Som zadaná a zrazu si ma začali všímať všetci chlapi

30. okt 2021

Ten pocit,keď ste zadaná a zrazu si vás všimnú všetci chlapi,s ktorými ste predtým chodili von či už len tak slušne,aj neslušne.Snazia sa zistiť,či dakoho mám,čo sa mi na nich páčilo atď.Naco to robia?

beatrice1111
30. okt 2021

Klasika😃😃

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
moonlight1210
31. okt 2021

Zazila som.
U tych, u ktorych som bola cisto friendzone a nezaujimava, som zrazu stupla na popularite. Zrazu sa chceli bavit, mali zaujem a reci: Keby si bola volna, hned by som ta bral.
Nuz, ich smola, ze sa im oci otvorili, az ked som uz niekoho mala. Bola som vsak vcelku prekvapena, kolko ich bolo. Dokonca taki, o ktorych by som to nepovedala. Mali oci totiz hlavne pre obletovane dievcata.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sidicek
31. okt 2021

Lebo čím je vec, osoba menej dostupná, tým sa stáva vzacnejsou. Je to podľa mňa prirodzené.

desore
31. okt 2021

@elizabet173 Preco pises tak neprijemne. Co je na tom zle, ze byvali priatelia su zvedavi. Ci k nech prechovavaju city alebo nie, je to zvedavost, normalna ludska vlastnost.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deginko
31. okt 2021

@elizabet173 ona nehovorí o jej ex priateľ ch s ktorými predtým randila,ale o kamaratoch z partie čo chodili spolu von...nie ako pár..ja to takto chápem

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domak2
31. okt 2021

Pokiaľ ja viem, tak je to z psychologického hľadiska bezne. Rovnako ako niektorym ženám je atraktívny ženatý chlap 🤷‍♀️

mala_zabka
31. okt 2021

Otázka či si namýšľáš, ale je fakt, že sa to môže diať...ja som u seba ale žiaden zvýšený záujem nepozorovala 😁

@domak2 Naopak mi príde, že je to oveľa silnejšie. Je obrovský nepomer medzi ženatý+slobodná a slobodný+vydatá. Ženské vidia často ženatý = použiteľný, dokáže sa postarať. A pokiaľ je navyše aj kus úspešný... Ženy totiž primárne hľadajú istoty a zázemie, do ktorého privedú deti. Dobre poznám, odrba*a by som im lebene o radiátor 😂

domak2
31. okt 2021

@mala_zabka ono žena zas vyzerá viac atraktivne keď je o ňu zrazu záujem, že možno si nevšimli nejakú kvalitu, čo iný áno 😅 ach tie mozgy 😁
Minule niekde vysvetľovali prečo muzom viac vadi fyzicka nevera a ženám skôr emocionalna. Muži sa boja aby deti boli ich a ženy aby ich neopustili a neprestali sa o potomkov starať.

desore
31. okt 2021

@elizabet173 No a mozu to byt zastupy 😯, nic nevieme o autorke. Cisto teoreticky, aspon vieme ake su jej zivotne problemy.

mamusa34
1. nov 2021

Veď môžeš byť Happy 😃

mamusa34
1. nov 2021

Ja tlačím kočík a obzerajú si ma ..neviem síce prečo ale 😃🙈nech ..chlapi...

vandica
1. nov 2021

Toto sa mi nestalo, ale niečo podobné. Keď som úpenlivo chcela niekoho mať, tak nikto nič. Potom som sa na to vykaslala a začala si užívať život, slobodu s kamoškami, chlapi ma fakt že nezaujímali, tak zrazu nebol týždeň čo by sa mi niekto neozval, alebo som niekoho zaujala, fakt som si mohla vyberať a ja som z toho už bola chorá 😁 ono je to asi tak, že keď niekoho hľadáme, nemusíme ani silene, proste nejak podvedome je nám ľúto že sme samé, tak to asi máme napísané na čele a ti chlapi to vycítia, tak dávajú ruky preč od ,,zufalky" 😂 a potom keď vidia zas ženu, ktorá má akoby nezáujem o chlapov tak to ich pritiahne. A to je podľa mňa tak trochu aj tvoj prípad, nehovorím, že si bola zúfalka, ale proste máš vzťah tak ini ťa nezaujímajú. Proste chlap keď ho baba chce, tak hra geroja, a on ju nechce, a potom zrazu keď vidí že žena dokáže žiť aj bez neho pekný život (prípad bývalých frajerov) tak mu čosi preblikne v hlave.

eva112014
1. nov 2021

O čom by sa malo teraz diskutovať? Nie je ti to jedno, veď si zadaná. 🤷

mircalla
1. nov 2021

Neviem, co toto je skutocne tvoj hlavny zivotny problem, ale evidentne ti to masti ego a robi ti to dobre, takze nechapem otazku, kedze si to vlastne uzivas. Ja by som skor polozila otazku, ci nemas nejaky menej trivialny problem. Cista marnivost, mozno primerana veku (20 a menej).

linduska86
3. nov 2021

@desore myslím, že to napísala normálne, chlapi sú hovada... A nebudeme tu písať opak že?! Myslím, že každého slobodného, ktorý ju odmietol je hovno potom a nemyslím, žeby im mala. Čokoľvek vešať na krk

mamusa34
3. nov 2021

Áno hoväda sú to fuj

jablkovastrudla
3. nov 2021

@mamusa34 inak toto som nechapala. Asi 3 chlapi si na mna pytali cislo ked som tlacila kocik 🙄 moj muz na to chytal take nervy 😂

mamusa34
3. nov 2021

@jablkovastrudla 😂👍mňa sibne.

mimachicha
30. jan 2024

@elizabet173 podla mna mysli tak, ze s niektorymi slusne iba stretko pri kavicke a s niektorymi mozno aj nezavazny sex bol, ci?🤔