Ste spokojné so životom?

julka828
28. mar 2022

Ste spokojne so svojim zivotom ? Ja mam dve male deti najlepsieho manzela nasvete a napriek tomu som miestami taka nestastna ze neviem co. Materska ma ubija zachvilku idem do roboty financne sme tak na hrane to ma tiez stve ale ked uz budem robit bude lepsie len niekedy som taka nestastna. V nedelu som KONECNE. Vypadla od deti na tri hodiny na brunch nenormalne som si to uzila a uvedomilasom si ako mi neskutocne chyba ta volnost

helus888
28. mar 2022

@julka828 asi si dlho v stereotype . Tak už to býva. Nastupis do prace chvíľu to bude fajn a aj to ta potom prestane baviť.

denden77
28. mar 2022

@julka828 treba chodit na brunch castejsie 🤷‍♀️😁 som doma rok a pol, dieta mam jedno, muz najlepsi na svete nie je.. ale ak by som nevybehla obcas na masaz, ku kamoske, na vino a pizzu s kamaratmi, preplo by mi 😁

evita11223
28. mar 2022

mozno je to stereotyp, vyhorenie a tak kadejako, skus chodit castejsie so znamymi, s kamoskami, rob nieco co ta bavi, najdi si nejaky konicek, je to super ako psychohygiena a kazda to potrebujeme 🙂

lilyianka
28. mar 2022

@julka828 nešťastná si zo stereotypu, stačí dat deti do škôlky, ísť do práce, zarobiť viac € a mať čas na seba

dagmarovita
28. mar 2022

Je život spokojný s nami?

lujza123
28. mar 2022

@julka828 áno som. Ale materská ma nebavila, ja som to vydržala dva roky a šla som do práce.
Po pravde ja si to materstvo nenormálne užívam až teraz keď je dcera staršia, to je úplne iný level. Všetci sa sťažujú na pubertakov, pre mňa zatiaľ najlepšie obdobie
Malé deti sú hrozne náročné na čas, pozornost, sú vyčerpávajúce. Našťastie je to len obdobie, časom to bude oveľa lepsie

h2
28. mar 2022

@julka828 Ja som veľmi spokojná. To nie je ani tak o tom, či má niekto skvelý život, ale o tom, či má v sebe tú spokojnosť. Ja som proste taká povaha. Na všetkom sa snažím nájsť to dobré.

pimpa12
29. mar 2022

@julka828 ja som na Tom ako ty. Tiež mi čosi v živote, chýba. Pocit že som pánom svojho času. Ale svoje deti ľúbim a aj muža. Odkiaľ si? Ak chces nápis aj súkromnú správu, pokecáme.