Suseda vyhľadáva konflikty

patko25
26. máj 2023

Prosím vás.
Máme susedu stále vyhľadáva konflikty,tá osoba me absolútne nezaujíma ani jeho rodina nevyhledavam ju vôbec nekomunikujeme je zákerná aj od ľudí som počula čo je zač ako na takú susedu poraďte me veď není toto choré vymýšľať si domýšľať na osobu ktorá ju má u ďaleko slušne povedané ďakujem za odpovede

nelca84
26. máj 2023

@patko25 vobec nechapem o co vlastne ide, nezaujima ta, nekomunikujete spolu, tak v com je problem? Je to napisane troska hotentotsky 🤷‍♀️

jaskolka
27. máj 2023

@patko25 a tá suseda akože ti nejako ubližuje? Ci co vlastne ti robí? Lebo tiež nechápem, kde je vlastne problém? Nekomunikujete, nezaujíma ta, o čo teda ide?
To akože ta ohovára, alebo co vlastne?

sense
27. máj 2023

A ako konkrétne ubližuje táto suseda tebe

226lenka
27. máj 2023

@patko25 a napíš to ešte raz zrozumiteľne lebo sa v Tom stracam

viestta
27. máj 2023

Nechapem co vobec riesis. Suseda nech si robi co chcem ty si rob co chces ty, kym nie ste v konflikte prave vy dvaja moze ti but uplne "dalekoc" co je zac a co robi. Staraj sa o seba, nie o susedu

lindous
27. máj 2023

Súhlasím, ak si to počula len od druhých a teda tebe zrejme nijak neublížuje, tak ty nerieš nič.. A je na tom pekne vidieť, ako krásne funguje nenechať sa do konfliktu stiahnuť a neriešiť, tak to môžeš poradiť aj ostatným... Na ľudí, ktorí sa radi hádajú najlepšie funguje nezapojiť sa do hádky, pekne sa usmiať, prikývnuť a pustiť z hlavy

patko25
autor
27. máj 2023

@lindous len ona stále type hľadá konflikty len ako človeku ublížiť nechápem čo je to za človeka strašné ona je schopná hoci čoho ale tak jasne nedám sa čaká že ja vyhrotila situáciu no môžem ju ... Ja ju mám u prdele máte pravdu

patko25
autor
27. máj 2023

@viestta no to že ona stále ohovára a kuje dačo na me ja ju práve že neriešim mám ju ďaleko ....len už to presahuje medze ale nejlepsi bude ak ju pustím zhlavy taký typ človeka tešiť nebudem ako píšete ja s aonu vôbec nestarám práveže mám ju tam daleko

patko25
autor
27. máj 2023

@nelca84 že ona stále vyhľadáva konflikty a už ma vytáča domyslasi nahovárať si no proste to je moc od také osoby neviete čo cekat ale kašľať ju vypočuť zasmat a ísť dal nejlepsi

nelca84
27. máj 2023

@patko25 ake konflikty, vyhrotene situacie? Vsak napis nejaky priklad, ako sa to teba dotyka? Ked pises, ze ju mas daleko? Skor to vyzera, ze ty si domyslas...

cacianka
27. máj 2023

Podľa tvojho textu ( úplne zmätocny, bez vyjadrenia zmyslu, bez čiarok, bodiek - iba dlhé gulášové vety ) tak cítiť problém niekde inde ako u susedy

zirafienka
27. máj 2023

@cacianka presne tak. Bez hlavy, bez pästy.

marsmykkok
27. máj 2023

@patko25 Píšeš stále všeobecne veľmi, aj v tých komentároch pod, však napíš nejaké príklady a situácie čo urobila/povedala a potom ti môžeme poradiť. Ak budeš všeobecná ty, môžeme byť všeobecné aj my len a teda dať radu karma je zdarma, zahod to za hlavu a tak. Ak dáš konkrétne situácie/veci, tak sa ľahšie poradí.

viestta
27. máj 2023

@patko25 a co ked ohovara? Vsak kto ta pozna, vie kde je pravda a co si myslia ti ostatni ti moze byt uplne jedno.
Ale myslism si, ze ak spomina to, ze sa nevies vyjadrovat a jednat s ludmi, tak to nie je ohovaranie. To je len skonstatovanie (smutneho) faktu

lolitha
21. júl 2024

@viestta chválim Váš názor,kiež by takych ludi bolo viac.

lolitha
21. júl 2024

@viestta mám pocit či patko25nechce škodiť preto tá všeobecnosti čaká čoho by sa chytil!

lolitha
21. júl 2024

Ja momentálne čakám na zazrak kým ten moj sused podomnou prestane trieskat!!!

lolitha
23. júl 2024

@viestta mne trieskaju ide na 9 rok mna ohovoraju presne ty ktori mi chodia do bytu podo mnou buchat,byt je na meno Pytonak ale obcas mania meno a byvaju tam na cierno aj 6, 9, 12 ludia alebo zadrbalo majitelke a vnoci nechala robit a menit parkety! cirkus je bezne kazdy den do 5:00 rana este ma dryz koot o 11 45 hod zobudi nasilu !!!