Svokra mi robí peklo

30. jan 2021

Ahojte prosím povecte či je toto normálne alebo nie lebo ani mojim rodičom to nepríde v poriadku a chytili úplne nervy.. nechcem to tu všetko rozoberať už som tu raz písala že sestra a matka môjho snúbenca mi robili peklo kľudne si to nájdite v diskusii ak to tu niekde ešte je.. a včera mi jeho mama začala vypisovať že ona si syna berie domov že nech sa o mňa starajú rodičia keď sú prachaty a kraviny ale na prekvapenie môj snúbenec už dostal strašné nervy zavolal jej strašne jej vynadal že ešte jedna správa či už od jeho sestry alebo od nej tak na nich podáme trestne oznámenie že či si uvedomujú že som tehotná a stres mi nerobí dobre na to nám napísala že si vybral rodinu a že už ho nechce vidieť a zbohom.. blokla nás všade na sociálnych sieťach čísla všetko.. moja mama si dnes pozrela jej profil na Facebooku pretože ju ešte dávnejšie žiadala o priateľstvo ale nepotvrdila ju ale dnes sa pozrela a videla u nej na profile ako si v kuse pridáva svoje fotky a fotky s jej dcérami že moje dcerenky moje lásky a takto.. no neviem skôr by som sa hanbila že som si odpísala vnúča aj syna a nie ešte takéto niečo pridávať.. píšem sem lebo sa nemám kde zveriť a dosť ma to trápi aj voči snúbencovi pretože aj keď to nedáva na javo ale trápi ho to..

pribinak
30. jan 2021

Pamätám si všetky tvoje témy/diskusie, ty a hlavne ten tvoj frajer, nech už konečne s nimi preruší kontakt a hotovo
Lebo toto je už lepší cirkus ako humberto

autor
30. jan 2021

@pribinak on nemusel prerušiť kontakty oni ich sami prerušili za jedno som veľmi rada lebo budem mat svaty pokoj a ani v hĺbke duše nechcem aby ich malá spoznala len je mi ľúto jeho že ho odpísali ako psa za v podstate nič

pribinak
30. jan 2021

On mal už dávno - pradávni s nimi prerušiť kontakt

autor
30. jan 2021

@pribinak tiež som si to hovorila ale nechcela som byť za najhoršiu a hovoriť mu že musí mamu odpísať alebo prerušiť s ňou kontakt ale takto sa to nejako samo vyriešilo aspoň ja len dúfam že to už bude nastálo to blokovanie

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
30. jan 2021

@elizabet173 počkaj počkaj 😀 ona žiadala moju mamu to po prvé ! Treba čítať pozorne 🤨 a po druhé ako som sa mala odstrihnúť keď žijem s jej synom to proste aj keby strašne chceš tak to nejde pretože ta nenávidia to by som musela odstrihnúť aj môjho priateľa 🤨 a nie ? Netrápi ma že blokla mňa vyššie čítaj že som napísala že dúfam že to blokovanie mňa bude navždy, ale že ma trápi že odstrihli môjho priateľa ktorý je z toho smutný aj keď to nedáva najavo a pýtam sa ci je normálne napísať svojmu dieťaťu zbohom už ta nechcem vidieť bloknut a potom pridávať fotky s ďalšími deťmi ako ich miluje a ešte niečo denne tu ženy pridávajú 100 diskusii o úplných kravinách a deti majú takze asi na to čas je, to znamená že aj keď sa malá narodí a budem sa chcieť s niečim zveriť tak to sem napíšem lebo je to čo ? Mamičkovska stránka !! Preto tu píšu mamičky keď majú problémy a áno aj take ktoré už deti majú a rozoberajú sa tu fakt iné hovadiny to je všetko dovidenia

sweetlife001
30. jan 2021

No konečne dostal rozum.
Aj keď myslím si že toto divadielko zo strany svokry nebude mať dlhú trvácnosť, po tom všetkom, neverím, že len tak zrazu zablokuje a konec nemám syna.
No tak sa potrápi a prejde ho to. Alebo neprejde a dolezie on za ňou. Nechaj tomu čas, aj tak teraz s tým nič nespravis.
A ries problémy s ním a ne s tvojou rodinou a ešte stalkovat po FB, bože už len toto by ma trápilo čo si frajerova matka pridáva na FB a oznamovala by mi to moja mama.. to čistá komédia toto 😀

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lija22
30. jan 2021

za mesiac ocakavam dalsie zaujimave pokracovanie. neskutocne, kolko maju ludia casu furt sa montovat do zivota inych.
co povedat? snad len nech uz mas pokoj minimalne z titulu tehotenstva. inac tazko mi je byt na niecej strane. taketo vasnive spory som nikdy nezazila, aj by ma zaujimala ich verzia. vy by ste aj do telky mohli ist 🙂 prepac to na odlahcenie

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
didi2102
30. jan 2021

Buď rada že sa tá partner zastal a nerieš ich,zabudni že existujú pre zatiaľ

deti95060810
30. jan 2021

čo vám tam všetkým preskočilo takýto cirkus robiť...🙄
podávať trestné oznámenie na matku či svokru, však berte ohľad aj na tých policajtov...😉

leuchtturm
30. jan 2021

Problem vyrieseny a furt si nespokojna. Zjavne si prilis malo vytazena, ze mas cas moralizovat nad druhymi ludmi.

truthy
30. jan 2021

Raz aby vás to trestné oznámenie nemrzelo. Nekontaktujte sa, nerieš čo robia nerobia a žite si svoj život.

mandarinka555
30. jan 2021

Chceš mať svätý pokoj, tak načo tetku (nie je to tvoja svokra) riešiš ??

kozova87
30. jan 2021

No len aby nezačalo peklo keď sa to narodí... Svokra sa otočí a bude ti chcet vychovávať dieťa podľa seba, to ešte len uvidíš potom čo je peklo... Neprajem ti to samozrejme, ale nebola by si ani prvá ani posledná... Už je neskoro, ale s tvojim snúbencom si berieš aj jeho rodinu, mala si nad tým uvažovať teocha, toto budeš mat už navždy, svokra ti ešte iný cirkus robiť v živote bude

mandarinka555
30. jan 2021

@leuchtturm Už nech sa jej narodí to dieťa , až vtedy zistí, čo sú to skutočné problémy a nie tieto žabo-myšie vojny 😝

mandarinka555
30. jan 2021

@lija22 Možno by nám tu teta povedala, ako frajerku svojho syna neznáša....možno má aj dôvod....kto vie 🙂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evaachesa
30. jan 2021

A o čo vlastne išlo? Nezachytila som predošlé diskusie.

mandarinka555
30. jan 2021

@elizabet173 O tom snáď rozhoduje aj jej frajer, či pustí vlastnú matku k sebe domov, nie?

nika11103
30. jan 2021

Prečo jej tak strašne vadíš ? Čo sa medzi vami stalo to som nepostrehla

autor
31. jan 2021

@nika11103 ja jej vadím kvôli mojim rodičom lebo vraj sú namyslený a prachaty a takéto bludy rozpráva a že ja tiež nejsom dobrá že som mala veľa chlapov že to počula že rozprávajú ona si podľa mna len vymýšľa blbosti aj s jeho sestrou len aby mi mohli robiť zle ale prečo to neviem..

autor
31. jan 2021

@deti95060810 jasne mladá pani vam nikto nepísal správy v tehotenstve typu: keď ta stretnem dam ta na vozicek budem ta kopať do brucha až potratiš 👌👌

malapepka
31. jan 2021

Kam ti tie spravy pisali? Kde vsade sa mozu po teba dostat? Socialne siete a pod.?

blabla22
31. jan 2021

A nie je to náhodou tak, že teba tieto konflikty bavia? Veď inak by si bola rada že sa "odstrihli" a neriešila, ale ty ju stalkujes na Facebooku a vyvolávas konflikt aj z toho, čo tam postuje..sa na to predsa vykašli a buď rada že ju chvíľu nemusis riešiť (ak je to teda vôbec to čo chces)