Svokra nemám rada

14. aug 2021

Nemám ho rada z toho dôvodu lebo je stará škola . Myslím že myslením je ako bol môj starý otec .Takže keď mu niečo nevyhovuje hneď vrčí zhadzuje či svoje deti alebo mňa . Pritom podobá môjho muža s ním to ako dvojičky . Ale vravím nemusím ho lebo je to jeden škodoradostny starý pánko . Ma svoj svet ,čo on prežil ako on žil a hotovo. Mesto je preňho niečo ako nikto nič nevie robiť . Iba dedina vyhráva. Obmedzila som kontakty to je jasné okrem návštev narodeniny a tak . A to vždy si nájde niečo čo sa mu nepáči . Napríklad keď niekto niečo nachystá ,prichysta tak to ofrfle jasné okrem svojej manželky ..

777januska777
14. aug 2021

Každý z nás je z časti taky ako tvoj svokor, len teda starší ľudia to menej skrývajú 😀

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brita7777
14. aug 2021

@777januska777 toto je taka blbost 🤦‍♀️

lesana25
14. aug 2021

A u manžela ti to nevadí, keď sú ako dvojičky? 😁😁😁

bykaterina
14. aug 2021

Skús sa nad tým zamyslieť prečo je taký...a ako písali kočky jedným uchom dnu druhým von.. moja svokra je taká istá aj švagor ktorý s ňou dlho žil má to skrátka od nej .. závisť, ufrflanost,...

777januska777
14. aug 2021

@brita7777 a práve si potvrdila moju teóriu 😀

asia83
14. aug 2021

Ja neviem čo tu všetci furt riešite kto aký je. Svokra taká, svokor taký, sestra taká, atď. Pozrite sa najprv na seba, zhodnoťte seba a potom kritizujte. Nech je aký je, čo na neho vôbec myslíte? Keby som ja mala riešiť furt ľudí v okolí či v rodine, by mi hlava praskla. Nie každý nám sedí, rovnako ako my nesedíme každému. Možno aj on vás ohovára. 😉

brita7777
14. aug 2021

@777januska777 to co pises, je konspiracia. To ako povedat, ze vsetci sme z casti zabijaci, kriminalisti, drogisti, alkoholici, gambleri, manipulatori, hysterici, cholerici, atd..polopravda, sorry a este to nazyvat teoriou je za mna konspiraciou. Sorry.

miadi
14. aug 2021

Hlavne ze si spokojna s jeho synom. Svokra nemusis milovat nežiješ snim. Moji svokrovci si zas myslia ze Europa je sto rokov za opicami lebo ked z nej odisli v povojnovych rokoch tak na zapade nasli pokrok nevedia ako sa veci maju teraz. Niektore veci nevysvetliš ani netreba. Starym ludom casto nie je nic dobre len to ich na co su zvyknuti. Neber to osobne.

777januska777
14. aug 2021

@brita7777 áno každý sme z časti taki, len každý z nás má svoje skúsenosti, výchovu a povahu, ktorá to v nas potláča alebo to posúva ďalej. Niekto napriklad zabíja kohokoľvek, keby však tomu co povie: "Ja v živote nezabije." Chceli zabiť rodinu alebo zabiť jeho? Stále by ten človek nebol schopný zabiť? A podobne. Okolnosti, skúsenosť, povaha z nás robí to čím sme, ale nikdy nemôžeme povedať, že ja by som takú vec nedokázal urobiť, lebo dokázal, keby sa niečo zmenilo.

brita7777
14. aug 2021

@777januska777 konspirujes. Sorry

777januska777
14. aug 2021

@brita7777 no ved ako vieš. Skus sa nad mojimi slovami zamyslieť a to co si povieš, zeby si nikdy nebola schopná urobiť. Vážne by si to nikdy neurobila? Ak by sa neviem co stalo? Ak by si musela?

vanda323
14. aug 2021

No tak v dnešnej dobe je veľký luxus nemať rada svokra ..alebo svokru ...nikto není dokonalý to je jedna pravda ktorá platí už mnoho rokov...treba sa navzájom rešpektovať neviem čo by si robila keby si mala takú svokru ako ja...a to som o nej vždy milá pečiem jej koláčiky volám raz denne..a chodím tam skoro každý deň....a je ku mne arogantná...a môjmu MM povie že by ma mal poriadne zbiť, lebo som rozmaznana 👍😄😄😄 A myslí to úplne vážne

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bykaterina
14. aug 2021

@vanda323 a načo jej robíš dane služby? Jasné je to tvoja vec ale chcem to pochopiť

whatever1
14. aug 2021

@vanda32 Prečo si u nej každý den a ešte jej aj volas? Nie je arogantna práve preto, že ju to otravuje? Mňa by porazilo😬

autor
14. aug 2021

@elizabet173 presne tak . Slušne ale niekedy už odtiaľ potial

megyi1711
14. aug 2021

Vykašli sa nanho 🙂 stary ufrflany chlap nic si z toho nerob,odignoruj to..ked snim budes,vypocujes si jednym uchom dnu druhym von a hotovo..nebyvate spolu to je hlavne 🤣🙈

vanda323
14. aug 2021

@whatever1 Nieeee, ju to neotravuje, práveže keď jeden deň neprídem tak potom mi volá ona že či sa hnevám že som nebola a že čo celý deň robim

vanda323
14. aug 2021

@elizabet173 No, odpovede viem ti ako to cítim ja, preto sa jej pcham do zadku pretože som jej vďačná za to že.porodila mne takého skvelého manžela...

vanda323
14. aug 2021

@bykaterina Jasné vysvetlím, už som to tu písala som jej vďačná za život môjho manžela preto

bykaterina
14. aug 2021

@vanda323 to je v poriadku ale pótom nie je asi na mieste kakať si do svojho hniezda a písať to o nej že aka je ...

vanda323
15. aug 2021

@bykaterina Ale veď myslím že som nenapísala nič zlé . ...len že v dnešnej dobe je luxus nebavit sa so svojím...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bykaterina
15. aug 2021

@vanda323 no nenapísala si nič lichotivé ani neutrálne.

janickacrazy
15. aug 2021

@vanda323 asi si na materskej a máš veľa času, len si naučíš takto svokru a keď pôjdeš do práce, tak sa môžeš zblázniť, kde skôr skočiť, no ale veď tvoja vec, mne by sa to fakt nechcelo

laurika999
15. aug 2021

Niektorým ľuďom sa hold nezavďačíš. Môžeš im modré z neba zniesť, stále je málo a zle.

uhgara
17. aug 2021

To dobre poznam. Mam kamaratku, ktora ma takehoto svokra. Nic mu nie je dobre, bol by najradsej keby boli veci podla neho. Prist s inym nazorom a zhovarat sa, to nehrozi. Najlepsie obmedzit kontakt ako to len pojde