Štípanie a pálenie počas sexu?

noemi332
24. sep 2019
Používateľ noemi332 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od noemi332.

Dobrý večer mám už dlhý čas taký problém taký dosť chúlostivejši 😏...S partnerom už správam niečo vyše rok a žiadne problémy som nemavala ani ja ani on ale už asi dva týždne vždy po sexe a niekedy aj počas sexu mávam také pálenie neviem prečo je to obrovská bolesť Pipina mi sčervenanie a napuchne a to je taká bolesť je koniec len idem do vane sa osprchovať a v tedy má tak trošku prejde ale aj po Tom ju mam začervenanu a opuchnutú ma to niekto tak alebo mal prosím viete mi pomôcť?

nikpa
24. sep 2019

@noemi332 bakteriálne, kvasinkove, vírusove infekcie, môžeš si vybrať. Mali by ste sa sexuálne zdržať a asi najlepšie bude keď navštívis gynekológa.

pininka1
24. sep 2019

Určite preliečiť a možno neskôr aj používať lubrikačný gél, keď niesi dosť vlhká aj vtedy to môže riadne stipat.

menojejedno
24. sep 2019

Lubrikačny gel by som neodporučala , mnohym ženam spôsobuje prave lubrikant mykozu .
Radšej nech si nasliní už keď to mam tak povedať . Maš nejaku infekciu to je isté , možno ešte neprejavenú mykozu , ale bakteria tam určite bude , kup si vaginalne mydlo . A masť jenamazol su k tomu striekačky 3ks čiže možeš si ju zaviesť dovnutra ale možeš aj potierať na ten opuch . Mne pomohla . Alebo radšej tie tabletky na mykozu trojdňové čo si vsunieš tiež dovnutra .
A samozrejme na tie tri dni si dajte pauzu . Ak sa to neprelieči skus gynekologa .

noemi332
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
klarik707
25. sep 2019

ako podla mna musis mat nejaku infekciu alebo co, no prekvapuje to, ze namiesto toho, aby si sla k lekarovi, tak sa pytas tu. uz si tam mala byt davno lebo mozes takto nakazit aj jeho a potom co

noemi332
autor
25. sep 2019
Používateľ noemi332 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od noemi332.

@menojejedno ako sa volajú tie tabletky

kluska
27. sep 2019

mala som nieco podobne, mam kvasinky, ale nebola to taka reakcia az, skor len palenie a bolest, ale to ja mam uz od zaciatku tie kvasinky a moj muz ich ma tiez :D odo mna, tym chcem povedat, ze pokial si nemala s tym problem skoro cely rok a az teraz mavas, su 2 moznosti, bud je to zapal a zo spinavych ruk si to dostala alebo mas nejaku prenosnu chorobu a teda je tam riziko, ze jeden z vas bol neverny

klarik707
27. sep 2019

ja si tiez myslim, ze to bude nejaka infekcia, no doma sa s tym nepopasujes, treba si proste zabehnut na gyndu, spravia ti stery a bude sa vediet, co to priamo je

mufa1987
10. okt 2019

Chcem sa opýtať. V pondelok som mala s partnerom sex s kondomom a v stredu mi začala mykoza( pálenie,svrbenie,výtok) je možnosť že by sa mohol už v pondelok nakaziť keď vtedy som ešte nič z tých príznakov nepocitovala?Samozrejme hneď som si dala macmiror a už je to v pohode...Sex počas liečby nebol