Sťahovanie sa po rozchode

vichi17
11. feb 2014

Ahojte,
som tu nová, ale chcela by som od vás možno nejakú radu, prípadne skúsenosti...Rozišla som sa s priateľom po 6 rokoch, neboli sme zobratí ani detičky neboli, vzťah sme mali pekný, ale proste to takto dopadlo, prečo, to nebudem rozoberať. Spoločne sme už dlho bývali, takže všetky veci mám v našom byte. Rozchod to bol príliš tažký a emotívny, po dohode odchádzam z bytu ja, ale vôbec si to neviem predstaviť, ako si mám zbaliť veci, ako nabrať sily a nezrútiť sa, a mám pocit, že to nijak raz ani nezbalím, a nezvládnem proste...viete nejak pomôcť, ako to "zvládnuť" možno čo najrýchlejšie a čo najmenej bolestne?
Vopred vám ďakujem 🙂

monicm
11. feb 2014

prvé čo mi napadlo bolo,zavolaj nejakú kamarátku,ktorá ti pomôže a zabezpeč,aby tam bývalý priateľ v tom čase nebol.tak by to malo čo najmenej bolieť.a neukladaj veci nejako extra,proste si len pober veci,či už do kufrov,krabíc............a preč.

sissy27
11. feb 2014

@vichi17 súhlas s @monicm ... nech on pri tom nie je, ale zober si so sebou jednu alebo radšej tri kamošky, ty im len ukáž čo, dve nech hádžu do krabíc a tretia nech nalieva a utiera slzy... 😉 a čo ozaj nepotrebuješ, tak tam nechaj a kúp si nové, zbytočne budeš na nové miesto ťahať staré spomienky... prajem veľa síl a ak treba, tak ti kľudne aj pomôžem 🙂

materina_duska
11. feb 2014

@vichi17 Pridávam sa k @sissy27 a pôjdem kludne s vami 🙂 Ale ja chcem byť tá, čo nalieva 😀

sissy27
11. feb 2014

@materina_duska ale keď nalievaš tak nepiješ a šoféruješ 😀
@vichi17 toto nie je fór, ak potrebuješ pomôcť, tak IP 😉

nivi
11. feb 2014

tak ako baby pisu, zober bud kamosky, sestru, rodicov proste hocikoho nech ti je oporou a pomoze ti.

simca06022011
11. feb 2014

Najlepsie? Podla mna je super bojovne sa naladit a balenie ide hned lepsie :P A ked ti ma kto pomoct tak este lepsie.. proste nerozmyslat co odkial je a ako bolo a kedy si to mala a bla bla.. pobalit a odchod. U mna bolo taketo balenie najlepsie, pomohol mi otec aby to odislo naraz vacsim autom, nahadzal to tam raz dva a ja som bola hadam aj do hodiny hotova 🙂))))) Ale chlap doma nebol samozrejme....

vichi17
autor
11. feb 2014

dakujem vam velmi za podporu! vsetkym 🙂 asi to skusim skombinovat s tou kamaratkou a bojovou naladou a niekym kto aj nieco naleje a obetuje sa ako sofer...necakala som ze to bude az take ale to zrejme patri k zivotu...a casom prejde vsetko, keby nahodou nezozeniem nikoho tak viem komu pisat, ste velmi zlate, dakujem!

sunshineka
11. feb 2014

pred par rokmi som prezila aj ja rozchod a odchod zo spolocnej domacnosti.vtedy som isla pre veci sama a bol tam aj on a po tejto skusenosti ta varujem,urcite zariad,aby tam nebol.chod tam vtedy,ked nebude doma,zober so sebou niekoho blizkeho alebo chod sama,ale hlavne bez neho.mna dodnes,aj ked su to uz roky mata pohlad byvaleho a jeho slzy a lutost v ociach a dlho ma este asi aj bude matat

vichi17
autor
13. feb 2014

Ano to by som urcite nedopustila....ani si to neveim predstavit...
Dohodla som sa s dievcatami, v sobotu ideme na to, nakupila som krabice a verim ze to pojde rycho, a do 2 hodin bude vsetko prec..a ja tiez..
Este raz vam dakujem za rady 🙂