Stratená kamarátka

7. okt 2020

Čo mam robit troska sme sa pred par dnami pohadali cez fb s mojou najlepsou kamaratkou, nebola to nejaka hadka skor vymena nazorov, napisala mi ze sa nechce hadat a ide spat, o 2 dni som jej napisal ahoj ale uz tyzden sa neozyva ani nikde nebola online ani na sms neodpoveda nic :( uz som zufaly, bojim sa

jana_eyre_2
7. okt 2020

A jej rodinu nepoznáš? Že by si sa skontaktoval s nimi či je ok? Možno sa to niekomu zdá prehnane, ale ja som tiež taká - bála by som sa či je ok a nič sa jej nestalo ak nebola ani online.. a skúšal si jej volať?

nairia
7. okt 2020

kolko mas rokov? nezablokovala si ta alebo nehodila do nejakeho hidden listu?

autor
7. okt 2020

@jana_eyre_2 nezdviha a jej rodinu nepoznam, byva vyse 100km odomna

autor
7. okt 2020

@nairia urcite nie normalne vidim jej profily najprv jej ukazovalo naposledy online pred xy hodinami, potom len dnes, potom len vcera a uz 4 dni vobec neukazuje

autor
7. okt 2020

@nairia a pytal som sa aj spolocnej kamaratky vraj tej tiez nepise :(

jana_eyre_2
7. okt 2020

Tak skús napísať niekomu z jej rodiny cez FB, veď určite má niekoho medzi priateľmi.. čisto len aby si zistil či je ok, aj to tak napíš.. ak sa hnevá, nech sa hnevá ale byť v neistote či je zdravá to je hrozne..

nairia
7. okt 2020

@jana_eyre_2 ak by nieco bolo, tak stopro by to uz niekde bolo po FB ze nezvestna alebo by ju rodina nahlasila, ze im chyba a neozyva sa

jana_eyre_2
7. okt 2020

@nairia dá sa to.aj tak brat, ale ja mám svoje skúsenosti a kľudná by som nebola..

krisbar
7. okt 2020

a zavolat jej nemozes? to zariadenie cez ktore si pisete to urcite umoznuje.

rumba01
7. okt 2020

na fb bude mat isto aj niekoho z jej rodiny, na koho by si sa ty alebo ta kamoska vedeli nakontaktovat. mozno sa tak nahnevala, ze si proste spravila iny ucet

suzie26
7. okt 2020

Nechaj to tak. Ak by si ťa vážila ozve sa a vysvetlí to.

nuci616
7. okt 2020

Možno to chce len čas. Ale ako neuháňala by som ju. Nechaj to tak ak to bola banalita, tak je podľa mňa hlúpe sa takto detinsky chovať

nairia
7. okt 2020

@nuci616 preto sa pytam, kolko maju rokov, lebo aby sme nezistili, ze maju obaja 16 a pisu si spolu 3 mesiace a uz su najlepsi kamarati, pripadne on si mysli, ze je naj kamoska, ale ona to tak nevnima a uz je rada, ze sa ho zbavila. 🙊

lucks6
7. okt 2020

presne ako baby radia, treba napisat niekomu z jej rodiny. myslim, ze ked napises co je vo veci, tak ti odpisu. a hlavne budes vediet, ze je v poriadku a ze ti len neodpisuje kvoli tomu, ze medzi vami nastala vymena nazorov.

komir63
7. okt 2020

Zodvihni riť, choď k nej a zazvoň s kyticou. Ale ak si ju v živote nevidel a píšete si len cez FB, tak žiješ v inej realite, ktorá nemá nič spoločného so skutočným životom.

komir63
7. okt 2020

@lucks6 Ale blbosť! Obyčajné FB priateľstvo. Chalan ani netuší, kto sú jej príbuzní a známi z reálneho sveta. Toto milujem! Mať "vzťah" od počítača v detskej izbe!

h2
7. okt 2020

@krisbar Písal, že jej volal, ale nedvíha.

jana_eyre_2
7. okt 2020

@komir63 bože čo sa tu rozčuľujes, z pár riadkov úvodu si všetko odhalil 😒 niekto má vzťahy cez net a niekto býva internetový Sherlock Holmes..

catherinah
7. okt 2020

Ak jej mobil zvoni, urcite je OK. Ak by bola nezvestna, uz by bol vybity.

alexandraalexandrova
7. okt 2020

skusil si zavolat z ineho cisla? Ci nezdvihne? To ze nie je online nemusi znamenat nic zle, ludia si obcas mozu dat virtualny detox, ak chce byt sama, tak sa nemusi pripajat, dvihat cisla ktore pozna...