Svokrovci - intrigy

1. júl 2024

Ako vychádzate so svokrovcami skôr stará škola 70+čo majú oni len svoju pravdu..
Ich dom ich pravidlá 🙈 ked.som u nich počujem len šušušu svokra hneď ako zájdem už aj ide svoje..neviem čo mám robiť tam či ich obsluhovať doslova na rukách nosiť..
Je to celkom škoda ze si nerozumieme ale chodiť tam nebudem uz len koli tomuto je to už 20 r stále rovnaké. Rozprávať sa neda so svokrou tá si všetko prekruti po svojom..nevie ma pochopiť

pribinak
1. júl 2024

Nič len minimalizovať kontakt na nevyhnutne minimum
Takýto stari ľudia sa už nezmenia

lavender94
1. júl 2024

Ignorovať. V rámci nejakých možnosti zachovať dobre vzťahy, pretrpieť par návštev ročne a neriešiť. Tu už žiadna konfrontácia nemá zmysel. Ja našťastie nemám toto so svokrou, ale su rodinni príslušníci ktorých by som asi takto opísala. Keď som na návšteve, tak buď pritakávam, alebo len sedím a nič nehovorím. Určite by som sa nesnažila zavďačiť, lebo ono to vo väčšine prípadov nejde aj keby si sa posrala

viestta
1. júl 2024

Ty ich obsluhujes? Vsak nech si idu svoje, par hodin s nimi vydrzis a ty si doma rob ako uznas za vhodne

tykat
1. júl 2024

No sak si na navsteve tak jasne ze plati ich dom ich pravidla. Ci co tam chces svoje pravidla zaviest? Nechapem.
A ak nahodou treba kavu uvarit a naservirovat 70+r svokrovcom tak to je hadam samozrejmost nie? Sak.ste tam.s muzom. Ci co cakas servis od nich?

jamimo
2. júl 2024

vieš ako sa hovorí : Starého psa nové kúsky nenaučíš, alebo zvyk je železná košeľa 🤷‍♀️ Ja minimalizujem návštevy u nich, svoj vzácny čas trávim produktívne a v môj prospech.
PS: Áno, ich dom, ich pravidlá. Ak svokra vyčmudí 30 denne, ja nemusím pri nej sedieť a smrdieť. Ak príde k nám 2x za rok, fajčí vonku na ulici. Môj dom, moje pravidlá 😉