Správanie matky

18. dec 2021

Ahojte, nedá mi to nepodeliť sa s vami o tento môj dnešný "zážitok". Šla som s kamoškou na nákup, a to čom som videla pred Pepcom , mi akože naozaj stačilo. Tiež som matka ale aby jedna žena bila po hlave svoje bábätko a vrieskala naň?? Sedelo v autosedačke a plakalo, ona sa naň ním vzpinala a vrieskala naň že je hnusný kok*t ( áno na svoje dieťa) a bila ho po hlave. Ľudia sa len pohoršene dívali a nikto nezakročil. Tiež som matka, ako to niekto môže??? Jasne že občas ma človek nervy a zvýši na svoje dieťa hlas ale toto ? Prosím ženy, ktoré z vás nechcú dieťa , nemnožte sa!!!!!

janai1
18. dec 2021

A ty si zakročila? Či tiež si sa len dívala?

deti95060810
18. dec 2021

výlev anonymu aj s doporučením.....😉

0silvia0
18. dec 2021

Svoju pasivitu teraz nevylievaj na matky na koni.. asi sa ti svedomie ozyva a potrebujes svoje pocity na niekoho hodit.

sissy27
18. dec 2021

A ty si ako zakročila?

mamina0078
18. dec 2021

A Ty si nejak zakrocila alebo tiez len pohorsene sa divala?

dskjhfdlkdjhl
18. dec 2021

Tipujem, ze madam sa pohorsene divala a teraz, aby si ulavila, tak zalozila diskusiu😝

zirafienka
18. dec 2021

úplne zbytočná diskusia, ty si bola taká istá ako všetci diváci vrátane konateľky. Teraz neviem, čo tu chceš riešiť, keď jedna pi*a nadávala dieťaťu do ko*otov, trieskala ho po hlave a vy ste mali z toho divadielko... Smutné a zároveň otrasné...

autor
18. dec 2021

@dskjhfdlkdjhl a predstav si že madam zakročila a bola poslaná do pi*e, ale zrejme tu maju niektoré matky tiež názor ako aj moja kamoška že takto bit deti je bežné, že to sa robí normálne a neuškodi im to

lenuska9999
18. dec 2021

Mala si volať políciu a nie sa dívať a teraz vylievat svoje pocity na mk

mamina0078
18. dec 2021

Ako ti to pomohlo ze si ju poslala do pi? Najblizsie ucinejsie je zavolat policiu lebo takto sa bude dalej spravat rovnako. A este by ma zaujimalo z coho si usudila ze neimtore matky tu maju pocit, ze to je normalne. Nemam pocit, ze niekto sa jej tu v komentaroch zastal alebo vyjadril taky nazor alebo vo vseobecnosti ze tu na MK niekedy niekto napisal, ze je to normalne bit dieta po hlave a nadavat mu.

evica17
18. dec 2021

@mamina0078 nie ona ju poslala do.pi... Ale ta co bila dieta poslala autorku do pi... Ak spravne chapem.

A je to hrozne, a ktovie ako sa sprava taka matka doma, ked ju nik nevidi. Je mi luto takych deti, deti si zasluzia pekne detstvo a nie aby bolibtyrane sychicky, fyzicky...

mamina0078
18. dec 2021

@evica17 tak neviem no da sa to chapat ze som zakrocila a bola som/ona poslana do pi... Obidve znamena mi tam sedia... 🤷🏼‍♀️ Ale nech to bolo akokolvek tak urcite si z toho ta pani nic nezobrala...

salin770
18. dec 2021

Keďže si videla že ho tyra,mala si zavolať policiu.Tu stym nespraviš už nič

dskjhfdlkdjhl
18. dec 2021

A to si ako na to prisla, ze sa tu ostatnym zda, ze takto bit deti je bezne a v poriadku? V poriadku by bolo byvalo, keby tam bol niekto zasiahol a ak nikto nezasiahol, tak cely Tvoj vylev je k nicomu. To, ze si sa ozvala, to je sice fajn, ale evidentne to tomu dietatu nepomohlo ani dnes a nepomoze mu to ani zajtra. Bolo treba zavolat policiu.

mikadooo
18. dec 2021

Nabuduce natočiť aj s ŠPZ vozidla a poslať na ňu sociálku.

zirafienka
18. dec 2021

@mikadooo ja si myslím, že táto socka ŠPZ nemala, iba ak na podvozku...😢

janai1
18. dec 2021

@zirafienka a ty vieš čo je ŠPZ? 😂

zirafienka
18. dec 2021

@janai1 a ja som sa teba niečo pýtala?, alebo som niečo tebe komentovala?😂😂😂😂

makova333
18. dec 2021

Autorka: pokial si nevolala policiu, tak si nijako nezasiahla. Tak ako ostatni.

julka828
18. dec 2021

Az mi prislo teraz smutno ked som si to predstavila chudak to babetko 😔

via88
18. dec 2021

Takja by som to aj tak oznamila sak v obchodakoch su kamery. Ak to bolo ako pises tak to je uf dost

janai1
18. dec 2021

@zirafienka ak si si nevšimla si na verejnom fóre 😉 a vygoogli si to 💁‍♀️

lelab01
18. dec 2021

Hrozné...mala som podobný zážitok...videla som to z väčšej vzdialenosti, takže som nemohla nejak zakročiť..... z obchodu vychádzala rodinka chlap, ženská- plné ruky nákupov, za nimi dve malé deti a tá mladšia asi 2- ročná sa potkla a spadla. Takú spŕšku nadávok na to dievčatko obaja rodičia spustili, až ma striaslo, nakoniec si matka prehodila nákup do jednej ruky a tak ju surovo vytiahla za ruku, až som myslela, že jej ruku vykĺbila a sotila ju pred seba ako prašivého psa...V tej chvíli som si tiež povedala, že takéto hovadá by nemali mať deti- čo to z nich potom vyrastie- ďalší agresori?

lianka123
19. dec 2021

Ja mam zas opacnu skusenost. Vysli sme z obchodu a chlapec asi 4rocny pravdepodobne nedostal v obchode co chcel, vysiel z obchodu a zacal mamicke trieskat do super luxusneho auta. Ta mama mala slzy v ociach ale nic nespravila. Moj muz v zivote nase deti neudrel ale tu poznamenal, ze by tomu chlapcovi vypalil taku, ze uz by to v zivote nespravil.

ivanka12311
19. dec 2021

A prečo si sa ty tiež len prizerala?no keby si bola taká hrdinka tak jej dačo povieš za správanieku tomu dieťatku...fajn povedala si mala si volať políciu!!!!

pikulinka
29. nov 2022

@lelab01 Hej , ale ked napisem , ze takto sa chová moja kamoska k malej , tak mi tu všetky mamicky vynadaju , že ja nemam čo rozpravať lebo sama dieťa nemám .... ale skopnúť dvojročné diťa z motorky a nadavať pri tom ako pohan je uplne ok ...