Stojí to za to?

karlaaa
5. mar 2014

Naplanovali sme si s kolegom oslavu jeho narodenim, kde si priniesol aj svojho najlepsieho kamarata. Takze super vecer vo 4rici v zostave dve dve zeny a dvaja muzi zacal uzastne, kedy sme sa po nejakom case a pohare vina rozskupinkovali do dvojic. Bolo zrejme ze Petrovi som vyrazila dych, a predtym akosi ku mne prisadol, sa miestami zacal predvadzat stylom, rozhoru so svojim kamaratom ake obchody rozbieha, no tak aby sme to poculi aj my dve s kamoskou..potom miestami mal na mna nemiestne poznamky typu ze vyzeram akoby mi zarastala brada, alebo ze nic neviem o zivote a dalsie nemiestne - nevhodne rypajuce poznamky na moju adresu..Nakoniec si ku mne prisadol, a ani neviem ako sme sa k tomu prepracovali (samozrejme aj vino urobilo svoje) no zrazu sme sa zacali bozkavat, a vlastne ako si pamatam tak cely vecer to bolo o tom, ze bud sme sa bozkavali alebo sme za bili. Vzdy spravil nieco resp. povedal, co bolo opat nemiestne a dotklo sa ma, no vzapeti sme sa zas bozkavali...nerozumela som tomu, nakolko ma neskutocne pritahoval no zaroven som ho neznasala a "nenavidela". Neviem ci bol pred tym zvyknuty, ze zenske sa mu podkladali a ja som si ho zo zaciatku nevsimala resp. Som mu nedala najavo ze sa z neho pototo..vecer dopad nakoniec tak, ze v zaverecnom stadiu znova povedal nieco co sa ma natolko dotklo, samozrejme uz som bola aj riadne pod parou, ze som sa placuc ale hrdo zdvihla, cvakla cely ucet, obliekla sa a odisla von..samozrejme von prisli aj ostatni s tym ze som Petra poslala vulgarne do certa a este odmietla sa s nim bavit ako aj jeho naj kamaratovi som vycitala ze posledny krat zobral so sebou takeho somara samozrejme som to povedala vulgarnejsie...nastala situaciu, ze vsetci ostali ako obareny pretoze cely vecer bol vyborny az na tento zaverecny vcelku velky konflikt...nakoniec sme sa vsetci ukludnili, Peter sa mi ospravedlnil, ze to je jeho humor a ja to nepochopila a opat bola ruka v rukave..sem tam padla opat nejaka vycitka s tym ze ma strasne neznasa, ale ritom ma drzal za ruku a ja som mu vtedy na to povedala, ze noaco aj tak ma budes milovat..a jeho odpoved bola ze "asi ano".....zabudla som povedat ze este v zaciatku vecera som si s petrom dohodla kvazi obchodne stretnutie, kedy si zapisl cislo na moj firemny mobil s tym ze stvrtok aa mi ozve a dame obchodne stretnutie...akcia skoncila tym, ze ma odviezol taxikom domov (cca 20 km) so slovami ok ved vo stvrtok sa ozvem..kedy som mu na to povedala, ze mi isto bude volat hned zajtra a na to opat zacal staru pesnicku ze to urcite nikdy ale ja budem doliezat za tym nasim spolocnym kamaratom aby sa mi ozval, kedze on na mna cislo ma ale ja na neho nie....problem je v tom ze peter sa mi vobec neozval na dohovoreny termin, uz je to vyse tyzdna...ja na neho nedokazem prestat mysliet, a zaroven ma neskutocne vytaca, pretoze si myslim, ze hra so mnou hru kto z koho a caka ze doleziě za nim ja! To si myslim, no ja sa mu nehodlam ozvat prva...no bojim sa, ze sa neozve vobec....a nakoniec zide z oci zide z mysle...coho sa bojim....neustale na neho myslim, a velmi by som s nim chcela ist aspon na rande...prosim poradte mi ako jednat s takymto chlapom...kolko mam cakat?? Mimochodom ma okolo 36 rokov, ja mam 30. Dakujem

tilda
5. mar 2014

To je ako z Brava 😉

panidia
5. mar 2014

A si si istá,že chceš íst s takýmto "chalanom " na rande?Ked už teraz má vela vlastností a vecí,ktoré ti na nom vadia.Hlavne si ujasni o čo ti hlavne ide,chceš sa s ním vyspat - alebo ho chceš na zábavu alebo nebodaj uvažuješ o nom ako o partnerovi do života?Podla toho sa rozhodni.Ja by som to nechala tak a ak sa budete mat stretnut tak sa stretnete ...

tyssa
5. mar 2014

tak teraz som sa pri rannej kave pobavila,..taketo pribehy sme potili pred 20 rokmi a chceli sme ich poslat Virsikovi do radia 😀 /sme mali 15 a to sa na ten pubertalny rozum da/ ale v 30??

sante81
5. mar 2014

po takomto príspevku by som radsej stiahla profilovu fotku.

horana
5. mar 2014

Jasne ze stoji za to, taky macho sa len ak nevidi, budes pri nom uplne ze stastna. A aka iskra to medzi vami preskocila, uplne ze WAU. Rychlo zhanat na neho kontakty, juuuj, ako ti ho zavidim! Ber ho vsetkymi 10timi.
Urcite bude aj dokonalym ockom tvojmu syncekovi (predpokladam ze profilovka je autenticka).
😨 😕 😅 😀

lovela1
5. mar 2014

@karlaaa podla mna si ešte stále pod parou.... 🙂

dai
5. mar 2014

@karlaaa tiez mam pocit ze musis mat najmenej 2promile krvi, pripadne najviac 13 rokov ked toto dokazes napisat... a skor sa priklanam k druhej verzii😉

tunzal
5. mar 2014

olalááá story ako z časopisu..... no nič, len tolko že asi nemáš 30 rokov ked takéto hlúposti riešiš..... mimochodom fotka...... https://www.google.sk/search?tbs=sbi:AMhZZits-O...

dasenka1203
5. mar 2014

ma to niekto starosti.....

iva87
5. mar 2014

Toto mi pripomina mna a manzela v obdobi ked sme spolu chodili, az na to, ze ja som mala 14 a on 15 😀 😀

juliana77
5. mar 2014

@karlaaa Asi tam máš preklep a ty máš 10 a on 16.

Začínam sa dostávať do obrazu prečo je tak nesmierne veľa krachujúcih vzťahov, ked vznikajú na základe takýchto stretnutí.

macamac
5. mar 2014

@martinjasen
@mariosmykal

chcem upozorniť na túto užívateľku, porušuje pravidlá - má stiahnutú foto v profilovke

eliska31
5. mar 2014

No hold su prazdniny pubertacka mladez sa nudi 😀

maminuska
5. mar 2014

Pri všetkej úcte k zakladatelke témy , ale to by ani moja mentálne retardovaná dcéra takto prisprostalo nenapísala. 😒.
Na prvom rande si mastit mandle cudzím jazykom, biť sa a nadávať si .... hm super začiatok nejakého vzťahu ....

twinflame
5. mar 2014

@karlaaa ak si velmi chces skomplikovat zivot, tak ten muz stoji za to 🙂 urcite potom uz na neho nikdy nezabudnes 🙂

tykat
5. mar 2014

@karlaaa ....prečítala som asi 5 riadkov, viac sa mi nechce oči drať...ale takto ti to napíšem, ak to decko na fotke je tvoje, tak tipujem, že má minimálne 6 rokov, ak by si ho teoreticky mala v 15tich tak máš min. 21 rokov, a to už by si teda mala mať nejaký rozum a ak ten nie tak aspoň hrdosť....ku tomu chlapovi....keď to mám povedať hnusne a natvrdo, keby horel tak ho nehodno ani ošťať.

klincek
5. mar 2014

@karlaaa to si snad robis srandu, nie?! 😕

tunzal
5. mar 2014

@tykat toto nie je jej fotka, má ju stiahnutú z netu.....

denuss
5. mar 2014

och joj pomoc..

lalinko2010
5. mar 2014

@karlaaa ten istý príbeh, ale pod íným názvom!
čo riešiš????? potrebuješ k životu aby ťa mal chlap za hovn.? a potom sa ti ospravedlňoval? že vtip? vyskúšaj si jeho vtipy na ňom a uvidíš reakciu, či by sa mu to páčilo, jeho jednanie k teba a naopak.

mollyslips
5. mar 2014

@gumimaci baby, šak to bude akási celebrita novinová teda 😀

victory1
5. mar 2014

Chyba uz len oslovenie..."Mila Sally".... 😀 😀 😀 ...a story "pre pamatnikov" ako vysita... 😎

maria1989
5. mar 2014

@tykat 😀 😀 😀 to s ošťaním som ešte nepočula, dobrééé

bublinkaj
5. mar 2014

@karlaaa no nehnevaj sa, ale nato že máš 30 rokov, blbá otázka.....

aslhey27
6. mar 2014

ved to je blbost ako traky prve co ma napadlo po precitani tohto textu som si pomyslela ze je to uplne blbost ved neverim zeby sa 36 rocny chlap a 30 rocna zena dokazali takto spravat ved to naozaj ako 13rocny pubertaci a nie ako dospely ludia 😀 esteze su tie jarne prazdniny inac by som si myslela ze tu fakt niekomu sibe

valy
6. mar 2014

pripadam si strasne stara, ked citam taketo blbosti ako zo strednej

applede
6. mar 2014

@majka99999 pobavilo 🙂

majka99999
6. mar 2014

@aslhey27 vies, ze by sa aj mohli? ale je to dost nerealne...