Svokra na mňa neustále pozerá

monicka_33
30. jún 2024

Ahojte. Mám taký nepríjemný problém so svokrou... Všimla som si viackrát, že na mňa doslova hľadí akoby ma chcela začarovať :D Pri obyčajnej konverzácii napr. pri posedení s mojím priateľom a rodinou. Vedú rozhovor, ja keď som ticho alebo sa proste nezapojím do témy tak len počúvam a logicky sledujem toho človeka čo práve niečo hovorí, a v tom si všimnem, že je na mňa zahľadená priamo do mojich očí, ale ani sa neusmieva iba je taká vážna a keď sa na ňu pozriem tak buď pozerá stále na mňa alebo odvráti zrak. Je mi to veľmi nepríjemné a neviem čo jej na to povedať, nechcem byť drzá... Druhá vec, keď som v jej spoločnosti tak sa cítim unavená a zýva sa mi ...Neviem čo si o tom celkovo myslieť, prečo ma tak pozoruje ? Ďakujem za nejaké rady alebo tipy.

pribinak
30. jún 2024

@monicka_33 však sa jej opýtaj čo tak na teba pozerá? Babka, mam krivé ovocím? Alwbo zle namaľované oci?
A uvidis 😁😁😁

andreakotesova
30. jún 2024

@monicka_33 tak ku nej prestaň chodiť a máš po probléme.

zmrzlinka2021
30. jún 2024

@monicka_33 nechodievaj k priateľovej mamke, ak sa zle tam cítiš.

zuzikak
30. jún 2024

ved normalne sa jej spytaj - mam pocit, ze sa stale na mna divate - co som strapata alebo zle namalovana ? Hadam ti povie, co sa jej nezda 🙂 Ak nie, daj si cerveny nahrdelnik.

luciaruz
30. jún 2024

Usmej sa na nu a povedz jej ze "Privádzate ma to rozpakov. Je nieco v neporiadku s mojou tvárou? Mam dakde špinku?" Normalne sa zahraj na sprostú.

viestta
30. jún 2024

Ako sa ti mooze pozerat do oci, ked ty hladis inde?
No a ziva sa ti, lebo sa tam nudis, trpis, si tam ako na trni

monicka_33
autor
30. jún 2024

@zmrzlinka2021 my sme z jednej dediny... A priateľ sa hnevá keď tam nechcem ísť a o tomto nevie ako to cítim, nechcem aby si pomyslel že ju nemám rada alebo čo tým že tam nepôjdem 😏

bronkax
30. jún 2024

Možno aj keby nepozerala je ti v jej prítomnosti nepríjemne. Už keď zívaš znamená že je to toxický človek pozierac energie nič dobré takzvaní upíri. Poznám to veľmi dobre takým ľuďom sa vyhýbam.

cacianka
30. jún 2024

Ako ti môže pozerať do očí keď ty pozeráš na niekoho iného ?
Zívanie ( i nie y)je skôr znakom únavy a nudy
Naozaj nemusíš chodiť zakaždým s priateľom k jeho máme, môže ísť aj sám ( mmch to ešte nie je tvoja svokra ) 😉

monicka_33
autor
30. jún 2024

@cacianka tak neviem ako to majú ostatní ale aj ten človek ak práve nepozerá na vás tak vy sa mu viete pozerať do očí aj keď práve nevenuje pohľad priamo vám ale rozpráva sa s niekým iným... A svokra píšem pre to že sme s priateľom spolu 8 rokov tak už jeho rodičov beriem ako svokrovcov

cacianka
30. jún 2024

@monicka_33 ja len že čakaj hejty , že svokra ti nie je, tu to tak chodí, zdrbať ☝️. Ja som s mojím 15+ a zažívam, že predsa svokru nemám....

0kristina0
30. jún 2024

Nerozumiem tomu trendu nazyvat priatelovu mamu - svokra.

eliska13
30. jún 2024

@monicka_33 za 8 r si si nezvykla?

cukroska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aurora33
30. jún 2024

@cacianka to nie sú hejty, to sú fakty. Priateľova mama nie je svokra.

andreakotesova
30. jún 2024

@cukroska oslovenie "teta" patrí sestre tvojich rodičov a nie cudzej žene 😅 ja som matku mojho muža (do svadby) volala "pani XY" 😆

cacianka
30. jún 2024

Chápem že stále na teba civie, tak sa jej s úsmevom opýtaj, či si prezerá tvoju pleť, vlasy alebo uši, možno ju to trkne
Vidíš, už to začalo, teta je to 😇

cukroska
30. jún 2024

@andreakotesova u nás sa to tak hovorí bežne.

cukroska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aurora33
30. jún 2024

@monicka_33 aj keď budeš mať 20 rokov priateľa, aj tak to nebude tvoja svokra 🙂

mojemenonikto
30. jún 2024

@monicka_33 Na mňa chodila moja svokra pozerať aj keď som spal (vtedy ešte u priateľky). Myslel som, že ma šľak trafí 😀 A tiež ma tak pozorovala. Tváril som sa, že to nevidím a po čase (niekoľkých rokoch 😝), ju to prešlo. Neriešil som to ani so ženou... zbytočne by ju to nervovalo.

domkakvet
1. júl 2024

@monicka_33 ked si to neriesila osem rokov, tak to uz neries.

monicka_33
autor
1. júl 2024

@domkakvet to je novinka.

domkakvet
1. júl 2024

@monicka_33 ze to iba teraz zacala robit, tak sa opytaj ci mas rozmazany make up.

emiw
3. júl 2024

@monicka_33 netreba ku nej chodit a mas po probleme 🤌

mimi3008
3. júl 2024

1. Nie je to tvoja svokra
2. Nebud paranoidna

jana0412
4. júl 2024

Má silnejšiu energiu ako Vy. Takým ľuďom pri, ktorých sa cítime unavené sa hovorí energický upíri. Alebo aj, že Vás uriekla. Neviem či takýmto veciam veríte. Možno má budete mať za blázna. Kúpte si v lekárni sypaný čistec. A vždy, keď prídete od nej domov, tak si ho uvarte. Aj sa napijte aj s s ním tvár umyjte.

monicka_33
autor
10. júl 2024

@jana0412 ďakujem za radu, vyskúšam 🙂