne z týchto pričín nemajú žiadni nikoho rodičia kľúče od nášho domu. Kľúče majú dobrí susedia, ak ideme na pár dni het a prídu nám poliať kvety a vybrať schránku. Je to drzosť najvyššieho zrna

mimi3008
25. júl 2024

Odkial vobec mali kluce od vasho domu?

sense
25. júl 2024

Dobre si urobila kľúče od domu by som vzala aj ja

miadi
25. júl 2024

Vlastne tvoj muz ich mal stopnut po prvom dni co sa k vam dovalili. Svokre mal povedat ze pracujes a nemas cas ale ked chce byt dobra babka moze aj tvoje dieta povarovat u seba . A ze potom ich pozvete na vecer ked budete mat cas .

gabu_lienka
25. júl 2024

Problem vyrieseny - mas pokoj 😂 bolo to od nich vrcholne drze.

lenkakravcova
25. júl 2024

Uff. Ospravedlniť by sa mali oni. Nemajú čo u vás doma robiť bez vášho vedomia.

minesasubu
25. júl 2024

a ešte ma napadlo ako vieš že su urazeni ? kto s nimi komunikuje ? kto povedal že sa maš ospravedlniť ?

deti95060810
25. júl 2024

no však chceli aj tebe rovno opatriť dieťa... už iná vec je že u Vás... 😉
babke treba na narodky kúpiť bazén a bude po probléme... 🙂

ina2405
25. júl 2024

Svokrovci by sa mali ospravedlniť vám. Hádam im to ešte muž dodatočne vysvetlí, ak nechápu prečo.

muchotrafka298
25. júl 2024

Toto si robis srandu? Absolutny strop drzosti. Co si mysleli? ZE vy ste wellness zariadenie alebo hotel, kam si budu chodit kedy budu chciet a este si otvarat vlastnymi klucami? Tie ste im dali predpokladam pre kazdy pripad, ze ked ste prec na kontrolu alebo keby sa nieco stalo. To nie je pozvanka do domu, ze nech sa paci, chodte si sem ako domov a kupkajte sa s celou rodinou v bazeniku. Mna by vystrelo asi, teda nie asi, ale urcite.

matullienka
25. júl 2024

No ešte si bola mierna, dúfam, že tvoj muž sa postavil na tvoju stranu a dúfam, že kľúče vrátili. Toto čo urobili je neospravedlniteľné. Ani by ma nehlo sa ospravedlňovať za čo?

sisska96
25. júl 2024

A čo majú kľuče? Či ako sa dostali dnu? V takom to prípade vrátiť kľúče, keď nerešpektujú domov

andrejka1974
25. júl 2024

Nie si urobili mi to raz a už by ma nikdy nevideli a môžu byt urazení koľko chcú a preto že boli podobní ako tvoji nikdy od nás kľúče nemali

tamara_234
25. júl 2024

Je super ze si im povedala svoj nazor. Je to vas domov a mali by mat aj oni respekt voci tomu ako vy travite svoj cas

zoja1234
25. júl 2024

Preco maju kluce od vasho domu?
A svagrovci vedia ze na aky "uzasny" program sa zmozu stari rodicia s ich detmi?
Ak nie, treba ich informovat.

sisska96
25. júl 2024

@zoja1234 Akože aj naši majú klúče, lebo nikdy nevieš, čo sa stane, ale ani raz neprišli bez opýtania sa

alieta
25. júl 2024

Ja by som pred nimi nepovedala nic. ALE akonahle by sa za nimi zatvorili dvere, posadila by som si svojho muza a razne ho poziadala o dve veci.
1) okamzite odobranie klucov od svokrovcov
2) razne oznamenie o absolutnej nevhodnosti ich chovania, ktore sa nebude akceptovat.

autor
25. júl 2024

@mimi3008 kluce sme im davali pre pripad nudze, ak by sme sa vymkli.

autor
25. júl 2024

@zoja1234 svagrovcom je uplne jedno, ako vyplnaju svokrovci cas ich detom, su radi, ze ich maju kam dat.

simona92101
25. júl 2024

Urcite nie,vrchol drzosti prist k niekomu do domu,odomknut si a kupat sa tam ak majitel nie je doma.tie denne navstevy ste mali ihned stopnut,bohuzial ludia si myslia ze robit HO je brnkacka a mozes popri tom strazit deti,varit,upratovat,ci venovat sa navsteve..

dadka1997
25. júl 2024

Kokos, ale by sa spakovali ufff... poslednu dobu sa tu ocividne roztrhlo vrece s drzými svokrami 🫣 by ma kleplo ... no ale by kľúče v momente vratili a radsej by som ho zahrábala kdesi na zahradu no a prísny zakaz

lujza123
25. júl 2024

By ma zaujmalo ako si asi predstavujú to ospravedlnenie …
”prepacte ze mi vadí ze bez dovolenia snoríte po dome ked sme preč. Nabudúce zavolajte aj susedov a všetkých známych, spravte si tu záhradnú párty, kľudne môžte aj ladnicku vyžrať, ved komu by takéto niečo mohlo vadiť ? “🤦‍♀️🤦‍♀️

dedax
25. júl 2024

, dajte si urobiť takú kľučku na odtlačok a povedzte ze vy kľúče nemáte budú zirat

lujza123
25. júl 2024

Btw téma bazén. Na mňa sa takto urazila kamoska, lebo som nedovolila jej zdivočeným 6 a 4 r zlatíčkam kúpať sa u nás v bazéne.
Sorry ako, máme obyčajný skladací bazén s pieskovou filtráciou co to zvláda len tak tak , šetrím si tam vodu aby vydržala celé leto, pred kúpanim sa vzdy sprchujem a teraz tam mám pustiť dvoch malých vlkodlakov. Stacilo mi vidieť co robili na kúpalisku, soplia, pľujú , topia sa navzájom, vreštia, vkuse von a dnu s bazéna a na wc som ich nevidela ist ako bol deň dlhy.
A teraz maj to v bazéne a kúp sa v tom po zvyšok leta. Ani náhodou. Aj sa kamoska ofucala, vzala harantov a šli preč.

Možno som divná ale s bazénom sa nechcem deliť. Kým bola dcéra malá tak sa tam bezne decka jasili, ale ja som tam nevliezla. Užívam si to teraz bez deti