Som zvláštna?

karina123
25. júl 2013

S manželom sme spolu necelých 5 rokov, máme 2 ročnú dcérku.. na začiatku vzťahu sme mali nejaké problémy - našla som mu v mobile sms aj na fb ako písal mladej ženskej, že ju má rád a somariny - jeho vysvetlenie, vraj si chcel niečo dokázať, zostala som s nim, lebo som ho milovala... ako sa nam narodila dcerka nič podobné som mu nenašla - občas skontrolujem aj mobil aj pc ale nič... tvrdí, že ked sa narodila mala tak si uvedomil ako strašne ma miluje aj malu, že nas nechce stratiť...že ma nikdy nepodviedol - teda žiadny fyzická kontakt nebol - iba to vypisovanie...
ja nemôžem nato aj tak zabudnúť, občas nad tým uvažujem, dostávam sa do depresií, som smutná, mam zlu naladu..teraz je milý, pomáha mi, stale mi vravi ako ma lubi aj našu malu, vonku moc nechodi, väčšinou sme spolu doma...
ja mam stale aj tak zvláštne myšlienky, ked niekde ide, že ma tam podvedie a neviem čo všetko..som s nim šťastna, len niekedy sa bojim, že ma stale klame a všetko to, iba hra

sorciera24
25. júl 2013

@karina123 na rovinu, uprimne, tolko stastia ams okolo seba (co mnohe nemaju) a ty si ho sama chces znicit...ano, chces!...si normalna? najradsej by som ti napsiala: daj si facku......nehcpaem, co riesis, ci to, ze ti je az prilis dobre? chces muza, co ta bude podvadzat, bit? alebo sa nestarat o dieta?....co vlastne chces? 🙄

dossy
25. júl 2013

sorciera24 ..karina sem napisala ze ma probelm ...nie ze chce facku !!! sa uvedom ..ked mas nejake problemy luftuj sa inde

voskovaeva
25. júl 2013

zabudni na to i ked je to tazke , ale cim viac budes podozrievat tim skor sa ti moze stat , že sa take daco udeje drzim palce 😉

01fialka01
25. júl 2013

Pises, ze ta miluje, miluje aj vasu dcerku ze ste spolu doma, ze ti pomaha a predpokladam, ze aj vyplatu ti dava... Spamataj sa, nenamyslaj si hluposti....a hlavne "TO" neprivolavaj 😉 tes sa zo svojej rodinky 🙂 ....

dossy
25. júl 2013

karina123 ..ja si myslim ze by si sa s nim mala uplne na rovinu porozpravat - presne ako sa citis a ake mas pocity a ze sa bojis .. ale najdi na to velmi vhodnu chvilu ..instinkt neklame! a uvidi sa ako bude reagovat ... ale v podstate uzivaj si zivot s rodinkou ! 🙂

sorciera24
25. júl 2013

@dossy citaj, ze najradsej by som jej to povedala...... ja problemy nemam a stale neviem ake ma ona.......ved ma vsetko k tomu, aby bola stastna........ak ma naozaj z tohto problem, nech navstivi psychologa, lebo to nie je ok....

m_ij_ka
25. júl 2013

@karina123 a čo vlastne čakáš od života? Nebuď paranoidná. Zameraj sa na rodinu ako tvoj partner a nato zlé zabudni 😠

samantha223
25. júl 2013

netreba si to privolavat! Ak je doma s Vami, asi nechodi za inymi, ved taky co chodia ,,mimo,, domova, su stale prec s roznymi vyhovorkami. Inak muzi vidia zivot z uplne inej perspektivy, ked sa im narodia deti( samozrejme nie vsetci) takze moze byt, ze prisiel nato, ze to, co ma doma je to najcennejsie

dossy
25. júl 2013

ja to pisem len preto lebo som bola v podobnej situacii a nakoniec sa z toho vyklulo .. ze on tu neznamu s ktorou si pisal lubil viac nez mna ! Tak len preto reagujem na to ako reagujem ...

marsy77
25. júl 2013

@karina123 ja ti rozumiem ...nie si zvlastna...si len ,,opatrna,, a podvedome pripravena na cokolvek 😖 nahlodala ta nedovera...ak chces ostat s manzelom,musis sa s tym naucit zit... ja bojujem aj sama so sebou.. svojmu muzovi verim ale nedoverujem! ..kto si to neprezil-nevie o com to je....................... 🤐

anuska74
25. júl 2013

Nerozoberaj to v sebe donekonečne, lebo ani nebudeš vedieť ako a budeš sa meniť, skús budovať a posilovať to pekné čo medzi vami je.

janinah
25. júl 2013

nerob z komára somára...buď mu veríš alebo ho nechaj ísť...toľko budeš do veci šprtať a tváriť sa ako kyslá uhorka až o svoje rodinné šťastie prídeš...rozmýšľaj

tinki
25. júl 2013

@karina123 Ja si teda myslím, že sa nudíš..My ženy zvykneme občas preháňať..Začni sa venovať sebe..Choď cvičiť, začni chodiť do knižnice, alebo s kámoškou na kávu..Sama bez malej..Raz do týždňa máš právo na svoj život..Uvidíš, budeš sebavedomejšia, tým pádom budeš žiariť..A to ostatné príde samo od seba..
Chlap sa vždy radšej vráti domov, kde je možno aj občas menej upratané, ale kde ho čaká usmiata žena..A nie tam, kde je uplakaná žena, ktorá sa furt pýta: ľúbiš ma ešte? nepodvádzaš ma?
🙂 😉

maria1989
25. júl 2013

@karina123 moja, istotu nemáš nikdy v nikom. rozumiem, ako rozmýšľaš, len si predstav, že žiadny dôkaz o vernosti neexistuje. ako by si si ho aj predstavovala? môžeš niekomu dokázať, že bol neverný, ale nie to, že je verný. keď teba i malé ľúbi, využi ten vzácny čas, kým je všetko v poriadku, a ži ho naplno 😉 na strachy a starosti bude čas i neskôr...

kacicka01
25. júl 2013

@sorciera24 si robila v zenskej väznici niekedy, ci zkade mas take direktivne jednanie? ako nehnevaj sa na mna, ale "trosku" si to prehnala..

suhlasim s @marsy77

maria1989
25. júl 2013

@kacicka01 sociera24 asi má za sebou vážnejšie problémy, ako tuna karina123, tak to nadľahčuje. 😉

tea333
25. júl 2013

@karina123 musis mu uprimne verit, uprimne sa snazit mat v nom istotu, inak vztah nevydrzi, viem o com pisem.
bolo to na zaciatku, mozno to vtedy nebral tak vazne ako ty. je s vami, ste stastni a nedava ti dovod na ziarlenie.
to je jedine na co by si sa mala pozerat. podviest moze kazdy a kedykolvek, mozno skor muz od ktoreho to necakas.
podozrievanie, ziarlenie a kontrolovanie dava partnerovi signal, ze sa od neho ocakava ze to raz urobi.

victory1
25. júl 2013

@karina123 Kocenka, myslim, ze na zaciatku vasho vztahu sa rozhodoval medzi tebou a tou druhou. To, ze ste manzelia, mate dieta a je stale s tebou, znamena, ze ty si vyhrala. Prestan sa tyrat nedoverou, snaz sa posilnit svoje sebavedomie. Neviem, zacni sportovat, alebo si najdi nejakeho konicka, nieco, co ta bude bavit, v com budes dobra a bude ti davat zmysel zivota /samozrejme okrem tvojej rodiny/. Jednoducho zi svoj zivot, aby si bola ty spokojna a stastna, nemozes visiet na chlapovi a trapit sama seba podozrievanim a premyslanim o tom, co asi robi, ked nie je pri tebe. A ver, ze tym ublizujes len sama sebe a vasmu vztahu.

cerez
25. júl 2013

Je pravda, že ak nás najbližší človek raz sklame, otrasie to vzťahom a dôverou. Dala si mu šancu a zatiaľ sa snaží. Tak mu ver! Nemôžeš takto žiť a ubližovať si. Žiarlivosť zatiaľ nikoho neurobilo šťastným. Ja mám v okolí tiež takého človeka, žiarlivého a som presvedčená, pokiaľ sa tá osoba nezmení a nepochopí, že nie všetci, ktorí sa ešte len usmejú na jej manžela, ho už zvádzajú. No zatiaľ robí všetko preto, aby čo len niektorá osoba nebola v jeho blízkosti. Ináč aj ona má depresie. Myslím, že to chce začať u seba. Hlavu zamestnať, pracovať na sebavedomí a veriť si.

moonlight1210
25. júl 2013

je taky pribeh o samurajovi, ktoreho odsudili na smrt. strcili ho do vazenia, kde uz bol dalsi odsudenec. popravu im stanovili na dalsi den rano. samuraj si teda vecer lahol a siel spat. a zhrozeny spoluvazen sa ho pyta: - ako mozes teraz tak spokojne spat?!!! ved zajtra umrieme!!!
- no a? ved este nie je zajtra.

lulka12
25. júl 2013

@moonlight1210 Veľmi pekne napísané.

Ja by som dodala, že sestra sa bohužiaľ po 24 rokoch rozviedla. ALE aj keď to bolo ako blesk z jasného neba a zrazu sa švagor ukázal v inom svetle v kríze stredného veku, sestra je šťastná za prežité roky a dobré deti....

Strach si netreba nehať vojsť do hlavy a zabrať mu veľa miesta. Určite ak niekto naruší dôveru ktorú sme doň vkladali je ťažké veriť opäť , ale ak si sa rozhodla po krízovom období ísť s MM ďalej ,tak sa v minulosti netreba vŕtať. A sebadôvera je jedno s kúziel , ktoré muži na ženách obdivujú...

Ak je žena aj menej krásna , ale vedomá si svojej hodnoty tak si získa viac muža ako žena , ktorá o sebe pochybuje hoci by mohla byť aj MISS

Tak ver ,že dieťa váš vzťah posilnilo a nechaj svoje manželstvo plynúť bez toho aby si sa sama ničila..... Prajem veľa krásnych spoločných rokov 🙂 🙂 🙂
@karina123

sorciera24
25. júl 2013

@kacicka01 nie, nerobila, ale niektori ludia sa potrebuju prebrat..... budu sprtat do osieho hniezda, kym ich nepostupu...toto ja nechapem........sami sme si sstrojcom svojhos tastia.....ak bude haldat problemy (tam, kde nie su), sama si ich privola....... (p.s.: 7 zien so mnou suhlasilo.....asi kamosky zo zenskej vaznice;))

kacicka01
25. júl 2013

@sorciera24 asi 😉