Spokojnosť so životom

2. mar 2021

Ahojte ste spokojne so svojim zivotom ? Vychutnavate si ho uzivate si kazdy den? Ak si odmyslime tuto momentalnu dobu. Ste spokojne ako ste si to zariadili ci uz v osobnom zivote s detmi s pracou karierou. Tesi vas vas zivot? Riadite sa heslom zijeme len raz alebo ste s niecim nespokojne urobili by ste nieco inak ?

autor
2. mar 2021

Len prezivate alebo zijete ?

mariet24
2. mar 2021

Žijem a užívam si, že mám to čo som chcela, o čom som snívala. Mám úžasného muža, 2 zdravých synov, vlastný malý domček, vyštudovala som 2 VŠ a mám prácu v odbore ktora má baví. A to mám 31 rokov... Len sa modlím aby nám naše šťastie nič nepokazilo, a aby sme si ho mohli spolu užívať naďalej. A plniť ďalšie sny a plany

anita6666
2. mar 2021

Nemenila by som nič a nikdy by som sa viac nechcela vrátiť späť. Čím som staršia,som viac spokojnejsia a užívam si každý deň. Asi preto,že moja spokojnosť nezávisí od žiadnej druhej osoby,ale len odo mňa.

misha666
2. mar 2021

mam skveleho chlapa... sice az na druhy pokus :D ale to neva... dcerku a syna...dom a byt, dvoch psov, macku, skoncenu VS... super pracu, ktora ma bavi a vynasa (momentalne HO) ... mam 34 rokov... jedine co mi trochu prekaza ze drahy vela pracuje, ale snazi sa to kompenzovat.. toto jedine by som asi zmenila... aby bol viac s nami doma... inak som spokojna a stastna....

jakoma
2. mar 2021

vsetko pozitivne odpovede, tak to trosku zmenim :D ja si teraz neviem odmysliet momentalnu dobu, menej si uzivam zivot, mam tazsie obdobie, ktore k zivotu tiez patri .. moje zivotne plany su v "in progress", takze na nich este cakam

elizabet173
2. mar 2021

Neprezivam, zijem. Nieco by som urobila vo svojom zivote inak, ale som spokojna

tyrkysova_kobyla
2. mar 2021

Som spokojna a snazim sa vychutnavat si kazdy den aj napriek tejto situacii. Divam sa na to tak, ze sa snazim najst veci, ktore mozem robit a nie lamentovat, kolko toho nemozem, takze si uzivam pri behani, cviceni, vareni, citani, pozerani serialov... 🙂 manzela by som tiez nevymenila (iba obcas 😀). A ked sa pozriem spatne, som spokojna aj s vyberom VS, ktora mi zabezpecila dobru pracu, ktoru mozem vykonavat aj teraz a som vdacna, ze sme si mohli dovolit kupit byt (napriek relativne mlademu veku) v Bratislave 🙂

kikus7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evora
2. mar 2021

Kto tvrdí, že si užíva v čistej blaženosti kazdy den, musi byt blázon alebo psychicky narušený 😀 su lepšie dni, sú horšie, nikoho život nie je rozprávka. Snažím sa tešiť zo života, ale nebaví ma, ako je ludom v dnešnej dobe podsuvane, ze majú byť stale happy a pozitívni...pretože sa to nedá a potom u človeka vzniká skor opačný efekt- citi sa zle, lebo ved ostatní na insagrame su stale spokojní, vysmiaty, vsetko zvládajú bez nervov a ľavou zadnou. Ľahko potom prepadne presvedčeniu, ze niečo s nim nie je ok, ked sa ráno nezobudi s úsmevom od ucha k uchu, nezabehne 18 kilometrov a s ľahkosťou neprežije cely deň.. Ja úprimne priznám,ze mam aj totálne nahovno dni, kedy som hnusná na deti, nic ma nebaví...ale potom sa viem tešiť aj s tých opačných, kedy mi stačí ze svieti slnko a môžem piť radlera. Ale tak celkovo, som spokojná 50 na 50.

babovka2321
2. mar 2021

Ja len prezivam, kym zo mna dieta nevylezie, lebo uz fakt nevladzem :D ale inak som v zivote maximalne spokojna, lepsieho manzela som si nemohla priat, akurat mensie dieta v bruchu trochu, ale no co uz :D

Ale k aktualnej situacii - teraz ma to netrapi, kedze primarne lezim, ale zacinaju ma mrziet vsetky opatrenia, ked si predstavim zivot po porode.

teleskop
2. mar 2021

som velmi....