Svokra intriguje

2. jún 2021

Ahojte , svokra namňa urobila hnusnu intrigu, nebudem to tu rozpytvavať no mňa sa to veľmi dotklo a ublížilo mi to vôbec som to od nej nečakala a spravila som si naňu vlastný názor... odvtedy mi ani nenapisala ani nezavolala ani sa neospravedlnila ani nič , to mi žily netrhá ale píše furt mužovi že prečo jej nepíšem a nevolám že čo som urazená. Kebyže mi napíše alebo zavolá ona tak samozrejme dvihnem odpíšem vramci slušnosti. Ale ja neviem akože..ona zomňa spraví pred celou rodinou idiota, nikto sa somnou nebavil zato a ešte ona sa dožaduje aby som jej ja vypisovala? A teda robí to takým štýlom že zase zomňa len debila robí že nechcem udržiavať dobre rodinné vzťahy. Vy si čo o tom myslite ? Čo by ste robili? Ja som vždy ticho ja sa nehádam sňou ani nič vždy keď sa niečo take stane (zatiaľ 3 krát bolo dusno) tak sa len odmlčim a neriešim , len ona potom hucká muža a furt sa hádame. Ja nemám teda vo zvyku pchať sa do riti ľuďom čo mi ublížia.

martina1201
2. jún 2021

Ahoj, keďže nepíšeš akú intrigu na teba svokra urobila a ani, či muž o Tom vie a či sa ťa zastal, tak ťažko radiť. Ja osobne by som za ňou išla a vydiskutovali by som si zoči voči čo má proti tebe a prečo z teba robí hlupáka pred rodinou a či stojí o to, aby ste sa s jej synacikom kvôli jej správaniu sa rozišli a rozviedli....

pribinak
2. jún 2021

Nechala by som to tak. Prerušila by som kontakt. Do žiadnej diskusie či konfrontácie by som nešla, to je zbytočne. Vyjdeš z toho ako totálny idiot

Ty bez nej mizes nirmalne fungovať. Nepotrebuješ ju. Mužovi by som oznámila, že stačilo, jednoducho dosť.

klarolinne
2. jún 2021

Ťažko povedať, keď nehovoríš presne čo sa stalo ani či tvoj muž o tom vie a ako na to reaguje. Ale chápem, že si dotknutá a nahnevaná. Čo by som osobne ja spravila neviem, záležalo by na tom čím by mi ublížila.

janickacrazy
2. jún 2021

Píšeš anonymné, tak napíš jasné o čo išlo, lebo takto vseobecne sa radiť veľmi nedá. Nevieme, či sú to len nejaké banality alebo dačo dôležité. Podľa toho by som sa aj zachovala. Čo také strašné o tebe povedala?

kitycat
2. jún 2021

Pane boze, napis nam co ti take hrozne urobila lebo taky dlhy prispevok, na ktory sa neda priadne odpisat sa len tak nevidi... Este pises, ze si mlcanliva tak ak namto nechces pivedat tak prehltni dalsiu krivdu a chod dalej... Za 20 rokov ta nahromadeny hnev isto dorazi nejakou zdravotnou anomaliou...

stanulienkat
2. jún 2021

Skoncila by som s nou nadobro. A muz co na to?

ktochytavzite
3. jún 2021

a muz je na koho strane?Tvojej ci aj na svokrinej?No ak nestoji uplne za tebou je to blbe,akoze pokial je to scojra a jej rodina dako by som to neriesila horsie ked muz kvoki svojre sa s tebou hada

zuzpar
3. jún 2021

Ked nevieme o co ide tak nevieme ani poradit, ale teda povedala by som, ze by bolo najlepsie si to s nou otvorene vydiskutovat, ulavi sa ti.

nttnnt
3. jún 2021

naco mas manzela na okrasu?? jemu nevadi, ze ta jeho mamicka straspnuje a uraza??ked je taka sprosta, ze jej nedojde, ze ti ublizila ma jej to jasne a patricne objasnit, ako aj ostanym, ktorí sa s tebou nebavia kvoli tomu. nepochopim co mate za chlapov niektore, ze si nevedia vlastnej zeny zastat...

1gabriela13
3. jún 2021

Ťažko radiť keď nevieme o co ide. Ale teda mne svokra tiež narobila sarapaty a dosť veľkého charakteru. Ale ja sa dokážem povzniesť nad takéto veci už len kvôli dcére, ktorá tam rada chodí a ma ich rada. Povieme si základné veci a tým to hasne. Ale načo si zbytočne kaziť vzťahy zo svokrovcami keď sa potom kvôli tomu hadate s mužom. Vykašli sa nato, povznes sa nad tým a chod ďalej.

mamusa34
7. jún 2021

Jaj to je ťažké ..u nas to funguje od začiatku tak že cez muža všetko ..nepíšeme si , nevolame..veď ma info od neho 😂