Svokra nás rieši kvôli tancovaniu

23. aug 2024

S manželom sme boli na oslave 60ky jeho rodiny a svokra nás od vtedy rieši a lamentuje že sme netancovali. Ona bola na parkete prvá no my tieto tipy niesme. Normálne sme boli pri stole a bavili sme sa, rozprávali atd, len sme netancovali a to jej leží v žalúdku už týždeň. Normálne aj keď je nejaká takáto udalosť tiež netancujeme, proste niesme extroverti a radšej sme v úzadí… je to podľa vás problém?

sabinami
23. aug 2024

Určite to problém nie je až som sa pozastavila nad tým ze ty to vobec ideš riešiť novou diskusiou na modrom koniku 😃 ju prd do toho či tancujete či nie a ak to mysli tak, ze netancovať=nezabavat sa tak jej to jasne vysvetlite nech s tým dá pokoj 😃 mat tak problémy niektorých svokrovcov 🙏🏼😂

cacianka
23. aug 2024

problém j epočúvať ju,
a čo tak : 1. varianta )počuj mama, nie je ti trápne furt len to naše netancovanie pindať ? ved ty sa zvŕtaj koľko chceš a už buď ticho.
2. varianta ) počuj mama nieje ti už cocotno len ten tanec obrblávať ?!
3) a dosť ! ideme preč

ina2405
23. aug 2024

To aj moja svokra a pritom väčšina rodiny sa radšej baví pri debate. Samú seba vychváli, aký je ona živel a my nie sme, my pritakáme. Nie je to niečo, kvôli čomu by som sa mala potrebu obhajovať pred druhými.

la_dolce_vita
23. aug 2024

Ano, je to obrovsky problem 🙂

ninusa221
23. aug 2024

My to zas máme opačne že my sa vieme zabaviť a oni sedia nepohne sa prvá domov.. bohvie čo hovorí o nás je mi to jedno. Oni sú celkovo taký nikde ísť, všetkých ohovárať, nestretávat sa v rodine. A ja som zas úplný opak.. je mi to jedno hlavne sa snažím priateľa preonačit na moju povahu😀

h2
23. aug 2024

Týždeň toto rieši? Nie je normálna!

oblecenie99
23. aug 2024

No na druhej strane sme už takto "zachraňovali" minimálne dve svadby, plno pozvaných ľudí, najmä mladých, všetci povytrácaní a roztrúsení vonku s pivami a pri debate, veľký parket, živá hudba a nevesta so ženíchom zúfalo sami na parkete, tak sme sa išli pridať, a to teda nie sme nejakí veľkí zabávači a tanečníci, skôr naopak :D

ptvw
23. aug 2024

Ha ja tancovanie z duše nenávidím lebo to ani neviem tak vás úplne chápem 🙂 a ona nemá nič lepšie na robote nudí sa tak nech si vyprava, asi ju to uspokojuje 🤣

zdenka11081983
23. aug 2024

@ptvw detto. Neviem tancovať, som totálne poleno. Môj ma drie za každú cenu. Neznášam keď niekto nerešpektuje ako sa cítime, bavíme..

1mina
23. aug 2024

Keby mam ist niekde s tim ze musim tancovat tak by som radsej ostala doma :D

biba_18
23. aug 2024

vôbec to nerieš. ja by som povedala napr: no čo už s nami keď sme takí, hádam nás budeš mať rada aj tak 🙂 alebo niečo podobné čo jej vezme vietor z plachiet ...

cacianka
23. aug 2024

@biba_18 " veru ťažko postihnutí sme, bez tanca nám aj konská hlava narastie, mamina kupuj ovos a seno"😇

januska12323
23. aug 2024

A čo ju do toho?

biba_18
23. aug 2024

@cacianka keby som si mala robiť starosti kvôli všetkému čo kto na mňa povie .. ale snažím sa zmierlivo, no ... 🙂

cacianka
23. aug 2024

@biba_18 aj ja ignorujem, psy stekajú, karavána ide ďalej. Aké občas sa to nedá , riešim

diewcatqoo
23. aug 2024

Wtf 🙂

liusa82
23. aug 2024

nie ja som na oslavách podobná.Tiež nerada hopsám na parkete.To ma ozaj musí dakto donútiť a vytiahnuť.Ale mamča mi spomínala, že za decka som takáto nebola..že som tancovala až kým som skoro neodpadla aj na svadbách😀 nie každý sa v tom vyžíva

tamta
23. aug 2024

Vážne na toto potrebujes odobrenie zien na konovi a neviete si s muzom zastať sami seba?
Ved to nebola ani svadba, my sme teda asi suchari ale ešte som nevidela oslavu narodenín, kde by sa tancovalo.. 😃

liusa82
23. aug 2024

@tamta no u nás sa tancuje aj teta ked mala 50 sála sa prenajala dj to by si kukala😀

tamta
23. aug 2024

@liusa82 tak potom platí, co som napísala, sme rodina sucharov 😄

liusa82
23. aug 2024

@tamta ja tiež nemusím až takéto ceremonie ale čo už🙂

biba_18
23. aug 2024

@tamta isteže, mnohí robia oslavy aj s tancovačkami ...

janickacrazy
23. aug 2024

@h2 asi nemá žiadne veľké problémy, tak rieši somariny, treba ju trochu zabaviť, kúpiť psa alebo krokodíla 😁

h2
23. aug 2024

@janickacrazy 🤣 Radšej toho krokodíla.

luteam
23. aug 2024

Tiez som zazila jednu akciu bola to tysim svadba z manzelovej strany rodiny a to bolo strasne neprijemne leb ohrali fakt strasne bola tam napodobenina tiny turner a podobne skvosty 🙈 a my sme sa vyborne bavili pri stole a debatovali a ta starsia generacia to neala prezit atale nas tahali na parket aj sa trochu urazili potom ale tak ja nebudem zo seba robit opicu. Ked nechcem tancovat nebudem. Nakoniec sa odrazili 😀

ina2405
23. aug 2024

@luteam my sme minulý rok nasilu tancovali na svokriných okrúhlinách, nešla to prežiť, že nie všetci musia šalieť na parkete...odtiaľ sme šli na ďalšiu oslavu a tam bola taká zábava, že nikoho nebolo treba nútiť. Ale osobne rada sedím a debatujem, keď je o čom.

andreakotesova
23. aug 2024

Ja som mala problém tancovať aj na svojej vlastnej svadbe 🤣😅

luba98
24. aug 2024

Čo tancovať,ale ak vás niekto núti spievať a predtým vám rozdá papiere s textom a spievaj,v živote ste tú pesničku ani nikdy nepočuli.Ignorujem a usmievam sa.

bohumilabohumila
25. aug 2024

Zase človek čo nie je schopný akceptovať iného? Myslím že svokra nemá čo robiť, mala by fyzicky viac pracovať aby sa zamestnala niečím iným a nešikanovala. Je to psychická porucha. A nejde len o tanec.

berinkaj
25. aug 2024

Chudak svokra…ta ma starosti. 😆 nie je to problem…nech sa kazdy bavi ako chce.