Stratila som obrúčku. Čo mám robiť?

10. okt 2021

Ahojte, dnes sa mi stala hrozna vec, stratila som obrúčku, neviem kde, neviem kedy, neviem ako je to možné. Nonstop som ju nosila, bola mi asi o 1-2 čísla väčšia, keď som mala nakremovane ruky tak išla sama dole. Vždy som si na ňu dávala pozor. Čo mám robiť? Manžel o tom vie, prehladali sme cely byt aj auto. Povedal, že je to materiálna vec. Ale pre mňa to strašne vela znamenalo. 500e na novu taku istú nemám

lintu
10. okt 2021

Ešte môžeš skúsiť to woodoo zaklínadlo, čo tu občas baby spomínajú, ale inak s tým už asi nenarobíš nič. Len doma si bola či aj po vonku?

zafir
10. okt 2021

Upokojiť sa. Skúsiť si v mysli prejsť celý deň. Čo si robila, kde si bola. A skúsiť si spomenúť, kedy si ju dnes ešte určite mala a od toho momentu sa ,,odraziť,, v hľadaní. Držím palce.

janci05
10. okt 2021

Ak nenájdete, tak dať spraviť lacnejšiu náhradu. Však naschvál si ju nestratila, manžel to tiež chápe. Možno je to pre teba teraz strašná vec, ale kiežby to bola tá jediná. Aj horšie veci sa stávajú. Bohužiaľ.

nafka0483
10. okt 2021

No co robit... teraz uz asi nic. Ked nosis obrucku o 1-2 cislo vacsiu, tak si musela ratat s tym ze ti niekde sklzne. Uz len ist krok po kroku kde vsade si dnes bola, co si robila, kedy este vies ze si ju mala a kedy si zistila ze nemas a skusat hladat na tych miestach. A ak nenajdes, no tak co ti ostava... bud si dat urobit novu, alebo nejake inu (lacnejsiu napodobeninu), alebo nemat ziadnu. Co ine myslis ze vymyslime?

cherrystone
10. okt 2021

mne sa toto stalo 2x. raz som ju stiahla pri prebalovani a nasla sa v malej v bodycku a druhykrat som sa uz s nou definitivne rozlucila. vsetko sme prehladali a nenasli sme. nakoniec sa za par dni objavila pri skladani kocika vo vanicke. hned som ju bola dat zmensit. takze nestracaj nadej, mozno sa predsa len niekde objavi 😉

euka210
10. okt 2021

aj moj manzel stratil pred par rokmi, lebo v praci s nou robit nemoze, povodne stala "len" 200e. Stale ze ...uz kupime novu, ale roky idu a casu nieto. My zeny ju asi inak berieme ako muzi. Mna by to urcite viac trapilo ako mojho manzela. Jemu nejako nechyba 🙂

malinoismum
10. okt 2021

Nič za to nedáš tak skús “rituál s pohárom”🙂
Mne pomohol… Držím palce nech sa nájde 🙂))

kiwi3
10. okt 2021

@malinoismum akurat zabudla napisat, ze to do 24 hodin rovnako najde aj bez zaklinadla.

vorkola
10. okt 2021

S tym poharom by som to neskusala.To je cisty okulzizmus,.Je to otvorenie sa zlemu.Radcej sa pomodlit sv. Antonkoi,je patron stratenych veci.

maximilie
10. okt 2021

@malinoismum 😅 to vážne???
Alebo sa radšej pomodli k sv. Antonkovi, je to patrón stratených veci.
Každý v niečo veríme 😀🤷‍♀️

miskajerry
10. okt 2021

Mne pomohol sv. Anton. Prášila som niečo z okna z piateho poschodia. Potom som skladala prádlo a zistila som, že nemám obrúčku. Pomodlila som sa k sv. Antonovi, mala som pár minút, aby som ju pod oknom našla, lebo som mala ísť do roboty. Vonku som ju nevedela nájsť. Išiel okolo starý sused, spýtal sa, čo hľadám. Zohol sa a povedal, aha, tu je. A tak ju mám. Antonko mi veľakrát pomohol s kľúčmi, dôležitým USB kľúčom.

andreatytler
11. okt 2021

Nemala si nahodou rukavice? Gumenne pri umyvani, zahradne alebo aj zimne? Moj muz tak stratil obrucku, ze ostala v rukavici. Tiz mu bola velka. Druhykrat ju uz nenasiel. Dal si spravit novu, na mieru.

janetinka27
11. okt 2021

svaty antonko pomoze🙂 ja mam tiez vacsiu, nosim ju na prostredniku 🙃

malinoismum
11. okt 2021

@maximilie @kiwi3 baby🤌🏼 klidek!!!
- ja som to sem len prilozila 🙈

nikelca
11. okt 2021

Dávaj si pozor... mne moju spláchla dcéra do wc a o mesiac som bola tehotná 🙂 Hovorím ze najbližie si ju dám vytetovať na prst - tú už nestratím...

anita6666
11. okt 2021

Netreba nosiť na rukách kraviny a že 500€ kokos

bubinko1506
11. okt 2021

Ja som tak stratila zasnubny, utopila som ho v bazene v aquaparku. Mala som ho asi 3 tyzdne, zabudla som ho dat dole z prsta. Bazen kvoli mne nevypustili, muz prskal (pri tej sume sa necudujem). Musela som si pockat potom na novy.

nafka0483
11. okt 2021

@anita6666 Obrucka je kravina? :D a za 500eur je to akoze prilis vela? :D
Ja sperky nenosim, nemam ziadne drahe nausnice a podobne veci, jedine zasnubny prsten a obrucka - a tie mam naozaj ze poriadne a ano aj drahe. Pre teba kravina, pre mna to ma zmysel.

Hlavne ze si autorke poradila :D

hankm
11. okt 2021

Vydat sa druhy krat.

anita6666
11. okt 2021

@nafka0483 udržiavať pod "500€" baktérie je fajn cena

elenka.k
11. okt 2021

svokra raz našla dlho stratený prsteň v pivničke, pri upratovaní , zrejme jej skĺzol, ako čistila zemiaky, a raz v posteľných obliečkach , ako menila
A čo máš robiť, fu, teraz už nič, keď ste všetko prehľadali. Zmieriť sa s tým, ak nechceš vyhodiť 500stovku, nezabudni, táto už nebude pomazaná farárom

nafka0483
11. okt 2021

@anita6666 Bakterie? Ty o com tocis? Ty si ruky neumyvas?

sweetyna
11. okt 2021

ak ste hladali uz vsade a nic, tak neviem ci ju najdete, pripadne ak mas jej fotku, skus popridavat na rozne socialne siete, ci ju niekto nenasiel na miestach, kde si sa zdrziavala 🙂

pondelok01
11. okt 2021

@miskajerry ten Antonko co pomohol, to je ten stary sused?

simca06022011
11. okt 2021

musis si spomenut co si cely cas robit, kde si bola, ci len doma. My sme raz vyberali prsten z umyvadla :D ale teda u nas sa hlavne nausnice stracaju 🙂 v posteli, pod postelou, v skole/skolke... vzdy sa nasli, raz vo vysavaci 🙂 Ak si bola vonku, mozes skusit FB a pod. presnorit... casto sa hladaju majitelia.
Nabuduce treba dat prstene upravit, ked ti padaju z prsta...

jana_eyre_2
11. okt 2021

Musíš stratiť nejaku inú vec a keď ju budeš hľadať, zaručene nájdeš obrúčku 😅 ja vždy stratenú vec nájdem iba vtedy keď hľadám inú stratenú vec..

eliaska101
12. okt 2021

A akú inú vec zvykneš stratiť aby si objavila tú pred tým stratenú? 🙂 Má to byť minimálne v rovnakej hodnote alebo to je jedno? Lebo toto je zaujímavé.

autor
12. okt 2021

Všetkým by som sa chcela poďakovať za prípadné rady, komentáre, poznámky, pomoc, čokoľvek k tomuto príspevku. Obrúčka mi bola veľká, pretože sme sa vrali ked som bola tehotná v 7mom mesaici , bola som uz zavodnena a preto je o 1- 2 čísla väčšia, po druhom pôrode si ju planujem dať zmenšiť. Našťastie sa našla, bola som presvedčená, že som ju stratila doma ale nakoniec sa našla v autosedačke pravdepodobne keď som vyťahovala malého. Tak som rada a ďakujem vám ❤❤

malinoismum
12. okt 2021

Chvalabohu teším sa s Vami ✊🏽😊❤️

elenka.k
13. okt 2021

Teším sa s Tebou. A už si na ňu dávaj pozor!!!! 🙂