Susedské vzťahy

jaq
18. feb 2022

Ahojte, minule sa bol stazovat sused na hudbu. Co od nas nesla lebo sme nemali vobec zapnutu. On vraj denne pocuje bum bac... v obyvacke a ze kde sa uz pojde stazovat. Ja som na bezeckom pase 30minut medzi 17-18.00hod. Je to lahky pas a pod nim podlozka. Hudbu cez sluchadla pocuvam. Ta hudba musi ist z ineho bytu, ale nevieme z ktoreho s priatelom.sme poculi v zachode hudbu co odniekla isla. Takze ja sa pasu nechcem vzdat a hlavne este ked nie je nocny klud. Len tazko susedovi vysvetlit, ze to mi nepustame. Chcem dobre vztahy uz 16r tam byvam.co by ste robili

alison11
18. feb 2022

Spítajte sa iných susedov či tiež počujú hudbu a odkiaľ? Možno prídete spolu nato odkiaľ počuje ten sused hudbu a nech povie konkrétny čas kedy počuje a keď zistíte odkiaľ je hudba tak bduete môcť dosvedčiť že tá hudba odkiaľ ide a že nejde od Vás. Držím palce.

zivotgombicka
18. feb 2022

Ešte raz by som sa mu skúsila vysvetliť, že to nejde od nás a ak by nepomohlo, tak by som mu už viac neotvorila a žila si svoje 😀

h2
18. feb 2022

@jaq Veď nech príde sused vtedy, keď bude počuť tú hudbu a hneď sám zistí, že nejde od vás, nie?

eva_eva
18. feb 2022

Bolo by fajn sa popýtať aj iných susedov, či to počujú. No ako kvázy aj tak ak by ste neporušovali nočný kľud po 22, tak vám nemôže nič

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ciola
18. feb 2022

Ach susedske vztahy su kapitola sama o sebe, a on pokial trva na svojom a nechce si vysvetlit ze to vy nepustat tak ako halo, odtial potial nie? By som sa mu nedoprosovala aj ked viem ze je lepsie byt za dobre.

tosomja
18. feb 2022

Tak nech príde v čase kedy tu hudbu počuje a skus ho zavolať na WC keď tam počuť možno pochopí, že naozaj treba hľadať inde. A nám tiež susedka vkuse niečo chodila "vysvetlovat" raz hudba nahlas, potom som vysavala keď ona chcela oddychovať, potom malý kričal na balkóne na mačku že "ccc" 🤣🤣🤣 potom že vkuse sa smejeme. Tak som sa jej opýtala, či aspoň v noci spí, lebo sa ešte nebola sťažovať na hluk 😛 zahanbila sa a už sa nesťažovala. Ale začala druhá, že nás ešte nikdy nevidela zmyvat spolicne priestory. Len som jej povedala, že jej nabudúce zaklope nech pozerá. Alebo nech ona mne, keď bude doma, lebo umývam vtedy, keď ja mam čas, nie ona. A tretia sa bola sťažovať, že má chlpy od psa na balkóne a my psa nemáme. Som jej povedala, že to od suseda jej padajú, že on trepe koberčeky na balkóne a že aj my od toho máme na balkóne. Tak začala po mne zjapat, že prečo som sa nebola sťažovať, ale ona si ma narúšať vzťahy, keď my sme tam noví 😆 sú rôzni susedia. Našťastie sme teraz v dome

mariejenka
18. feb 2022

@tosomja prepána Jána, to bola zmes susedov😃 a zrovna na Vas všetci,ako osy😒

misha666
18. feb 2022

@jaq no tak moze byt bezecky pas lahky aky chce aj podlozka pod nim strasne to pocut :D ... my sme tak mali hore v obyvacke a dole v obyvacke nevedeli rodicia pozerat telku, take boli otrasy a bolo to pocut... a tiez pod nim bola podlozka...ale na druhej strane tu pol hodinu by mal prezit :D ved nebehas v noci 🙂

tosomja
18. feb 2022

@mariejenka tak naša chyba, že sme sa ulakomili na lacny podnájom a medzi dôchodcov skoro 😃 už zabudli že aj oni boli mladi a mali deti

zuzpap
18. feb 2022

stalo sa to aj mojej rodine, tá "hudba" bol bežiaci pás...ono to u susedov vydávalo také zvuky ako bubny

aaliyah2
18. feb 2022

@eva_eva Ale môže, závisí od decibelov. Je hranica, ktorá sa netoleruje či je alebo nie je po 22:00 🙂