Stále ponižovanie

dzarika
9. jún 2022

Ahojte maminy, mam na vás takú prosbu pomôžte mi co mam robiť. S priateľom mame 1 ročne dieťa, ako sme sa odsťahovali do vlastného. Tak som neustáleho od neho ponizovana, doslova slovné týrana. Vždy keď sme u našich tak je úplne normálny, ako náhle prídeme domov tak to začína. Prosím vás čo mám robiť. Poraďte mi. Ja už to nezvládam. Aj keď chcem aby bolo dobre on si stále niečo nájde ci už na moju osobu alebo na domácnosť.

diaszoky
9. jún 2022

@dzarika pretvaruje sa a co robit? Nuz, povedat mu to a dat ultimatum

dzulli1980
9. jún 2022

Si na Tebe rieši svoje komplexy, dobíja ego atď. ... predpokladám, že si submisívnejšej povahy a nevieš sa brániť , keď to dovolíš ... a rada? Odísť, pochybujem, že sa zmení ... ľudia sa nemenia ... možno pod vplyvom drastických životných faciek, no toto nie je ten prípad.
@dzarika

elizabet173
9. jún 2022

@dzarika keď budete u vašich, taj mu povedať, že najlepšie bude, ak odíde sám, že tebe sa ľahšie žije bez jeho ponižovania a ti on dokáže len keď je na návšteve. Nečakaj, že to bude lepšie

pribinak
9. jún 2022

No a chceš byt s ním? Ak nie, nech sa vráti sám.

ankare
9. jún 2022

@dzarika nezostávaj s ním. Lepšie to nebude.uz len kvôli Tvojmu dieťatku. Držím palce!

kluska
9. jún 2022

skor popracuj na sebe, ked ta doma ponizuje co mu na to hovoris? branis sa, vytiahnes na neho nieco tiez? ked ste u vasich, tak debatka o tom, ze jaka si doma nestastna, ze si ta ten tvoj vobec nevazi.. neviem dievca rob nieco, zmen nieco a ked sa neda, tak odid

kluska
9. jún 2022

normalne pokecat sa s nim neda? predtym ste tiez byvali sami? vtedy bol normalny? prichodom dietata sa vsetko zmeni a aj u najviac zohrateho paru je co robit, proste nie kazdy par to da

dzarika
autor
9. jún 2022

@kluska práveže dá, ale len v určitom momente, niekedy je super, niekedy ako vymenený, je to mája chyba asi v tomto že mu to vždy dokážem odpustiť zabudnúť nato ako sa chová nemať to na pamäti, ale proste niekedy sa to nedá,pred tým sme bývali u našich v dome a tam to bolo úplne iné ako keď sme teraz sami, mam pocit ze si strašne začal ku mne dovolovat, mat ma ako slúžku.. Asi mu niečo vstuplo do hlavy, začal robiť frajera..

dzarika
autor
9. jún 2022

@kluska j našich to moc nevytahujem, nakoľko ich nechcem moc zaťažovať s mojimi problémami, ale keď áno tak zvyčajne sa bavím s tým iba s maminu alebo so sestrou, ktoré si to tiež všimli že je úplne vymenený ako keby to on nebol, neraz ma nazval aj škaredo pred nimi takže si vytvoril svoj názor, pre malinkeho ja najlepší otec akeho si malý mohol priať, s tým niesu problémy, až pokým nezačne plakať tak ty všetku tú zlosť vybija na mne, že ja za všetko môžem ze place atd... Niekedy mám pocit že ma ponižuje na základe mojej postavy ze nemám postavu po modelke, tým že mám pár kg navyše, inokedy som nazývaná aj Ako hroch

dzarika
autor
9. jún 2022

@kluska ja som taka zufala, ja neviem co už môžem pred ním povedať a co nie lebo všetko čo poviem je zle, ale neviem u našich sa správa úplne inak ku mne ako u nás doma je to neskutočne ale je to tak

dzarika
autor
9. jún 2022

@kluska som doma s malinkým keď zaspí snažím sa navariť, príde domov hovorím chceš papať nie on nechce on si niečo urobí alebo si objedná pizzu, jedlo mi ppodhadzuje všetko ofrfle, urobím si niečo jest ja tak už huka po mne
@kluska prepáčte že som vás tu takto zaspamovala, kľudne to nemusíte čítať

zuzanna33
9. jún 2022

@dzarika Pes ktorý šteká nehryzie veľa mužov je takých ukážu svoju tvár až časom či keď už sú deti alebo je po svadbe ale on má takú povahu to len tak nezmeníš hlavne pozor aby ti nedal facku to je jasný koniec a nečakaj rady ty si musíš nájsť k nemu cestu ale ak to má "po otcovi" tak sa snažiť budeš zbytočne...

dzarika
autor
9. jún 2022

@zuzanna33 asi mate pravdu ukázal svoju pravú tvár po rokoch spolu strávených, určite to bude mať po otcovi verím tomu, našťastie k facke ešte nedošlo ale skoro áno lebo to keby urobil to by bolo jeho posledné

lamonita
9. jún 2022

Nebud naňho milučka a nenukaj mu "PAPAŤ" !! Ja by som mu nastavila zrkadlo a chovala by som sa jak on ku mne... ohukni ho troška!!!😡

barborachors
9. jún 2022

moja zlata.... asi si este mladunka a netusis co ta caka... toto je len zaciatok, tyranie zacina presne takto 🙂 Ale k veci, ja by som si ho nahrala na telefon, pre zaciatok. A potom to pusti kamoske alebo mame, co ony na to. Chuda, je mi ta luto, ale zacina sa ti peklo.

majlo1234
9. jún 2022

A nie je dobry otec pre syna. Pretoze to, ako sa k tebe sprava, bude syn coskoro vnimat.

adaale
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
haanovajana
9. jún 2022

Dobre ti rozumiem,ale chlapa asi nezmeníš. Keď ti podhadzuje jedlo,tak by som mu ani nenúkala.

mandarinka555
9. jún 2022

@dzarika Čím bude starší, tak to bude stále horšie....ver mi....nečaká ťa s ním nič dobrého 👎

elizabet173
10. jún 2022

@dzarika prosím ťa, pošli ho do čerta, debil bol, debil je a debilom bude, toto nemá význam. Otca dieťaťu neberieš, môže sa mu venovať do roztrhania tela, ale ty nie si povinná žiť s bulom

zdenkastanka
10. jún 2022

Vsetok servis okolo neho by som skoncila.ked vie len hukat po tebe a nevazi si ta.a skusila by som sa chovat ja tak k nemu.by videl.toto sa bude len zhorsovat.

zmrzlinka2021
10. jún 2022

@dzarika opusti takéhoto frajera, nezmení sa a vôbec ťa neľúbi. Je dobré, že si to zistila čím skôr. Kamoška teraz tiež takému debilovi dala kopacky

sidicek
10. jún 2022

@dzarika bud rada, že je len priateľ. Toto je najhorší typ otca pre malého, hnusnny zakomplexovany tyran. Čím skôr odídeš, tým menej škôd na oboch napácha.

lolita555
10. jún 2022

Keby ma nazval hrochom tak by sa nestačil čudovať koľko druhov žije v živočíšnej ríši ,by mal titul za titulom a mokrým vechtom po hube nevymachanej.

bukajka_mata
10. jún 2022

Ak chceš aby bolo dobre, tak od neho proste odíď. Inak budeš čakať len na niečo čo nepríde a možno sa to ešte zhorší a k psychickému týraniu sa pridruží aj to fyzické. Nenechaj si prosím ťa takto ubližovať

mandarinka555
10. jún 2022

Autorka dnes nereaguje...zrejme tomu zakomplexovanému chudákovi chystá "papať" ☹

valeria_h
10. jún 2022

Máš kam ísť? Ja by som toto netrpela, odíď kým je čas.

gabika128
10. jún 2022

@dzarika určite si všetko zapisuj a nahrávaj na telefón. Zároveň si chystaj aj zadné vrátka, šetri peniaze atď aby si mala v prípade potreby kam odísť. Predstav si že bude na teba takto útočiť pred vašim synom ktorému už bude 5 rokov. Hrozna predstava však?

kluska
10. jún 2022

@dzarika ked ta ponizi alebo ti nejako ublizi, davas mu najavo, ze to uz prehnal? nahnevas sa na neho, urazis? potom co nasleduje, robi sa ze nic? alebo sa chce s tebou udobrit? lebo normalne by mal prist za tebou a ospravedlnit sa a doniest ti nieco, nejaky dezert alebo kvet

kluska
10. jún 2022

vas novy domov je napisany na koho? platite hypoteku? mozes ho vyhnat z bytu? ak ano, vyzen a ak nie, tak odid k rodicom, na isty cas, ked sa nic nezlepsi. Daj mu svoje podmienky navratu, nech vie, ze s tebou zametat nebude a ze to uz prehnal. Alebo si taka, ze ani sa nenahnevas, neurazis a on potom moze robit co chce?