Strach zo sťahovania

katches69
23. okt 2022

Zienky mam strach zo stahovania. Dnes sa stahujeme od rodicov do bytu uz samostatne byvat, mam 2mesacnu dceru a som zvyknuta ze nie som sama doma ze maminka mi s malou aj pomaha a takto ked bude priatel v praci tak neviem no. Mali ste to tak niektora?

januska12323
23. okt 2022

Pomôžeš si sama ako skoro každá mama. Ak nejdete ďaleko tak môžeš predsa chodiť na návštevy kedy budeš potrebovať.

ivangeline
23. okt 2022

A stale sa da mame zavolat. ;) Strach z neznameho je normalny. Verim,e to v pohode zvladnete.

marca12
23. okt 2022

@katches69 Ja viem,ze odveci komentar napisem. Ale obdivujem,ze mas taky vztah s mamou. Ja som skakala hadam aj dva metre do vysky od stastia,ked som sa stahovala z domu a prec od rodicov. Mam rada svojich rodicov,ale svoje je svoje. Tes sa na to,ze ti nikto nwbude do nicoho kecat,si panom svojho dna,svojho zivota.

0silvia0
23. okt 2022

@katches69 nie nemala som to takto. Ale ved si najdes vlastny rezim, pojdes s dietatom von na prechadzku, aj 2x cez den a prejde vam den.

janka_266
23. okt 2022

@katches69 určite to bude super, dieťa bude mat aspoň zmenu, keď pojdete na návštevu 😃a ak nejdete ďaleko, tak sa môžete vídať aj tak

jaskolka
23. okt 2022

Vytvoríš si vlastný režim, vlastne spôsoby. Nie si prvá, ani posledná, dokedy si chcela byť pri maminkinej sukni? Už si sama mamou, takže načase sa tak začať správať.
Stále sa dá ísť na návštevu, zavolať.

danieladeley
23. okt 2022

Na pomahanie mas mat manzela alebo otca dietata, nie maminku. Sama si uz matka, tak je na case postavit sa na vlastne nohy a nie vyplakavat, ake to mozno bude tazke.

beata_k
23. okt 2022

@danieladeley Ale nebud taka zla. Boji sa, prvorodicka.

@katches69 Zvladnes to. Ja by som jedlo najprv riesila donaskou, nech nemusis stat pri sporaku. Ked prides na to, ze sa v podsrate nic nedeje, opadne aj stres.

zuzuliennka1
23. okt 2022

Myslim, ze 90% z nas to tak malo. A niektore zeny mozno maminky uz ani nemaju alebo ich delia stovky kilometrov a poradili si.
Pomoze ti manzel. Hlavu hore, nie si prva ani posledna a dcerka ma uz dva mesiace, tak hadam to uz vsetko nie je pre teba uplne nove, uz mate rezim, nejak fungujete. Ine by bolo, keby ta porod este len cakal, ale 2m dieta sa uz da zvladnut aj bez maminkinej pomoci

ada_alica
23. okt 2022

@katches69 zvykneš si, je to strach z neznámeho, ja som sa tiež bála keď som prišla z pôrodnice a hneď prvú noc som bola sama..... manžel išiel na nočnú..... zvládneš to

estrella5
23. okt 2022

Je to zmena a niektorí ľudia (napr. aj ja 🤭) zmeny prežívajú ťažšie.. Ale určite to bude fajn. Zvyknete si, zabývate sa, vytvoríte si vlastný režim, zvládneš to určite.. a to súkromie 😊 Za maminkou môžete prísť na návštevu alebo ona k vám, zavolať si,... Všetko bude v poriadku ❤

luccija
23. okt 2022

@katches69 moja mama sa stahovala, ked dcera mala rok a travila som s rodicmi vela casu aj, ked sme byvali kazdy zvlast, ale blizko.Nieco konci, ine zacina.Zvladnes to uz sa musis spoliehat sama na seba ved si mama😆uz musis tu zodpovednost prevziat na seba iste je to pohodlne, prijemnejsie asi sa budes citit prve dni osamelo, ale to prejde ci budete chodit za mamou...
Tiez nemam rada zmeny a my sme si nesli na nervy, rady sme chodili spolu von, po obchodoch.

stary_ujco
23. okt 2022

Keby si mala najprv muža, potom byvanie a nakoniec dieťa, tak by si nemusela tieto "problemy" riešiť...
Ked si mohla byť bez maminky pri vyrobe dieťaťa, tak môžeš byť kusok bez maminky aj pri starostlivosti.