Svokra a deti

jankatrabo
26. júl 2024

Ahojte. Čo robiť, keď poviem niečo svokre (napr. že keď je s malou (polrocnou) tak aby sa o ňu neobtierala keď ma makeup (už som jej ho veľa krát umývala z tvare) a nedá si povedať a stále si robí po svojom.. a vyhovori sa že nechcela 😀 alebo že zabudla.. strašne ma to vytaca

svetlonos
26. júl 2024

@jankatrabo
máš smolu! Je to absolútny nerespekt a hrdísa nim mnooooho ľudí 55+
Môžeš jej to nakresliť a nezmení svoje chovanie za nič na svete. Vzdy bude mať blbe a blbejsie výhovorky a bude to len horšie. Sorry za nedodanie nádeje ale skúsenosti a realita nepustia zial.
Cest výnimkám samozrejme!

basska_b
26. júl 2024

Mna napada len ceske... "a bude hůř..."
Je mi luto, ze nerespektuje taketo zjavne veci :(

petulda333
26. júl 2024

Boze moj a? Umrie to dieta z toho? Deje sa to denne? Ja som sa xy krat obtrela a o deti. A ziju

ukgirls
26. júl 2024

xy krat aj ja zabudnem ze mam makeup a uspinim si dceru ked si ju pusinkujem .. ato ma uz cez 10 rokov a sale som nepoucitelna 😝

zooeynka
26. júl 2024

Veru nic neurobis....len si zvyknut😀 Alebo ju odstrihnut, co by ale bola skoda....takze ser na jej makeup, snad nie je toxicky.

katik22
26. júl 2024

@jankatrabo vymysli si, že sa jej robí ekzémik potom z toho.. nech sa kontroluje ! Súcitim s tebou 😂

petulda333
26. júl 2024

@katik22 vymyslat si chorobu? Preboha

katik22
26. júl 2024

@petulda333 veď z makeupu sa takej malej osobke môže urobiť nejaká vyrážka … nevymýšľa si rakovinu .. prepáč, ak som ťa pohoršila

petulda333
26. júl 2024

@katik22 moze,ale pokial sa nerobi,tak by som nevymyslala

thereisabear
26. júl 2024

Kúp jej kvalitnejší makeup, čo sa neobtiera.

medda_beda
26. júl 2024

Nemám problém, vyrobím si ho.

jankatrabo
autor
26. júl 2024

@petulda333 tu nejde o to, a ano deje sa to denne nakoľko s nimi bývame. Ja keď mám na sebe makeup tak si dávam extra pozor, je to malé babo a nepotrebuje také chemikálie na tvar

petulda333
26. júl 2024

@jankatrabo jemine ved hned zmijes. To sa stava,nerobi to urcite naschval.

jankatrabo
autor
26. júl 2024

Ono nejde o ten makeup ale o ten princíp, že zatiaľ ano je to totálna banalita, ale už na takomto prípade absolútne nerešpektuje to, čo mi vadí… a mám úzkosť, liečim sa na ňu, len je to pre mňa ešte ťažké nebrať si z takých veci nič ..

petulda333
26. júl 2024

@jankatrabo tak sa spamataj. Neverim,ze to robi naschval. Chce potulit,pomojkat,tak zabudne. Nerob z toho tragediu

jankatrabo
autor
26. júl 2024

@petulda333 a ked fajčí v našej izbe na balkóne a tiež sme jej x krát povedali že nemá? To robí tiež, že zabudne ? To bol len príklad

patka06
26. júl 2024

@jankatrabo Otázka do kategorie nemám problém vyrobím
Neriešila by som trošku make-up .
Mám pocit že ti svokra dosť vadí a hľadáš chyby

danyelia
26. júl 2024

Haha, Tvoje problémy mať 😃 Nabudúce svokru rovno odlíč, vrhni sa na ňu s tampónom a odličovačom a nezabudni jej potom vymydliť celú tvár 😆 Nie, neotrávi sa z toho dieťa, neboj sa...

jankatrabo
autor
26. júl 2024

@patka06 asi ano..

babovka2321
26. júl 2024

@danyelia ale problem nie je makeup, ale osoba, na ktorej je aplikovany, takze toto nepomoze

jankatrabo
autor
26. júl 2024

@danyelia ja mám problémov dosť … a je to strašne smiešne 🙂

zooeynka
26. júl 2024

Byvas u nej tak suchaj nohami.

jankatrabo
autor
26. júl 2024

@zooeynka 😀😀😀 krásne. Ďakujem za radu

petulda333
26. júl 2024

@jankatrabo a ja mam vestecku gulu,ze to mam vediet? Zaujimave,ze fajci v izbe ale zalozis temu o makeupe. Co je uplna hlupost

jankatrabo
autor
26. júl 2024

Ďakujem za pekné komentáre od žien, ktoré to vedia trochu ľudsky pochopiť a za povzbudenie, skúsim to nebrať vážne, prip. sa nad tým povzniesť.

konikmodry111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matullienka
26. júl 2024

Neurobíš s tým nič, bohužiaľ bývaš by jej dome. Tak ak chceš mať od nej kľud tak jedine sa odsťahovať do svojho.

danyelia
26. júl 2024

@babovka2321 A akú chce autorka radu, mám jej poradiť, aby svokru pred stretnutím s malou požiadala, aby sa odlíčila? 😀 Alebo jej zakáže maľovať sa? Neverím, že malá je po kontakte s ňou farebná ako dúha... A že ,,chemikálie,,...Netreba byť až taký precitlivený, makeup nie je kyselina 🤭

jankatrabo
autor
26. júl 2024

@petulda333 tak pre nachapavych vysvetlím ešte raz: poviem jej niečo (to je jedno čo) dva tri a viac krát a jedným uchom dnu druhým von, je úplne jedno o čo sa jedna. Ale kto chce chápať, to pochopí, kto chce útočiť bude

jankatrabo
autor
26. júl 2024

@danyelia no by ste sa divili, už mala aj biele bodycko od červeného ružu..