Správanie priateľa

sarindel2222
30. apr 2023

Dobrý deň mam problém poslednú dobu sa moj priateľ správa čudne lebo vždy rozprával ako sa vezmeme to sme spolu 5 rokov mame 3rocnu dcérou. No len od rozvodu mojich rodičov mam pocit ako keby sa niečo zmenilo je to cca rok dozadu čo sa rozviedli moj priateľ od vtedy o svadbe nerozpráva a neviem prečo viackrát som sa na to pýtala no žiaľbohu neúspešne. Aby ste ma pochopili tak to poviem tak na svadbe je netrvam ani na neho netlačím mam pocit ako keby ku mne nič necítil aspoň z jeho strany.Mám pocit že jemu som dobrá iba na starostlivosť o dcéru varenie a upratovanie,žehlenie . Veď aj milú povedal že ked sa naučí žehliť a variť tak mu budem na nič. Tak som si povedala že v ten deň nenavarim a čo on urobil zobral malú a šli sa do mesta najesť mna nezobral vraj ja ísť nemôžem. Ako mam na to reagovať prosím porade niekto stalo sa vám niečo podrobne Mimochodom dcérka mala navarené ale on vývar nemá rad čiže toto robí

ema22270
30. apr 2023

Oni sa idu najest a ty ist nemozes? Keby si nevarila a nezhlila si mu nanic? Fuha no silne slova... asi by som s nim nemohla byt.

sarindel2222
autor
30. apr 2023

@ema22270 ďakujem za odpoved ja mám tiež svoje nálady ale toto čo urobil dnes toto ma nahnevalo že ja ísť nemôžem tak som samozrejme ani nešla varím každý druhý deň niekedy aj každý a ma stále ožehlené tak ako sú to vyžaduje no ja už neviem

colsami
30. apr 2023

Odhliadnuc od toho ze si ta nechce vziat, ani s tebou nekomunikuje, kasle na teba, zakazuje ti ist s nimi na jedlo a si mu podla jeho slov k nicomu... Preco si si s takym clovekom zakladala rodinu? Zjavne mate seriozne problemy a tie sa teda neriesia svadbou. Zijete spolu vobec intimne ten posledny rok napr?

simka1454
30. apr 2023

No s takýmto človekom snáď nechceš žiť. Radšej preč od neho, veď on si Ťa vôbec neváži a nemá Ťa rád.

sarindel2222
autor
30. apr 2023

@colsami
Áno spíme spolu tak 2krat do týždňa

sarindel2222
autor
30. apr 2023

@colsami taký predtým nebol toto sa deje posledný rok

sarindel2222
autor
30. apr 2023

Ide o to že prispieva na domácnosť bez neho by som to neutiahla

gejb
30. apr 2023

@sarindel2222 to je mi ľúto, znie to ze on si ta vôbec nevazi. Ty sa o neho staráš, a ako sa stará on o teba? Spraví ti aspon blbu kávu, pomasiruje nohy, donesie kvety? Sú tam aspoň nejaké prejavy lásky a úcty?

sarindel2222
autor
30. apr 2023

@gejb ani nie on pomáha len tak že robí nákup a sme tam postráži malú keď som v škole študujem externe

sarindel2222
autor
30. apr 2023

@gejb chýbajú mi od neho prejavy lásky keby som povedala že nie tak klamem

olimuc
30. apr 2023

Skôr by som riešila vlastne bývanie … v podstate si slúžka a občasne uvolnenie, ožehlené ako on vyžaduje … neviem koľko máš rokov a akú VS študuješ, snáď nie ekonomiu… to zenehovori o svadbe nema s tvojimi rodičmi nič spoločne … menej citov a viac rozumu, nezobral si tá doteraz, neurobí to ani v budúcnosti. Ak je to tvoje bývanie snaž sa co najskôr postaviť na nohy a osamostatniť.

sarindel2222
autor
30. apr 2023

Študujem pravo 👩‍⚖️😂 mám 21 on ma o 10 viac a dom je môj teda mojich starých rodičov 😊

sarindel2222
autor
30. apr 2023

Na druhý týždeň mám 22

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domkakvet
30. apr 2023

@sarindel2222 povec mu jasne, ze toto sa ti nepaci a ak si ta nemieni vazit, tak budes trvat na rozchode, lebo ze v tom nevidis buducnost.

sarindel2222
autor
30. apr 2023

@elizabet173 ja by som to skôr povedal tak že som ostala v šoku 😒 už som urobila prvý krok k tomu že som dnes nenavarila tak išiel do mesta aj s malou sa najesť

sarindel2222
autor
30. apr 2023

@domkakvet tak potom povie že nech si idem a že všetko hodí na hlavu mne

sarindel2222
autor
30. apr 2023

@domkakvet myslím finančne

0silvia0
30. apr 2023

@sarindel2222 nenechaj so sebou takto jednat. Ani sa nespravaj submisivne. Nevazi si ta, nezalezi mu na tebe, nechce si ta vziat

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sarindel2222
autor
30. apr 2023

@elizabet173 dieťa budem mat 3 ešte nie som na RD

dilino
30. apr 2023

Načo TI je taký chlap.Ani svadbu s nim nechci načo.Má ťa za handru.Aspoň že más bývanie a po rozchode bude musieť ísť ON preč.Nevaži si ťa iba aby si mu prala,varila ,upratovala má full servis sex má čo mu chyba.Iba to že ťa nemiluje.Vykašli sa ňanho načo TI bude zbytočné.A ešte vzal malu ja by som navarila sebe malej a ON nech s aide najesť sám do mesta.Pre mňa by to nemalo zmysel taký vzťah.Skôr nevzťah.A ešte TI povie že ekd s anauči, variť, prať, žehliť tak to s tebou skonči nebude ťa potrebovať to môžeš aj TY s ním skončiť a ušetriš si kopu energie.TY si n tom ako ukončila by si to s ním alebo chceš dalej trpieť jeho maniere.ON okolo lásky s tebou ani enprešiel.Dôvera medzi vami žiadna tak načo TI je.A ešte o 10 rokov starši a chova sa ako dieťať.

domkakvet
30. apr 2023

@sarindel2222 povie ti nech si ides, ak ti toto povie, tak potom si aj chod a vykasli sa na neho, alebo s nim chces stracat cas a premarnit si mladost. Co sa tyka financii bude musiet ti platit vyzivne a ty dostavas rodicovsky prispevok, ak uz nie tak do prace, ak mas len rodicovsky plus vyzivne, ja myslim, ze by sa to dalo, aj ked s odretymi usami.

syslik81
30. apr 2023

nie je dom dost velky aby si prenajala izbu neakej inej slobodnej matke aspon kym nebudes moct do prace? od neho vyzivne a snad by si to utiahla...
sadnut si s nim povedat ako sa mas ako sa citis a hold zacni uvazovat nad moznostou ze ostanes slobodna matka ..

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sarindel2222
autor
30. apr 2023

Dobre ja vám ďakujem za vaše odpovede prenajímať tu nikomu nič nebudem nakoľko dom nieje v mojom vlastníctve ale mojich starých rodičov financie sú v dnešnej dobe veľmi dôležité ak sa mýlim tak ma opravte a nakoľko on urobí všetko preto aby výžive bolo čo najmenšie 100 eur nie je veľa veď je to smiešna suma sám sa k tomu takto vyjadril

maminkadeticiek
30. apr 2023

Ma ta za handru.Uplnu nicku.Co s tym.chves urobit?

gejb
30. apr 2023

@sarindel2222 dieťa je uz veľké, daj ho do jasiel a ty chod pracovať co najskôr. Potrebuješ sa financne osamostatniť, lebo si tam ako rukojemník kvôli peniazom a jemu to vyhovuje lebo si ta drzi ako služku...aspon z toho ako píšeš

beata_k
30. apr 2023

@sarindel2222 Ani si ho neber. Naco? Aby si sa mohla rozviest? Jedna s tebou jak s handrou.

milanemila
30. apr 2023

@sarindel2222 on ti povedal, ze nemozes sa ist s nimi najest a ty napises, ze teda si samozrejme nesla?! 😳🤷🏼‍♀️ by som mu povedala, ze je navareny vyvar, cize dcera ma obed a ked sa mu nepaci nech navari nieco on alebo nech sa ide najest sam. Svadba s nim by bola asi posledna vec, kt by som riesila 🙈