Strach po rozvode o vzťah

14. jún 2022

Ahojte je možné že si dokážem nájsť priateľku keď mám 4 deti? Bojím sa že ostanem do konca života už sám.Bol som v manželstve 22 rokov a iniciátor bola ex, našla si mladšieho a popravde nechcel som rozvod, strašne mi to ublížilo bolo mi ťažko za rodinou. Rozvedeny som 3 roky a cítim že by som si chcel nájsť nejaký vzťah len mám obavy že má každá odmietne keď bude počuť koľko mám detí a že na mladšie platím ešte alimenty

kate211
14. jún 2022

Platis alimenty len na jedno a zvysok su uz dospele deti? Neboj, ked si nasla ona chlapa so 4 detmi, najdes aj ty zenu. Uplne vyberat si asi nemozes, ale nieco sa najde.

autor
14. jún 2022

@kate211 Deti majú 23 r.,20,12-12
Bývalá manželka má priateľa taktiež rozvedeneho ktorý je rád že šiel bývať k nej pretože nemal vlastné bývanie.
Zhrniem to- K ex som šiel bývať aj ja za mladí a nadstavil som ďalšie podlažie až máme kde byť,ex za celé roky pri mne poriadne nepracovala a na plný úväzok sa zamestnala až pred rozvodom

spadnutaslivka
14. jún 2022

tipujem, že na mladšie deti, nie na mladšie dieťa. Je xy párov, kde sa platia alimenty a zvládajú to. Otázka je, čo chlap dokáže ponúknuť a akú si k sebe nájde. Treba byť realista

zmrzlinka2021
14. jún 2022

Netreba hadzat flintu do zita.
Velmi vsak zalezi na tom, ci sa za svoju novu lasku postavis, alebo budes ocakavat servis pre svoje 4 deti.

veronikalubko
14. jún 2022

Nikdy nepochopím prečo by práve deti mali byť vždy prekazka, ved to je vážne na hlavu postavené. Ľudia ako ľudia a to ze sú detičky neznamená hneď, že láska tam byt nemôže. Držím palce a ex co šla po zajacikovi by potrebovala tak preplesk po toľkých rokoch v spolužití... 👍🏻☘️

autor
14. jún 2022

@zmrzlinka2021 Deti navštevujem kedy chcem tam nieje problém a ako to myslíš postaviť sa za novú lásku 🙄

autor
14. jún 2022

@veronikalubko Malá rok vzťah s mužom ktorý bol od nej mladší o 10 rokov a nevyšlo im to a teraz má priateľa ktorý je o 12 rokov starší a už aj býva vyše roka u nej

veronikalubko
14. jún 2022

Každopádne nejde o ex ale o teba 🤦🏻‍♀️😁 nech si ma koho chce, aspoň máš novú príležitost byt s niekym iným, čo si ta bude vážiť 😉

autor
14. jún 2022

@veronikalubko Ja som mal po rozvode taktiež vzťah ktorý trval 6-7 mesiacov a bolo to len na odpútanie a teraz mám niekoho kto ma zaujal zo zoznamky lenže dotyčná má len 1 dieťa a len si píšeme tak neviem či z toho niečo bude.. Ostatné ženy keď prečítali koľko mám detí tak hneď studený výplach že tam kde sa robí toľko detí tam má chlap ostať aj na silu, keďže ženám s ktorými som písal mali taktiež po 1 dieťati takže nerobím si už moc veľké nádeje a ževraj si mám hľadať seberovnu aj zo záväzkami ,
Mám 45 rokov tak mladosť už neviem ponúknuť

kate211
14. jún 2022

A tebe by vadila zena so 4 detmi?

veronikalubko
14. jún 2022

To je dnešná doba, dnešný ľudia.. Každý sa tvári akoby zožral múdrosť sveta a vie najlepšie ale poviem ti ze, určite nieje všetko stratené a nieje stratené možno vôbec nič, len hľadáš v zlých vodách 😉☘️

autor
14. jún 2022

@kate211 Uff kde by som ich ale dal toľkých ľudí 🙂 Mám 2 izbový byt kuchyňa s obývačkou a spálni 🙂

autor
14. jún 2022

@veronikalubko Budem úprimný neviem či máš detí ale určite by si asi takého ako ja nechcela však

kate211
14. jún 2022

Vsak sa nemusite vsetci tlacit v dvojizbovom byte.

autor
14. jún 2022

@kate211 Po rozvode som si vzal hypotéky a o rok neskôr som ju vyplatil s peňazí čo som zdedil po maminej smrti a nemám v pláne sa zadlžovať z väčším bývaním a brať nanovo hypo

veronikalubko
14. jún 2022

Mam dve 🌻a môžem povedať len toľko ze záleží od veľa okolností a nie len koľko máš deti ale povaha atď. Takže nemôžem povedať odpoveď na tvoju otázku keďže ta nepoznám 🙂🙂🙂

kate211
14. jún 2022

Mozno bude mat nastavajuca vlastny dom do ktoreho sa Vas zmesti aj 10 🙂

rikarika
14. jún 2022

Casto tu radia zenam, ktore pisu, ze kde sa da najst partnera, aby netlacili na pilu.....myslim, ze aj u teba je to tak...ved starsie deti su vlastne dospele, netreba im nejak enormne vymyslat travenie volneho casu, mladsie zober na turistiku, trav s nimi volny cas aktivne a casom urcite niekoho stretnes, len musis byt vysporiadany s tym ze keby aj nie, stale mozes viest aktivny, pestry a zmysluplny zivot....urcite to das.

zuzzinka
14. jún 2022

Poviem to uprimne..ja som po rozvode,. mam deti dve. Bola som na online zoznamkach asi po roka..je to bod minus pre mna, ak som videla 4 deti. Ale zalezi tiez velmi, ze uz nie su malinke, tie dve dospele sa uz pomaly nepocitaju, maju svoj zivot. Ale ak si schopny platit alimenty na dve deti a mat kde byvat bez hypo, tak to je zase velke plus. Mne osobne by to vadilo len skrz toho, ze by si asi nemal vela casu na partnerku pri 4 detoch + dalsich mojich 2, kde moje napriklad su u otca len kazdy druhy vikend. Takze nemam skoro ziaden volny cas. Musis to vidiet aj z druhej strany. Ale nemozne to urcite nie je. 45 nie je vysoky vek vobec, najlepsie roky! Len sa prosim ta nelutuj, to nie je vobec sexi. Postav sa zoci voci realite a bud spokojny s tym co mas, lebo mas vela! Zdravo sebavedomy chlap je ovela pritazlivejsi, aj so 4 detmi 🙂 Drzim palec

betulinka1
14. jún 2022

Hlavne pri prvom zoznámení to nehovor tak, ze mam 4 deti, lebo to sa zľakne asi kazda. Ked som si precitala tvoj prispevok, predstavila som si male 4 deti 🤣🤣🤣. Realne uz mas dve dospelé, Cize to by som ani nejako nerátala. Dvoch bupertiakov by som rátala ale to su uz v pohode. Moj otec mal 62 ked zomrela mamina, nasiel si cez net potom partnerku su spolu uz 3 roky, ci aj viac. Ona deti nema, otec ma mna a sestru a uz aj vnuka. Sestra je na voziku a partnerka s tym nemala problem. Cize ked budes hladat ale aj sa o seba starat, tak najdes.

autor
14. jún 2022

@betulinka1 Lenže moje detí boli na toľko tvrdohlavé že sa za noc neschceli učiť slovenský jazyk, takže rozprávajú iba po maďarsky .. Bývam v okolí DS a neviem tu nikoho nájsť ani cez zoznamku

kindervajicko
14. jún 2022

Ahoj, náš rodinný kamarát má 34 rokov, 4 deti vo veku 5-10 rokov od dvoch rôznych matiek a ženy ho žerú. Takže myslím, že je to o charizme.

simca06022011
14. jún 2022

kasli na zoznamky a mlade zeny, moj otec bol dlhe roky sam, vystriedal zienky od 30-40rokov (kratke, dlshie vztahy)... a nakoniec, si nasiel svoju rovesnicku, deti uz dospele, netreba im 2 podlazny byt, nevenuju sa detom, venuju sa sebe a cestovaniu a vyletom ... a pomaly vnucatam malym (uz maju on cca 55 a otec moj cca 58), su spolu asi aj 6 rokov... uplna pohoda. Proste treba hladat inak, nepotrebujes ty uz matku svojich deti, potrebujes partnerku, partacku... na to ci tvoje deti budu si s nou rozumiet alebo nie sa mozes vykaslat tiez, ak si najdes taku co po madarsky nebodaj nevie. Aj tak viac menej budes s nou castejsie ako s nimi, pripadne vsetci pokope (realne s otcom mam perfektny vztah, s nou tiez a vidime sa tak 2-3x do roka vsetci pokope, otec dobehne aj kazdy tyzden). rovnako rovesnici teraz, akurat jeden si nasiel "mladu zabu" (cca 32-34r) a teraz si to uzije v partii), lebo sa na neho vykaslala a akurat po penaize si chodi a dieta male opatruje na "stare kolena" (47r) . Proste sa ukazali ine zaujmy, ine priority, to ze on uz ma par deti inde a ona by este dalsie chcela a teda on uz ma toho dost :D a pod...
samozrjeme toto su priklady, z reality, co chces ty si musis nejak utriast, ci partnerku pre seba, ci macochu detom, ci chces dalsie deti,.... a lutovat sa urcite nemusis a ani riesit co ako kedy robi byvala, preco ste sa rozviedli atd, nie je to podla mna atraktivne vobec.

@kindervajicko a ako velmi ho zeru, tak ze by s nim a jeho detmi hned zili? Pochybujem :D

janickacrazy
14. jún 2022

No pokiaľ to na tú ženu nevybalis hneď na prvom rande, tak hádam sa nejaká nájde. Prakticky platíš len na dve deti, čo nie je také strašné. Je kopa žien, čo sú rozvedené, majú už odrastené deti, ďalšie už neplánujú, pre takú by si mohol byť v pohode partner. Moja známa má 4 deti, manžel jej zomrel a neskôr si našla priateľa, ale deti už boli dospelé.

luccija
14. jún 2022

@kindervajicko tak ten s detmi este neskoncil🙂

nikdenikto
14. jún 2022

Ak si nájdeš ženu v tvojich rokoch, je dosť pravdepodobné že aj ona už bude mať odrastené deti a môžte sa venovať sebe. Samozrejme treba sa venovať aj deťom, hlavne teda tvojim 12 ročným ale to zase môže len pekne oživiť váš vzťah, hlavne keď ju budú mať radi.

svetlonos
14. jún 2022

Ahoj, vyskusaj krestanske zoznamky 🙂. Nehovorim ze musis byt sviatok piatok v kostole ale ti ludia su tam serioznejsi 🙂 Stary nie si, si zabezpeceny, zarobis si na seba. To ze sa o tedi staras je len plus. Mozno sa najde zena, ktora tiez hovori oboma jazykmi. A ako ti uz pisali. Zalezi, aky si clovek, nie kolko mas deti (hlavne ked 2 z toho v podstate dospele 🙂

autor
14. jún 2022

@nikdenikto No Popravde v mojom prvom vzťahu po rozvode som mal averziu voči priateľkynemu synovi (neznášal som ho bol to nebychovany spratek) Preto dúfam že si nájdem niečo lepšie

betulinka1
14. jún 2022

Co je problem? Tak budu hovorit anglicky. Alebo budes prekladať, alebo hladaj v zoznamkach v Hu.

marko251
14. jún 2022

Ahoj poznám to ja som tiež rozvedený mam síce len dve deti ale zato platím nekresťansky vysoké alimenty z malého zárobku. A mnohým ženám ide len o peniaze čo dáš deťom nemôžeš minúť s nimi.