Švagriná so mnou neprehovorí ani slovo

domi264
12. dec 2021

Pekný večer, chcela by som nejaký váš názor. V lete sa môj muž pohádal vážne so svojou sestrou, mojou švagrinou, ja som sa tomu obkľukou vyhla, nestarala som sa do toho absolútne a nakoniec som opäť ja tá čierna ovca rodiny. Neprehovorí somnou, neviem ako sa mám k nej zachovať. S mojim mužom sú už v pohode a mne sa ledva odzdraví. Niektorých ľudí nepochopím.🤷‍♀️

pribinak
12. dec 2021

@domi264 pán manžel čo? Je spokojný?

xsimonkax
12. dec 2021

Neriešila by som, hádam sa jej nebudeš vnucovať....

andreatytler
12. dec 2021

@domi264 To je tazko poradit... Dala si velmi malo informacii, ze preco sa pohadali a co nasledovalo. Odhadla by som ze s bratom sa udobrila lebo je to jedna krv... aj ked sa skaredo pohadaju, su raz surodenci a zase sa udobria. Ty ale si cudzi clovek a k tebe uz neciti take zavazky sa udobrovat. Tiez je mozne ze cakala ze sa postavis na jej stranu ked sa hadala s bratom, napriklad ze ako zeny budete drzat spolu, ale ty si tak neurobila... ale toto su len dohady....
Ak ste mali dobre vztahy a chces ich obnovit, tak skis uprimny rozhovor sa jej opytat preco sa hneva. Ak nie, tak na to kasli.

domi264
autor
12. dec 2021

@andreatytler hádka bola kvôli tomu, že ona bývala v nadstavbe u ich starkej aj so synom, nasla si pred rokom priateľa a odstahovala sa. Nakoľko bol ten byt prázdny, tak sme sa dohodli ze namiesto nej tam pôjdeme my aj s dcérou, dohodli sme sa na určitej čiastke za nábytok, ktorý nám tam nechala, vyplatili sme. No ona si po mesiaci zmyslela, že si príde ešte pre toto a hento, pritom sme sa jasne dohodli že za čo všetko jej vyplatíme peniaze. Tak preto sa pohádali. Podla mňa si myslela, že ja som muža nahuckala na ňu. (V skratke)

domi264
autor
12. dec 2021

@pribinak on to nerieši 🤷‍♀️

sevcikovaa
12. dec 2021

@domi264 to mas ako u nas vzdy som ja zla ale mazel je skvely a on si vie urobit poriadok....obchadzame sa nerozpravame pokym nemusime a ja mam klud..nenic si zivot svagrinou urcite nestoji zato....ja sa zasmejem a uzivam si toho co mam.....heslo znie manzela doniesol anjel a svagrinu nasli 😃😃

pribinak
12. dec 2021

@domi264 a vie ako tá to stve? Povedala si mu ako ti vadí že si označená za vinníka a t sa tak necitis?
Inak ak sa švagriná nechce rozoravat, tak sa s ňou nerozprávaj

domi264
autor
12. dec 2021

@sevcikovaa 😂😂😂 aj u nás to tak nejako je, našli ju keď ju stratili cirkusanti z voza

domi264
autor
12. dec 2021

@pribinak rozprávali sme sa o tom, že som sa k tomu ani nevyjadrovala ani sa nestarala...on povedal že mám kašlať na ňu keď je blbá.

andreatytler
12. dec 2021

@domi264 no to je mozne, ze si mysli ze to ty si huckala manzla na to aby jej robil prieky. Toto je asi v kazdej rodine, ze ten priselec si to zakazdym zlizne... je to velmi nefer. Ak toto bola vasa prva hadka, pripravila by som sa na to ze sa to moze opakovat... rposte sa vyfarbila. Clovek velakrat az po rokoch spozna rodinu do ktorej sa prizenil.

sari24
12. dec 2021

@domi264 je to kus od neho nefér že si ťa ani nezastane a rázne jej nepovie, že si želá ine správanie voči tebe keďže nie si dôvodom konfliktu. A ak by tak nespravil tak veruze by som na ňu kašľala tak ako hovorí.
Ak majú nejaki ľudia niečo proti mne a nevedia mi to priamo povedať a len sa tvária ofučane, tak sú mi ukradnutí. Je to ich problém nie môj. Buď mi niekto do očí povie čo ho hnevá alebo nech si trhne nohou. No čo s tým máš viac urobiť?

irusa
12. dec 2021

Samozrejme..koho mala obviniť,ak nie teba ???? Určite prišla k záveru,že ty si mužovi nakázal

danica2711
13. dec 2021

no a čo, keď s tebou nehovorí? Nevydržíš bez nej? Kašli na ňu a teš sa zo života!

domi264
autor
13. dec 2021

@danica2711 jasné, že vydržím 😊 ja som sa len pre pokoj v rodine nemiešala do ničoho a aj tak som ja najhoršia 🤣 presne tak, môžem to jeb...🙏

kamatopo
14. dec 2021

@domi264 presne toto mám aj ja ,ale so svokrou. Stále riešia ich problémy. Nevedia narábať s financiami,aby som bola konkrétna. Zo začiatku im manžel vedel pomôcť. Mne to nevadilo. Dali malej eura k sviatku a on ich im pomaly keď boli zle dal nazad. No keď sa ohradil že dosť ja som tá čo hucka😂čo nosí gate 😂no proste mrcha. A mne je to tak suma fuk. Oni mňa obviňujú za to že ich syn to stopol a chce žiť vlástny život a so svojou rodinou. Takže naozaj za všetko môžu ,, tí priselci,, lebo sme im narušili rodinnú harmóniu a hádam nepôjdu po vlastných 😂🤦

domi264
autor
14. dec 2021

@kamatopo asi si treba naozaj držať ten odstup a mať na saláme nech si myslia čo chcú 🙏🙃

kamatopo
14. dec 2021

@domi264 ja som išla desať rokov hlavou proti múru aby bola rodina pokope. Pozri kto chce ten príde a pozdraví a kto nie tak bohužiaľ. A je mi jedno či je to svokra, alebo niekto iný. To sa takto nedá aby si niekto na tebe odbavoval svoje ego či neschopnosť. A končím aj s oslavami , veď vždy bol z toho len problém lebo sme vystavovali svoje imanie. No tak moje dieťa či ja si nezaslúžime aby sme si zavolali ľudí ktorí nás majú radi a chcú nám podat ruku??? Ja už ich nebudem volať na nič a nech si kto chce hovorí za chrbtom. Mám na salame. Oni prišli o syna keď mu len nakladali starosti. 😂🤦. A ty tak isto ignoruj švagrinú. Bratovi nemôže nič povedať a tebe bude zato blížiť pohľadmi???? Presne ako u nás.

radolina
14. dec 2021

@domi264 presne tak. Niekedy je uplne zbytocne bojovat s niekym, kto proste nechce aj ked na to ziadny vazny a relevantny dovod ani len nema