Sťahovanie sa a deti môjho muža

22. dec 2021

Zdravím všetkých
S priateľom sme spolu vyše roka, až teraz sme si našli byt co je super, ale...
Mám 5 ročne dievčatko a
On ma 2 deti 3 ročný a 7 ročná.
každé 2 týždne si ich berie k sebe na víkend (žije zatiaľ s rodičmi)
A momentálne riešime to, že on si deti naďalej chce takto bravat do nášho bytu 🙈 a poviem po pravde nepáči sa mi to.. On je doma len víkendy takže aj tak by sme spolu malo a ešte ak by tam aj spali jeho deti tak on musí spat sními, lebo chlapca musí uspať ten spi len s sním keď si u jeho rodičoch. Takze môj chlap príde domov po týždne a bude spať v druhej izbe si synom a kde som ja? Kedy sa venuje mne?
Ano ja viem ze sú to jeho deti,Stará sa fakt prikladne nech sú u nás ale nechcem proste aby tam prespavali ved byvaju 10 km od nás tak prečo by museli aj prespávať u nás? A môj chlap to proste nechce pochopiť
A jeho Dcéra na mňa žiarli, nemôže mi dat ani pusu pred nou alebo za ruku chytiť :/
Fakt neviem ci je chyba vo mne alebo v nom

mirage
22. dec 2021

v tebe. Neber detom otca. Mas frajera so zavazkami, deti budu navzdy jeho.

solange7
22. dec 2021

Predstav si to reverzne. Mala by si sa nad sebou zamysliet.

autor
22. dec 2021

@mirage nie ja im ho brať nechcem ani náhodou.
Ja na tie deti kupujem oblečenie, hračky a to ešte ani sním nežijem. No je dobrý otec.. Celé je to len o tom aby spali doma nie u nás.. Môžu u nás byť cele dni ale spat doma

martina1201
22. dec 2021

Ahoj, asi budem hnusná, ale chýba je naozaj na tvojej strane. Asi si sa nedozvedela až teraz, že má deti. Vieš o tomto isto od začiatku a netajil ti to. On akceptuje tvoju dcéru a hľadá k nej cestu ako mať s ňou dobrý vzťah? Ak áno, aj ty by si to mala urobiť s jeho deťmi. Sú to jeho deti a ak ho chces brať, tak aj s jeho detmi. Deti rastú a tak za pár mesiacov vyrastie aj jeho syn z uspavania. A ak si nájdeš cestu k jeho dcére nebude na teba žiarliť. Zober si to tak, že ona tu bola skôr ako ty. Jej matku miloval skôr ako teba a teraz jej nepadne dobre, že sa má pozerať ako sa bozkáva či drží za ruku s inou tetou, keď pritom s ňou je len tak málo.....

Pozri sa na to z pohľadu partnera a aj jeho detí..... Tvoj partner miluje svoje deti a čas strávený doma chce deliť medzi teba a deti. A deti tiež tým, že sú s ním malo potrebujú ho mať pre seba a nie pozerať sa ako sa bozkáva s niekým iným.

Ďalšia vec je tá, že ako by tebe padlo keby ti on vyčítal tvoje dieťa? Že sa jej venuješ keď je doma a že sa nevenuje s výhradne len jemu, lebo on je doma málo? Padlo by ti to dobré? Asi veľmi nie. Zamysli sa, či chces spoločnú domácnosť s niekým, kto má deti a ty ich nedokážeš akceptovať a nie si ochotná sa o neho deliť..... A tiež myslí na budúcnosť. Deti rastú a budú ho potrebovať čoraz menej.....

minutka
22. dec 2021

A tvoja dcera kde bude spat?! Ci to mas iny meter? Mali by byt u vas rovnako doma. Deti nie su len matkine ale i otcove

martina1201
22. dec 2021

Aj svoje dieťa pošleš mimo svojej domácnosti len aby si mohla byť s ním? Či to nie,lebo je to tvoje dieťa? Ak by to bolo inak a ty mala jeho dve deti v takom veku ako sú oni a on tvoju dcéru ako by si sa cítila, keby ti vyčíta že musíš uspavat syna a nemôžeš sa venovať jemu a keby ti kázal dávať svoje deti na noc trebárs k ich otcovi alebo k tvojim rodičom len aby si sa nerozptylovala nimi a mohla sa mu venovať?

autor
22. dec 2021

@minutka to sa nedá porovnať lebo to bude domov mojej dcérky tak isto ako jeho deti majú domov u svojej matky.. Prídu k nám na návštevu za svojim otcom, to je všetko..

mimka1402
22. dec 2021

Keby to bolo opačne ty by si tiež chcela byť s dcérou aj cez noc a aby vedela, že môže u teba prespať. Keď bude dospelá vyhodis jej veci ved lebo bude bývať 15km tak jej znicis izbu? Nie. Budeš rada ak prespi ako dospelá u teba. Proste sú to deti. Nechápem čo si za ženu, že ti toto ide hlavou a máš problém s tým aby deti boli súčasť vášho života. Proste je normálne a prirodzene aby tie deti mali svoje miesto aj u vás. Keďže tipujem bude financovať taktiež ten byt, z akého dôvodu by tam on nesmel nechať prespávať svoje deti? Ty sa mu tiež nevenujes 100% kvôli svojmu decku.
V rozvedenych rodinách z skrz psychologického hľadiska je lepšie aby dieťa malo istotu v oboch rodičoch ze môže tam byt a je vítané. Takže ano ja by som určite dovolila aby mali tie deti svoj priestor u mňa

21oktober
22. dec 2021

deti majú domov u oboch rodičov, to nie je domov len tvojej dcéry , lebo žije s tebou . Ako prvý raz počujem takýto názor . Jeho deti tam majú rovnaký domov ako tvoja dcéra, len je obmedzený časovo na tie dva dni v týždni . Áno , chyba je v tebe a nekonáš dobre a ak v tom budeš pokračovať jediné čo dosiahneš kopne ťa do zadnej časti tela ak je dobrý otec. A kde k tomu príde matka tých detí , ona nemá právo aj na svoj život , oddych od detí a strávenie voľného víkendu podľa seba a kľudne aj mimo svojho bydliska.

zuzanazu85
22. dec 2021

Je hlavne otec ,vedela si predsa ,do čoho ideš. Nebuď hlavne zlá,,macocha" .
Ľúbiš jeho, ľúbiš aj jeho deti.

caroline_
22. dec 2021

Necitala som vsetky komentare, ale chapem ta. Preto by som si nikdy nezacala s chlapom co uz deti ma. Poznam nejeden pripad a nikde to nie je idealne, deti budu vzdy na prvom mieste.

dankanka
22. dec 2021

Vycuvaj z toho vztahu. Tu sa budete obaja iba trapit..

tomas115
22. dec 2021

Naozaj si riadne mimo. Preco by jeho deti nemali travit cas aj s nim a normalne s Vami zaspavat a zobudzat sa. Samozrejme ich treba naucit ze spat budu same v izbe a nie pri Vas v posteli.
Neboj sa neprides o orgazmus a mozte si to riadne rozdat aj ked deti spia :D

mimka1402
22. dec 2021

@caroline_ A keby to bolo naopak a ty by si bola tou maminou? Asi by si určite nechcela aby všetci mali takýto prístup a brali tvoje dieťa ako príťaž... Ale áno súhlasím, ak sa jej to nepáčilo vedela o nich od začiatku nemala absolútne do toho ísť. To co aktuálne riešia je z pohľadu môjho maličkosť oproti veciam, ktoré budú riešiť v budúcnosti a budú viac zložité než toto

maciatkolulu
22. dec 2021

To naozaj? Neverím, že jedna žena, matka toto vypustí z tlamy... Deti majú byť u itca na návšteve? Jooj, to bude, keď by si o rok o stredavu tatko požiadal, kebyže sa nedopatrením mame niečo stalo, to si pribrzdena, či nevieš, že to sú jeho vlastné deti? Tvoja dcéra zjavne nemá otca, čo? No nič a kto kupuje byť? Ak na polovicu, dediť budú aj jeho deti napríklad. Inak ste spolu rok a aj to iba cez víkendy... Tiež každý druhý, či normalne, každý, to ste si moc spolu neuzili😅To nie je tvoj muž okrem ineho, iba víkendový priateľ. Deti nepotrebujú oblečenie, hračky, ale lásku svojho otca, či tvoje ju nepotrebuje?

vikes
22. dec 2021

Vy jeho deti vôbec nemáte rada (kupovanie vecí neznamená citový vzťah), lebo vám kradnú partnera (teda podľa vás). On by tiež mohol povedať, že si neželá, aby vaša dcéra bola s vami, keď máte tak málo času na seba. Jeho deti tu boli skôr ako vy a budú tu s ním dlhšie ako vy. Radšej si hľadajte bezdetného, keďže už viete, že muž so záväzkami vám nevyhovuje.

michaela789
22. dec 2021

Nič sebeckejšie som dávno nečítala 👍 a, úprimne, si drzá ako opica, keď uvažuješ nad tým, ako okresať jeho čas s jeho deťmi. Na jeho mieste by som sa s tebou okamžite rozišla. Nemáš absolútne žiadne slovo v tomto a môžeš sa aj hodiť o zem.

saraxyz
22. dec 2021

Prečítaj si po sebe, čo si napísala. Chyba je....? Odpoveď máš jasnú.

deti95060810
22. dec 2021

načo si si našla chlapa s deťmi.... mala si hľadať bezdetného....
inak tvoja dcéra má iné právo ako partnerove deti? Lebo ak takto budeš pokračovať v zmýšľaní tak raz dva budeš sama...😉

katarina9593
22. dec 2021

Nedá mi to nekomentovať ale ☝️ty si si prečítala spätne čo si napísala ?...nehnevaj sa na mňa si jedna dospelá žena ktorá má dieťa a miluje ho ...A toto povieš na deti partnera ?predpokladám že si to vedela že má deti a miluje ich a vždy budú na prvom mieste pre neho ....tak by si ich mala prijať a že budú u vás na návšteve halooo to kde sme ???Keby partner povie na tvoju dcéru daj ju preč lebo on chce víkend s tebou ? Že kúpiš hračky oblečenie...na to ti môžu nasrať s prepáčením keď necítia aj v tebe lásku oporu ... Byť tvojim priateľom poselm ťa raketovou rýchlosťou do péčka....✌️✌️Radšej to ukonči...

julie19
22. dec 2021

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Dufam že si to po sebe aj čítala ... ja neviem ako to máš ty s otcom svojej dcéry ale normálne je to tak že deti majú dvoch plnohodnotných a rovnocenných rodičov a otec má rovnaké právo byt so svojimi deti tak ako sa dohodnú po rozvode/rozchode a teda k tomu patria všetky radosti aj starosti a nie je to “len návšteva” (to má dorovnala fakt 🙄🙏) chudák chlap sa snaží svoje deti pravidelne vídať, venovať sa im... ale jeho nová priateľka má pocit že je to len návšteva a nemajú ich otravovať ... prepac ale ty si radšej nájdi muža bez deti... lebo budete všetci nešťastní ... on si deti zo života kvôli tebe ani kvôli nikomu inému zl života nevymaže ... a ako tu už niekto spomínal ... môže sa stať hocičo, život je svina a mama deti sa zrazu o ne nebude môcť starať tak hádaj kam deti pôjdu na trvalo? No áno, k otcovi ;) ,... ak ti vadia aj len obyčajne vikendy tak fakt na to radšej kašli... áno, chyba je v tebe, priateľ aj deti sa správajú úplne štandardne keď chcú byt spolu cely víkend a nie len na návšteve

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marfikchov
22. dec 2021

A tvoje decko u vás spať môže? Nože ju na víkend pošli oteckovi, nech sa ty môžeš venovať frajerovi. Hrôza prístup, ozaj! 🙆 Tak si nájdi bezdetného, nech môžete trtošiť bez rušenia

zuzanazu85
22. dec 2021

Nie som mamička,ale takú sebecku mamičku asi nepoznám. Ako môžu niekomu vadiť deti od chlapa,ktorého milujem? No des 🙄

kvetinka75
22. dec 2021

je to na jednej strane od teba sebecké. On tiež chce byť s deťmi. Ty si s dcérou každý deň a on nemá právo byť s deťmi? Mala si si násjť bezdetného. Ja by som nikdy , nikdy neodsunula deti na druhú kolaj kvôli druhému partnerovi.

zuzanockamt
22. dec 2021

Určite nemáš právo mu rozkazovať, kedy budú u neho deti spať a či vôbec. On tvoje dieťa musí "trpieť" deň-noc. Vybrala si si frajera s deťmi, nuž tak sa s tým vysporiadaj. Chudák chlap

dskjhfdlkdjhl
22. dec 2021

A doteraz ste kedy spolu travili ca, ked on chodi na tyzdnovky a ani ste spolu nebyvali? To Ti doteraz nevadilo? Ked Ti vadia jeho deti, najdi si chlapa bez zavazkov, tento bude uz otcom navzdy.

ciusinka
22. dec 2021

Prosím ta urob všetkým láskavosť a oboznám svojho partnera s týmito svojimi myšlienkovými pochodmi a ak je ten chlap normalny a miluje svoje deti,tak ta pošle rovno do riti a ty môžeš ďalej bývať len so svojou dcerenkou..A v budúcnosti si nehľadaj chlapa so záväzkami..

zuzanockamt
22. dec 2021

A ešte jedno - bude to domov aj pre jeho deti, žiadna návšteva, je to domov ich otca, takže aj ony sú tam doma. Môže ťa aj roztrhnúť od jedu. A čo ak sa rozhodnú u neho tráviť viac času, nebodaj bývať? 🤭