Spávam s ešte manželom priateľovej milenky

8rybka1
13. jan 2014

V oktobri sa prevalilo, že ma priateľ po siedmich rokoch podviedol s vydatou ženou, a nebola to len jednorazová záležitosť, ale stretávali a spávali spolu už niekoľko mesiacov dozadu. tušila som to, ale neriešila som, nestíhala, nepátrala. nasvedčovalo tomu zmenené správanie priateľa, hlavne keď si viac vypil, tak ma za hocijaku blbosť napádal, kritizoval, čo predtým nerobil. tušila som teda, že niečo je asi za tým. ukazalo sa že jeho milenka je vydata a ma školopovinneho syna. je odo mňa staršia skoro o desať rokov (ja mám 33). žili sme v spoločnej domácnosti s priateľom, už roky, obaja sme investovali do bývania, deti nemáme. samozrejme, že sa to dozvedel jej manžel a spravil obrovsky cirkus, zavolal aj mne a vlastne od neho to mám v konečnom dôsledku potvrdené, lebo moj ex mi to konečne priznal až po prevalení - vraj kvoli tomu že sa bal že čo bude s domom (!) tak mi to nebol schopny povedať lebo on vraj nema kam ísť ..k veci, jej manžel podal žiadosť o rozvod a odsťahoval sa z bytu, z ktoreho ju nevyhodil len kvoli malemu. moj ex sa okamžite k nej nasťahoval a ja som zostala v dome sama. stalo sa to, že ma jej manžel niekoľkokrat zavolal na kávu, potom na večeru, zblížili sme sa... natoľko, že sme sa spolu v jeden večer vyspali, a bolo to nadherne... odvtedy sa stretavame pravidelne... raz u mňa, raz u neho, je nam spolu dobre aj keď je to šialená situácia. trvá to medzi nami asi mesiac, boli sme spolu aj na sviatky, hoci nie na celé, lebo cez vianoce bol so synom. každý, kto o tom vie, mi hovorí, že si mám dať pozor, že je blbosť skákať hned do ineho vzťahu a ešte s nim, že aby si on len neliečil na mne rany ... ale ja neviem ... on mi hovorí, že ma miluje, je mu so mnou dobre, že by mi neublížil takymto sposobom ...a že je vlastne už teraz v)dačný za to čo sa stalo a za to že sme "spolu" teda stretávame sa, ale už čoraz častejšie a už mi je aj smutno ked´nie je pri mne .... bojím sa čo bude, lebo myslím že už som sa do neho zalubila, ale možem si za to sama, pretože som tomu od začiatku nechala takyto priebeh. paradoxne je to ona, čo robí problemy pri rozvode, vydiera ho so synom rôznymi sposobmi a to odvtedy čo zistili, že sa spolu stretávame, tak zrazu sme my tí zlí ...čomu ja vobec nerozumiem, ale je to tak...dokonca som sa na svoju adresu dozvedela že som k--a... chapete to ... lebo ja nie, ale to je jedno, asi to nie je podstatné. ide o to, že odkedy zistili že sme spolu tak obidvaja zblbli, moj ex mi začal vyvolavať, raz mi nadava raz robi sceny že ako si to predstavujem, ona začala vyvolavať jemu že ako mohol (!?!), že ona si uvedomila že sa nechce rozviesť a že ako ho lubi ... niekedy mam pocit že sa z toho celeho zblaznim a najhoršie na tom všetkom je to že ho už lubim a on mi tiež povedal že on o mňa nechce prísť...

miskakyska
13. jan 2014

...komplikovaný nadpis 😅 🙂 😕

billam
13. jan 2014

Ale aka telenovela 🙂..."Vsetci sa stretneme v jednej posteli" 🙂

luba28
13. jan 2014

@8rybka1 to je jasne,ze teraz budu problemy,..vies,keby ta druha si nebola ty tak to by asi prekusli,ale tak,...vies,hovori sa,ze kazde cudo tri dni drzi,....len teraz ci ten natlak vydrzite??? ale laska prekona vsetko,....fandim Vam,.... 🙂 🙂 🙂 🙂

adeala
13. jan 2014

@8rybka1 To tak býva veľmi často, že keď sú tí, ktorí boli podvedení, opustení zrazu šťastní, tak sa to druhej strane nepáči. Veď ste mali ešte trpieť, trápiť sa nad tým, prečo to oni urobili. Ideálne si takýto človek ešte aj uvedomí, ako strašne ťa potrebuje, miluje a chce byť len s tebou - jediný dôvod je, že už túto možnosť stratili, nemajú žiadne "zadné vrátka", ktorými by sa mohli po odprosení vrátiť. S tým sa nedá nič robiť, len povedať, že oni sú tí, ktorí chceli iný vzťah, tak nech sa teraz nepletú do vášho partnerského života, pretože tam už jednoducho nepatria. Inak ignorovať a počkať.

Čo sa týka tvojho vzťahu s "ešte manželom EXpriateľovej milenky", tak v tom žiaden problém nevidím. Jednoducho vás situácia spojila, môžete sa podporovať, môžme sa milovať, môže vám byť dobre a tam už záleží len na vás dvoch, ako ten vzťah dopadne. Môžte spolu žiť "šťastne až do smrti" a tiež sa po pol roku rozísť - ako v každom inom vzťahu.

natas4
13. jan 2014

Suhlasim...cista telenovela 😀 sorry, neverim tvojmu pribehu

adeala
13. jan 2014

@billam
@natas4 baby, kašlite na to 🙂 ak to nie je pravda, tak tu po 1 dni téma zanikne, ak to pravda je, tak iba ublížite zakladateľke - úplne zbytočne 😉

renca3
13. jan 2014

Bytova otazka vyriesena. 🙂

jatamido
13. jan 2014

...po niekoľkých podobných príbehoch,som sa bála o svoje zdravie.....oprávnene.....práve ma .eblo 😅

barcelona94901
13. jan 2014

@8rybka1 nie si prvá ,ani posledná v podobnej situácii
vezmi si len takého Krausa,tiež si vymenili partnerov a je toho nielen vo svete habadej 😉
http://www.zenskyweb.sk/slovenka/bez-lasky-by-s...

fra
13. jan 2014

no čo, Krausovi s Chylkovou a Rodenovi s Krausovou to takto podobne funguje už dlhé roky 😝

miskakyska
13. jan 2014

.....žienky,ak Vám mám pravdu povedať ten príbeh som ani nečítala 🙂 stačí mi nadpis a nová registrácia........tieto siahodlhé telenovely ktorych tu je na mraky píše furt tá istá osoba..mám taky dojem....zabite ma 😀 😀 😉

fra
13. jan 2014

@barcelona94901 haha, neodpisovala som, len som to poslala až po tebe, kym som pozerala na nete či su tie dvojice ešte stale spolu 🙂

jahodka8
13. jan 2014

krásny koniec, konečne nejaký príbeh, kde sa to všetko vyriešilo a všetci sú šťastní.

alex02
13. jan 2014

nechapem preco by to nemohla byt pravda...zivot pise sam.

zukana
13. jan 2014

Ja poznám tiež takých čo sa vymenili. Sranda že tí prví čo podvádzali, už spolu niesú a tí druhí sú spolu štastní už zopár rokov.

marcelka932
13. jan 2014

Fuuuu... A to som do dnes myslela ze mam komplikovany zivot ..🙂 gratulujem predbehla si ma 😉

sono2
13. jan 2014

@8rybka1 no. Tak veľa šťastia, že ťa to trápi. Všetko sa v živote pre niečo deje. Akurát si všetko vysporiadaj. Ha ha tiež nadpis som sa musela zamyslieť. 😀

eliska31
13. jan 2014

ty kokos..dobry nadpis...normalne ze premyslala som ze kto-komu je co???? To akoby si "dedo" zobral za manzelku vnucku tym padom je sama sebe babkou 😀 😀 😀

maminuska
13. jan 2014

@8rybka1 ja by som ti poradila vydržať a obrniť sa , priateľovi nebrať telefon, alebo si dať zablokovať jeho hovory. S jeho milenkou nekomunikovať a neriešiť. Nechať to plynúť . Užívať si to čo je a opakovať si - " za túto situáciu nie som nijak zodpovedná " , nikoho som nepodviedla a nikoho som nezabila.

klincek
13. jan 2014

@8rybka1 len klud. ak je to tak, ako pises, tak ti dvaja, ktori to zacali, proste nevedia prekusnut, ako ste sa rychlo "spamatali" 😅 , a ze vam je nakoniec este lepsie ako im dvom..musis uznat, ze taka vec dokaze jedneho podvodníka=nevernika (a dvoch uz duplom) na.rat 😝 😉
ak ste s priatelom presvedceni, ze chcete zostat spolu a za predchadzajucimi vztahmi urobit hrubu ciaru, tak ju urobte. len treba mysliet na to, ze v tom druhom vztahu je dieta, ktorému by sa malo co najmenej ublizit. inak vam ale nic nebrani fungovat spolu aj nadalej.
je to zvlastna situacia, ale rozhodne nie ste prvi ani posledni, zivot prinasa aj vacsie zvlastnosti 😅. drzim palce🙂

anima9
13. jan 2014

Neviem ako Vy, ale ja kým som to dočítala, tak už som nepamätala, čo bolo na začiatku 😅

haslerka27
13. jan 2014

normalne namet na film.....neviem ci vobec nieco podobne natocili v Hollywoode😉fakt sranda teda....no tak ty nemas ziadne zavazky,nemas dieta,nemas manzela- ty nerobis nic zle.on je rozideny,s ex vyrovnany,o dieta sa stara.v podstate klasika sucasnej doby az na to ze vas vasi partneri podviedli spolu.....no ako formu pomsty vam to odobrujem,horsi scenar ako toto pre tamtych dvoch si ani neviem predstavit.

dionyzka
13. jan 2014

@8rybka1 joj, tak v tejto situacii by som bola opatrna. Trochu by som pribrzdila a nechala tomu cas. Ak mate byt spolu, tak budete, len z toho treba vylucit pomstu, sklamanie, rychle riesenie bytovej otazky... Trochu by som sa stiahla a nechala tomu cas.

miskakyska
13. jan 2014

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a zakladateľka zas nikde 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hodila telenovelu kobylám,nech riešia 😉

haslerka27
13. jan 2014

@miskakyska ty si dnes dobre nasstartovana😉

miskakyska
13. jan 2014

@haslerka27 čo siii...........ešte len budem štartovať 😉 😀

cmulinko
13. jan 2014

Na tuto situaciu uplne sedi jeden z mojich najoblubenejsich vtipov...mozno som to uz v podobnej teme aj pisala.
Dvaja kamarati sa dohodnu,ze si troska spestria sexualny zivot a vymenia si partnerov. Po 3 hodinovom nezabudnutelnom brutalnom sexe sa jeden z nich ozve....vies co?...mne uz staci.....podme sa pozriet co robia nase zeny 😀 😀 😀

viera27
13. jan 2014

inak bez srandy, ale poznam original taky pripad. Manzelka + Manzel, dlhorocni manzelia, ale nemohli mat deti. Manzel podvadzal a nakoniec jeho Milenka otehotnela. Manzel sa teda rozviedol, Milenka sa rozisla so svojim partnerom, vzali sa s Manzelom a maju spolu uz 2 deti. A co sa stalo? Ani nie do pol roka Manzelka otehotnela s podvadzanym expriatelom Milenky. A uz su aj ti dvaja zobrati a vychovavaju spolocne dieta. A takto spokojne ziju dva vymenene pary uz 5 rokov 😅

garonka
13. jan 2014

otvorila som knihu, že konečne začnem čítať ale niee toto je oveľa lepšie 😀 😀 😀 a to je dobry namet zavolať Alici z Panelaku nech vyda knihu ,, bermudsky trojuholník ,, 😀 😀 😀 😀 😀

sailes
13. jan 2014

vieš,podvádzajúcim sa toto riešenie nehodí, nakolko sa nemajú kam vrátit, kde by ich s otvorenou náručou vítali a podvedení by si mali vyhodit sim karty a je po všetko, teda v prípade ak je toto realita, ale všetko je možné