Súhlasili by ste, aby sa váš muž išiel pochváliť s vašim spoločným dieťaťom bývalej manželke?

25. júl 2021

Súhlasili by ste aby sa váš muž išiel pochváliť s vaším spoločným dieťaťom k exmanzelke?

autor
25. júl 2021

Keby sme spolu nežili, chápem že tomu nezabránim. Ale my žijeme ako rodina (zatiaľ!) A ja s tým absolutne nesúhlasím. Nevidím dôvod, prečo by mal, keď sú rozvedení? Veď nech si dajú kávičku, ale moje dieťa nech so sebou neťahá!

buberova
25. júl 2021

Nechápem načo by si aj tú kávičku dávali.. je to zvláštne

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bluka2
25. júl 2021

A s ex manželkou majú deti?

katulik123
25. júl 2021

Podľa mňa tu chýba veľa detailov či ste všetci ako priatelia, či s ex majú deti a tak ako spoločne so všetkými deťmi stretnúť sa, či je ex zadaná atď.

autor
25. júl 2021

@hazelgracegus ma, jedno takmer dospelé. Nebránim mu stykat sa s nimi, aj k nám kludne môže prísť.

autor
25. júl 2021

@katulik123 ex žije s jej ex
Ja sa s nou naozaj neznášam.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
25. júl 2021

@katulik123 neznášam ju možno práve preto, aký ma k nej postoj môj muz
Nikdy sa ma nezastal, vzdy drzi im stranu, mna za tu hlúpu a zlú ktorá nám všetkým bráni spokojne žiť na jednej kope

bluka2
25. júl 2021

Mne sa to zdá ok, že keď sa jedná o súrodencov, tak tvojho manžela ex uvidí aj vaše dieťa

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
25. júl 2021

@hazelgracegus pochváliť sa s našou dcérou 😟

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bluka2
25. júl 2021

Zaujímavé, neznášas ju, lebo manžel má postoj? To by bolo logickejšie skôr manžela neznášať 😂 čo ona môže za jeho postoj ...

autor
25. júl 2021

@bluka2 nie, nejde o súrodencov
Doslova sa chce jej ísť pochváliť
Doteraz jej bohužiaľ mohol poslať len fotky!
@hazelgracegus no jeho exmanzelka žije s jej exfrajerom
Nad tým sa nesnaž veľmi zamýšľať
Aj to je jeden z dôvodov, prečo nechcem dovoliť aby tam bral našu dceru
Všetci sú tam zvratení, morálne hodnoty nikde, ex a jej ex s exex a mohla by som pokračovať.

penelope10
25. júl 2021

chápem dobre .... že ste si so súčasným vymenili starých partnerov ??

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bluka2
25. júl 2021

Nejde o súrodencov? Oni majú dieťa, vy máte dieťa...čo z toho som zle pochopila?

autor
25. júl 2021

@bluka2 aj to uz prišlo
Začínam ho nenávidieť za to ako ma za každým zranuje a ubližuje mi tým jeho správaním
Ubližuje mi, ako mi nedáva pocit istoty, skutočnej lasky, skôr ma uráža preto, ze sa mi toto jeho správanie nepáči
On vlastne rozbil na vzťah pre jeho exmanzelku a pripravil 2 deti o život v úplnej rodine- za toto ho nenavidim najviac! Toto mu nikdy neodpustim

autor
25. júl 2021

@hazelgracegus anooo, si dobra 👌

bluka2
25. júl 2021

@hazelgracegus asi sa vrátila k dakému ex čo mala ešte pred jej manželom

autor
25. júl 2021

@penelope10 nie nie kdeže
Jeho exmanzelka žije s jej ex ktorého mala ešte pred mojim mužom
Naozaj sa nesnaž chápať 😆
Oni pred tým ako spoznal mňa takto chodili spolocne aj na dovolenky...

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bluka2
25. júl 2021

On rozbil vzťah pre jeho ex manželku a ty si prišla potom a si s ním teraz. Si vtedy o Tom nevedela či vtedy ti to nevadilo a vadí ti to až teraz?

autor
25. júl 2021

@penelope10 a preto som za najhoršiu, jeho diera ma nenavidi, lebo ja som takto fungovať odmietla. Nechcela som chodiť na dovolenky s jeho ex a jej ex a aktuálnym partnerom. Nedovolila som, aby u nás byvala.
Ano , bola tu už moja téma, ak si niekto spomína.
Hanbím sa, ale je to tu zas.

autor
25. júl 2021

@bluka2 ano , ale to bolo pred rokmi, on im rozbil vzťah, žili spolu, vzali sa, rozviedli
Mna spoznal po rokoch rozvodu

autor
25. júl 2021

A za tie roky kým mňa nepoznal žili naďalej ako rodina, lebo nebývalý v jednej domácnosti a ona mala iných partnerov

autor
25. júl 2021

Nebyvali * hodilo mi slovo

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz