Som vydatá a cítim sa ako väzeň

25. apr 2023

Som vydatá, deti zatiaľ nemáme. Problém je ten, že ja si rada občas zájdem von s kamošku alebo niekam na trip s partiou, ale kvôli manželovi nemôžem toľko, tak často, ako by som chcela.. Manželovi takisto vadia kamaráti- muži. Cítim sa v manželstve ako vo väzení. Manžel chce byť so mnou každú chvíľu.

rebrambora
25. apr 2023

A pred manzelstvom to tak nebolo?

jj298
25. apr 2023

ako často je často? si už vydatá žena, mala by si sa venovať aj manželovi. robíš to?

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
25. apr 2023

Cítim sa pri ňom, že nežijem. Nudí ma byť len s ním. Potrebujem si občas niekam zájsť s inými ľuďmi, ale manželovi to vadí.

lucia147852
25. apr 2023

Čo je to občas? Keby môj muž chce tráviť napr každý víkend s partiou a inými ženami tiež neskacem po plafon šťastím.

marca12
25. apr 2023

Tak nech mu vadi,zvykne si casom. Dovoli si len tolko,kolko mu ty dovolis. Nenechaj sa zahnat do kuta.

rebrambora
25. apr 2023

@mamula20 preeesne tak. Ja som ten introvert a muz extrovert, mam sice ale okrem jednej kamosky len kamaratov muzskeho pohlavia a neobmedzujeme sa v tomto vobec, ale stale chceme byt len spolu, presne kazdu chvilu. A zvladame aj s detmi, bez nich to bolo a je este monohonasobnejsie.
Uzivat si jeden druheho je laska. On ta asi lubi viac ako Ty jeho.
Na tom nieje nic zle, ani na tom co Ty chces, toto ale treba prediskutovat oooooooovela skôr ako po svadbe.

jj298
25. apr 2023

Na co si si ho brala? Na co?

sovica
25. apr 2023

@autorka, presne definuj, ako často chodíš von s kamoškou, ako často na trip s partiou a ako často by si chcela. Tvoj muž nemôže ísť niekedy s vami, keď idete ako partia?
Ako dlho ste spolu a ako dlho manželia? Keď ste spolu chodili, tak mu to nevadilo? Lebo, predpokladám, že vtedy si chodila, ako často si chcela...

nnnuuunnn
25. apr 2023

Tak sa rozved, je to zase len zbytočná formalita, ale lepšie ako sa trápiť a takto žiť - nežiť.

kik2022
25. apr 2023

Tak načo si si ho brala? Veď takýto musel byť aj pred manželstvom, nie?

autor
25. apr 2023

A najhoršie je, že ma vždy chce odviezť aj vyzdvihnúť.

autor
25. apr 2023

Tak cca 2 krát za týždeň

toskanka
25. apr 2023

Dvakrát za týždeň ísť na koľko hodín a kam? Týka sa to aj víkendov?

makakova
25. apr 2023

Chudák chlap 😀

sovica
25. apr 2023

@toskanka Zobrala si mi to "z klávesnice" 😉, presne to som sa chcela opýtať...

viestta
25. apr 2023

A ty si ho pred sobasom nepoznala? Vtedy sa majetnicky neprejavoval? Urcite sa mu toto nestalo cestou "od oltara"

autor
25. apr 2023

@toskanka Tak v pracovný deň keď mám voľno, to ideme niekam na kávu a tak a som tak pol dňa preč a jeden deň cez víkend, večer odídem a vrátim sa neskoro večer.

elmivelmi
25. apr 2023

tak ho ber so sebou,preco nerobite spolocne veci?

derdia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
toskanka
25. apr 2023

@autorka Mne osobne sa posedenia s partiou každý víkend jeden večer zdajú vela. Ste určite ešte obaja mladí, prečo si nezajdete spolu niekam? Ja ho aj chápem, že ma potrebu ťa večer zaviesť aj vyzdvihnúť.

autor
25. apr 2023

Ja si rada zájdem a kamoškou von, nepijem vôbec alkohol, n fajčím, drogy v žiadnom prípade. Chcem si len občas vyhodiť z kopýtka, mám rada spoločnosť, kamošky. Manžel je samotár, nemá okrem mňa nikoho iného.

lucia147852
25. apr 2023

Tak toto by mi vadilo, keby muž si povie že 2x do týždňa a jeden deň cez víkend je s partiou. Načo si sa vydávala, keď si očividne nevybujacena a potrebuješ vyhadzovať z kopýtka? Ja tiež idem von s kamoškou, kamošmi aj muž, ale teda v manželstve je táto intenzita dosť prehnaná. Snažila si sa zapojiť do svojej partie aj manžela? Či toho tam vlastne nechceš?

katkazocele
25. apr 2023

@jj298 aj ja si myslím, že človek vo vážnom vzťahu/manželstve sa už má správať inak, nie ako za slobodná do rána v krčme/bar/diskotéka a chľastať +objímať sa s cudzími ľuďmi.
Takéto veci by sa nemali robiť už len z rešpektu voči svojmu partnerovi 🙄

luccija
25. apr 2023

Keď je samotár vždy bude mať pocit, že si veľa vonku🙂
Máš voľno cez týždeň to je on asi v práci tak sa stretávaj s kamoškami.Preco nemáte spoločnú partiu?Nenechaj sa uväzniť doma za to, že on je introvert.Toto môže byť u vás do budúcna veľký problem

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jj298
25. apr 2023

@katkazocele ale ved to neznamena ze sa objima s inymi. Verim ze jej vyjazdy su na slusnej urovni.
Ale som tym chcela povedat, ze ked uz je v manzelstve mali by budovat aj spolocne aktivity a akeby je manzel kazdy bozi vikend niekde v bare bezo mna tak by mi to vadilo.
A tieto tu koniny ako sa nema obmedzovat a vydupat si to co chce ona je dost nevyzrete. Neviem ci existuje manzelstvo kde su ludia na 1000% rovnaki a nikdy nikto nemusel robit ziadne ustupky alebo kompromisy ale stale sme sa nedozvedeli naco sa autorka vydavala ked ju vlastny muz nudi.

jaskolka
25. apr 2023

Vyhodiť si z kopytka 2 x týždenne, a každý víkend jeden celý deň? Koľko máš rokov?
Myslím, že ty si si predstavovala manželstvo trochu zvláštne. Akože ty budeš pravidelne niekde von a muž bude doma pozerať telku.
Nehovorím, že už nikdy nemáš ísť s kamoškami von, ale tiež mi toto príde už trochu priveľa.
Nikdy ti nenapadlo, že to môže byť problém ze ste takto veľmi odlisni?