Svokra ma neprávom obvinila z krádeže a tvári sa akoby nič.

14. dec 2019

v aprili tohot roku so bola mojou svokrou obvinena nepravom ze som jej dcere (svagrinej) ukradla 500 eur..ked sa nakoniec nasiel pravy vinnik namiesto ospravedlnenia sa svokra aj vsetci okolo z muzove rodiny tvaria ze sa nic nestalo...a normalne pokracujeme dalej..a ja so divna ze to neviem prekusnut a ešte vyzadovat od starej zeny ospravedlnenie..

majcika
14. dec 2019

Je tomu už 7 mesiacov

autor
14. dec 2019

@majcika ano a doteraz som sa nedockala ospravedlnenia za to ze zo mna na svagrininej svadbe spravili zlodejku a klamarku a pritom som v tejto rodine uz 9 rokov..a dobre ma vsetci poznaju

pribinak
14. dec 2019

Prerušila by som kontakt. Koniec návštevám, gratuláciam, .... toto je cez čiaru

autor
14. dec 2019

@pribinak no ale podla niektorych prislusnikov muzovej rodiny to ja prehanam a mam sa uz cez to preniest ..

popolusska
14. dec 2019

ja by som prerusila kontakty...a to sa ta muz nezastal?

autor
14. dec 2019

@popolusska jasne ze zastal..vsak doteraz sa hada koli tomu so svokrou.ale ona jednoducho stale melie svoje ze vsak sa nic nestalo teda sa pirslo na to ze ja som to nebola a vsekto v poriadku..ale ani ospravedlnenie ani nic..proste

stela01
14. dec 2019

Tak sa nebav , a keď budú mat komentár nech sa cez to prenesú . Tak ako ty

Čo to je že si nevedia uznať chybu ?
Rodeo by som tam narobila .

autor
14. dec 2019

svokra je proste typ ktory sa neospravedlnuje..ona len normalne ide dalej akoby nic..akoby sa vobec nic nikdy neudialo..a ja som divna lebo to neviem pochopit a prijat 🙂

vierkainka
14. dec 2019

@pribinak súhlasím 👍👍👍👍

saluda
14. dec 2019

Obviniť niekoho z krádeže bez dokazov je vážna vec a žiada si to minimalne ospravedlnenie. Verím tomu, že keby bola svokra na tvojom mieste, videla by to rovnako. Ja by som sa cez to preniesť nedokazala, máš právo sa hnevať. Dokonca aj keby sa ti ospravedlnila. Nenechaj ich v tom, že je to v poriadku, lebo ich tým povzbudis k ešte horšiemu správaniu v budúcnosti. Tomuto typu človeka treba dať jasné najavo, kde sú hranice 😉

h2
14. dec 2019

A prečo Ťa obvinila? Na základe čoho? A keby sa pravý vinník nenašiel, bola by si stále za zlodejku? 🙄🤦

777januska777
14. dec 2019

Tak ju aj ty z niečoho obviň a potom sa tvár ako keby nič a tiež nič ďalej nerieš 😀

titla
14. dec 2019

A uz si sa s nou o tom rozpravala? Skusila si jej na rovinu povedat, ze sa ta jej nepravdive obvinenie dotklo a ocakavas od nej ospravedlnenie?
Ja by som to asi skusila takto a bola zvedava na jej reakciu.

adika51
14. dec 2019

akože toto je už veľa. súhlasím s @pribinak.

autor
14. dec 2019

tak napisem vsetko po poriadku ako sa stalo a same si spravte nazor: v aprili tohto roku sa vydavala svagrina brala si po rocnej znamosti starsieho muza ktory uz mal z predch. vztahu 13 rocneho syna..svagrina ma 29r. on 45. ..Svadba prebiehla v poriadku vsetci sa bavili..prisla ku mne svagrinina teta a dala mi do ruk dve tasky s flaskami a obalkami pre novomanzelov..tak sa pytam svokry ze kde su ostatne dary pre novomanzelov ze to tam odnesiem nech sa to niekde nestrati/nepopletie...dary boli v hotelovej izbe od ktorej mala kluc len svokra a stale ho mala polozeny na stole ..svokra ze ona ide tiez daco odniest do tej izby tak pojde somnou..tak sme sli tasky som polozila ku ostatnym svokra tam ešte zostala ja som sla dolu k spolocnosti..po par minutach som zistila ze nemam na ruke naramok( pozicala som si od svojej sestry taky krasny set co mi pekne pasoval k satam. nausnice naramok a nahrdelnik)..no aa pozeram ze naramok nikde..hladala som vsade aj na WC ze kde som ho mohla stratit potom ma napadlo ci mi nevypadol v tej izbe dakde alebo cestou do izby ako som niesla tasky..chcela som zavolat svokru nech ide somnou pozriet ale jej vtedy nebolo..nebola pri stole ani nikde v sale tak som si zobrala ten kluc od izby a sla som sama sa tam pozriet...odomkla som si a zacala hladat najskor po podlahe apotom som sa pozrela aj do jednej z tych tasiek ci mi tam nesklzol..v tom vosla svokra ze co tam robim?..tak som jej vysvetlila ze hladam len naramok..ona ze OK zacala hladat somnou a nakoniec sme ho nasli za jednou taskou bol spadnuty..tak som bola rada..vratili sme sa do saly..zabava pokracovala..na druhy den sme prisli na popravky k svokrovcom a tam si ma zobrala svokra hned bokom a pytala sa ma ze kde je tych 500 eur co tam boli v obalke polozene na stoliku..tak kukam na nu ze nechapem o com hovori..ze jedine kto bol v tej izbe som ja a ona a ona ich nevzala takze som musela logicky ja a mam sa prizat a ci mi to stoji za tie peniaze a ci som na ne odkazana a podobne..no strasne ma ponizila vtedy..uz s placom som jej prisahala ze ja by som nikdy nic neukradla ani len rozok v obchode aj keby som od hladu umierala..ze ako si moze take mysliet..ake nedala sa ze urcite som to musela byt len ja..nik iny v tej izbe nebol

sense
14. dec 2019

Toto by som neprekusla ani ja obzvlast ak.by ma obvinila pred celou rodibou a potom by nemala tolko slusnosti aby sa mi rovnakym sposobom neospravedlnila a neuviedla veci na pravu mieru

sense
14. dec 2019

A peniaze sa potom nasli kde?

sara07
14. dec 2019

a peniaze sa potom našli kde ?
no ja by som tam prestala chodit, myslím že slovo prepač nie je tak tažké slovo povedat aby to nešlo
no nik by ma neprinutil ist a stretavat sa

nice202
14. dec 2019

A kto vzal peniaze? Ako to dopadlo?

autor
14. dec 2019

ja som to uz nezvladala tak som z placom odtial odisla ešte zamnou vykrikovala ze toto si o mne nemyslela ale ked mi tie peniaze za to stoja tak si ich mam nechat..ze mi to pan Boh odplati a podobne..samozrejme aj manzel sa snou pohadal..zastal si ma..ze ved kolko ma poznaju vedia aka som..ale nic nebolo platne proste ja jedina som ich mohla vziat..no a tyzden na to zenich zistil ze tie peniaze sa podarilo ukradnut jeho 13 rocnemu synovi ktory si chcel kupit novy Iphone lebo otec mu odmietol dat na to peniaze..vraj okolo pol noci ked bolo odcepcenie tak zobral kluce a siel tam povodne si len lahnut lebo bol unaveny a zbadal obalku s peniazmi..peniaze zobral a potom si vypytal od otca nech mu zavola taxik ze ide domov ku mame..aby nanho nepadlo podozrenie ..a zistili to tak ze ked mu jeho mama isla prat veci zo svadby tak tam nasla tie peniaze a mala tolko chochmesu o tom povedat svojmu ex manzelovi a ten svokre..

sense
14. dec 2019

Fuha silna kava,tak este ze ex mala tolko.slusnosti a povedala ,zato svokra sa moze hambit

autor
14. dec 2019

ja som z toho tiez bola v soku lebo som s tym neratala ze sa najde pravy vinnik..ratala som s tym ze uz od smrti budem pre nich zlodejka..

sandri
14. dec 2019

No, z tohoto tvojho popisu to skutocne vyzeralo tak, ze si ich mohla vziat ty. Zobrala si ta bokom, teda neriesila to pred celou rodinou. Je celkom prirodzene, ze v prvom momente padlo podozrenie na teba. Druha vec je, ze ti mala nasledne po odhaleni vinnika povedat, ze ju mrzi, ze ta obvinila, vysvetlit ti, ze hoci nerada, ale skutocne si myslela, ze si to bola ty, a ze to chcela vyriesit v tichosti. Podla mna to svokru mrzi, je jej za to trapne a bola by najradsej, keby sa na to zabudlo. Ale chapem aj teba, ze citis krivdu. Aj ja by som citila.

autor
14. dec 2019

ja som tiez chapala ze ma podozrievali aj ked som v tej rodine uz dlho..ale ok brala som to..nemala som ist do tej izby bez toho aby som im dala vediet..ale ked sa ukazala pravda cakala som aspon to poondate prepac, mrzi ma to ze sme ta obvinili..nehnevaj sa..ale nic..ešte ja som divna lebo sa opat na nich neusmievam a nespravam sa tak akoby sa nic nestalo..ved ma neobvnili zo ziadnej banality ale z kradeze!

hivanik
14. dec 2019

Svokra proste nema tolko slusnosti aby sa Ti ospravedlnila. Moj postoj k nej by bol primerany okolnostiam. Na druhej strane sa cez to prenes, nieje dobre v sebe drzat zlost. Vsetci vedia predpokladam pravdu a zrejme si urobili k danej situacii svoj nazor.

h2
14. dec 2019

Tak ako môže svokra tvrdiť, že nikto iný nebol v izbe, keď kľúč necháva len tak voľne povaľovať na stole, kde si ho môže ktokoľvek zobrať, ako si ho zobrala Ty, keď si išla hľadať náramok a ako ho nikým nepozorovaný zobral ten chlapec?!

77daniela77
14. dec 2019

Vy.er sa na nu,toto je hnusne,ako to mohla prejst bez ospravedlnenia,ze ju hanba nefacka,hrozne takto sa spravat.Zalezi od teba ci sa chces s nimi aj nadalej stretavat.....

autor
14. dec 2019

@h2 lebo ona tam len mna videla..tak automaticky len ja som bola podozriva..ale je pravda ze vacsinou ten kluc nechala len tak na stole bez dozoru..

autor
14. dec 2019

a ešte mi povie svokor ze ja nemam co cakat ospravedlnenie od starej zeny..ja mlada sčanda..

autor
14. dec 2019

teraz nas pozvala k sebe na vianoce..tak sme jasne s muzom dali najavo ze nejdeme..ze pojdeme radsej k mojim rodicom..uz je nastvana ze co sa nam robi preco nechceme k nej prist..