Som terčom ohovárania

monika0009
10. júl 2020

Ahojte mám vážny problém možno to znie divne ale len nedávno som sa dozvedela že som terčom škaredého ohovarania urazania a spomenie môjho mena jedno ženou s dediny ktorú vôbec nepoznám mám 27 rokov a som mamičkou 2,5 ročnej dcérky žijeme s partnerom v dome a tá žena začala šíriť po dedine hlavne starším ľuďom že podvadzam partnera že doliezam za kamarátom ktorý býva na jej ulici a podobne reči pričom o mne vyhlasuje že som ku**@ a kopec ďalších veci o ktorých ani neviem lebo keď chodím s malou po dedine ľudia na mňa zazeraju keď sa pozdravom neodzdravia uhnu pohľadom neviem čo mám robiť a keďže som dosť citlivá ako som zistila ubližuje mi to poraďte čo mám robiť :(

syslik81
10. júl 2020

zober manzela zajdi za nou naj ak bude obklopena ludmi a spytaj sa jej kedy ta videla s inyma preco o tebe rozprava..al ak je to na dedine tak ze vsetci v kostole povedz fararovi a ten jej uz dohovori

montemotherone
10. júl 2020

@monika0009 nie nadarmo je vyhýbanie sa ohovaraniu jednou z tém 10 Božích prikázaní... Je to strašné zlo a veľmi ťažko sa proti nemu dá bojovať. Asi len tým, že si to nebudeš všímať a budeš žiť svoj život. Možno príde iná téma ktorej sa dotyční začnú venovať. Mám skúsenosť, že skôr či neskôr, každý dostane naspäť svoje. Niekedy je to neskôr ale príde to. Tým že na tieto veci myslíš, to všetko len živíš. Správaj za k ľuďom slušne, nemysli na to a postupne ti dajú za pravdu. A tí čo nedajú kašli na nich, nešťastníkov. Tých nepresvedčí nič a vždy si budú myslieť to, čo im vyhovuje. Ak máš istotu, že tá žena niečo šíri, choď za ňou a vyrieš si to s ňou otvorene. Jasne jej daj najavo, že si takéto reči neželáš

deti95060810
10. júl 2020

nevšímať si ich... Každá novina na dedine netrvá dlhšie ako 2 dni. Potom príde niečo zas nové.... V dnešnom svete kde je prepletený hoc kto s kde kým , to už pomaly nikoho nezaujíma.....

maximilie
10. júl 2020

@monika0009 aký má na to dovod? Ja stále tvrdím, že bez vetra sa ani lístok nepohne, ale netvrdím že je to tvoj prípad. Keby si na mňa niekto niečo podobné vymyslel a bola by to absolutna lož, nevenovala by som ani stotinu môjho času týmto rečiam....prípadne určite choď za ňou a nech ti to vysvetlí

ivinkapink
10. júl 2020

no kedze je to na dedine..urcite by som jej minimalne za tu kurvu dala jednu po papuli...aby si druhy krat rozmyslela koho bude ohovarat..

laguna28
10. júl 2020

@monika0009 skús osloviť tých zazerajucich ľudí, prečo tak zazeraju. Klebetnice ti hneď potvrdia alebo vyvratia odkiaľ vietor fúka. A potom to ries s dotycnou osobou ako uznas za vhodné. Predsa sa nebudeš trápiť kvôli jednej prízemnej ženskej. Možno na teba z nejakej príčiny žiarli a preto ti chce uškodiť.

monika0009
autor
10. júl 2020

Ďakujem za odpovede partner mi povedal že za ňou pôjdeme a opýtame sa jej na dôvod prečo to robí som zvedavá ale ona to podľa mňa nenechá len tak nechápem čím jej vaším veď som ju v živote nevidela býva úplne na opačnom konci dediny ako ja len musím zistiť kde býva ale nechápem prečo nikomu som nič zle neurobila som slušná usmiata pomôžem hocikomu keď treba a toto si zaslúžim šak sa na mňa všetci ľudia pozerajú naozaj jak na toho najväčšieho vyvrheľa dediny pričom mám totálne čisté svedomie ale strašne ma to vnútorne trápny prichitila som sa že sa neusmievam chodím s hlavou k zemy a už len čakám čo ďalšie sa dozviem je dosť ľudí ktorý tomu neveria lebo ma poznajú ale dosť ľudí ktorý jej veria a pomali si predomna odpaľujú keď idú kolo mňa

laila22
10. júl 2020

@monika0009 podľa mňa preháňa a domyslas si.. Asi máš malo starosti a povinnosti, keď stíhaš vnímať všetky pohľady a gestá ľudí z dediny..

sofinka156
10. júl 2020

Aj ja som mala tento problem s jednou hlupanou z nasej dedine a okrem toho ohovarala aj moju dceru...ked uz voda pretiekla a ona to prehnala zistila som si cislo a zavolala jej s tym ze ju udam za ohovaranie a pošpinenie mena a ze sa uvidime na sude ..kedze je to zena nizsieho IQ tak sa nastastie vylakala a odvtedy mam pokoj zatial klop klop klop

yasmeena
10. júl 2020

tak, veci,ze nevsimaj si ju,moze napisat len ten ,o kom nesiria take spinavosti,ze je k*rva...to je nahodou dost vazne-a moze to aj neskor uskodit /co ak by to zaculo vlastne dieta ked podrastie/...takze ak to siri verejne,treba to aj verejne vydiskutovat...ako bolo vyssie napisane-pockat si,ked bude v dedine medzi ludmi a nahlas sa slusne opytat,ze ste sa dopoculi,ze o vas siri taketo veci a ze kde ma dokazy a ze ci zavolate aj toho chlapa,za ktorym udajne chodis....a idealne by bolo ak by tam bol aj tvoj muz...a este pred tym by bolo dobre zistit nejake klebety na nu /na kazdeho sa najde spina/ a tam na verejnosti ich spomenut,aby si dotycna uvedomila ake to je...

petulda333
10. júl 2020

@maximilie mozno je chora. Muzov bratranec mal priatelku s dietatom. Stretavali sme sa, kamaratili, pisali. Jedneho dna mi napisala, ze som falosna pi a ze to o mne vedela od zaciatku ale davala mi sancu zmenit sa 🙄 nechapala som o co jej ide. Po niekolkych nezmyselnych spravach z nej vyslo, ze ja som s tym mojim preto aby som si ziskala toho jej chlapa a ze ju chcem vystvat a obrat aj o dieta. A plno bludov. Ked som niekde komentovala muzovym sesterniciam ci bratrancom foto, na kt bol nahodou aj ten jej tak hned sprava ze som trapna a ze si nemam robit nadeje. Pisala mi aj z jeho profilu akoze to on pise a potom aj z inych. Poohovarala ma po celej rodine a bola z toho obrovska hadka medzi mojou svokrou a jej bratom (otec toho muzovho bratranca, teda jej frajera) a strasne dusno, pricom sme vztahy mali nadstandardne. A dovod preco si to myslela? Lebo som mu blahozelala na fb profile 🤦‍♀️🤦‍♀️

tncka
10. júl 2020

@monika0009 ja by som na nu rovno dala trestne oznamenie za ohovaranie a poskodzovanie mena. Najradsej by som jej teda dala.po papuli ale to by som si preane vysuzila trestne ja🤣🙈

deti95060810
11. júl 2020

@ivinkapink po papuli nie je dobrý nápad...to je paragraf...

lenuliatko84
11. júl 2020

Trestne oznamenie za nepravdive ohováranie. Neboj sa ako prestane ked jej policajti zaklopu a ked sa ospravedlni,stiahnut oznámenie

marca12
11. júl 2020

@monika0009 trestne oznamenie by som podala. To je priserne,co ti urobila. Este aj na tvoje dieta si budu neskor ukazovat. Toto sa nezabudne. Ta by si odomna vypocula svina jedna.

weronika171717
11. júl 2020

@monika009 asi si pre oci jej muza/frajera moc sexi tak na teba ziarli 😉 ale aj mna by to stvalo a tiez by som podala trestne oznamenie za ohovaranie, to by sa tiez rozsirilo a ludia by vedeli ze to nie je pravda co o tebe rozprava a s dotycnou keby som sa stretla tak by som na ulici taky rozruch narobila a vydiskutovala si to a to by sa tiez rozsirilo po dedine a ona by chodila cervena ako paprika 😄😄😄 ale to som ja, neviem aku mas povahu, drzim palce aby sa to poriesilo 😉👍

weronika171717
11. júl 2020

@monika009 a prosim ta posles mi fotku do spravy aku spiralu na oci pouzivas? Dakujem. 😊😁🤣

tripetta
11. júl 2020

V meste je skoro každému fuk, kto koho a kde a prečo začo načo ohovára. Nuž, ľudia v dedinách väčšinou žijú klebetením a klebety sú pre nich hlavný zmysel života.

ivinkapink
11. júl 2020

@deti95060810 mozno je to hnusne ale je to tak ze na slovensku spravodlivost nefunguje..paragraf mozno hej,ale musi mi to dokazat mat svedka..

ivinkapink
11. júl 2020

Nechcem vam brat iluzie ale trestnym oznamenim sa policajti nebudu zaoberat..ved neriesia horsie zlociny...ako ano budu sa tvarit ze sa to riesi ale v konecnom dosledku nic...

monika0009
autor
11. júl 2020

@weronika171717 :D áno pošlem ti fotku ale až zajtra lebo mala už spí nechcem jej tam hriať v kozmetike a ďakujem za radu 🙂

monika0009
autor
11. júl 2020

@ivinkapink takže to nemám nahlásiť? Problém je v tom že ona je obrovskaaaa už som ju videla a keď ma zbadala hneď začala dačo suskat starým babom vedľa nej má asi 300 kilá a zistila som že žije stále s rodicmy aj s deckom bo muž od nej ušiel

monika0009
autor
11. júl 2020

@ivinkapink bola pri mne kamoška keď som sa to dozvedela a počula aj ona jak na mňa hovorila pred ľuďmi že som kurva teraz sa mi ten kamoš už ani nepozdravi keď ma stretne otočí hlavu a tvári sa že má nepozná

monika0009
autor
11. júl 2020

@weronika171717 ona nemá chlapa žije s fotrovcamy a deckom bo chlap od nej ušiel čo som zistila a neviem presne čo by sa stalo kebyže sa s ňou stretnem zoči voči ale ona je obrovská akože strašne tučná oproti nej vyzerám jak cverna na facku by som si asi netrúfla a tiež neviem či nezačne ziapat či má vôbec púšti k slovu

weronika171717
11. júl 2020

@monika0009 to je riadna furia teda 🤣🤣🤣 ale za pokus nic nedas 😁 a dakujem, budem rada, ak mi ju posles 😉

ivinkapink
11. júl 2020

skusit mozes, ale podla mna to bude mat iba taky efekt ze za nou polisi pridu volaco sa jej popytaju a nasledky ziadne a iba si krava bude mysliet ze haaa aj tak mi nic nemozes...a bude ohovarat dalej.. /to je iba moj nazor/ A co na to tvoj priatel? Moj muz by sa ma zastal a hned by jej to rucne strucne vysvetlil..a ked je taka korba tak si treba zobrat posilu...a dohovorit jej, ved najprv slusne a ked nepochopi...A ktomu priatelovi co ta uz nezdravi, asi to nebol ktovieaky priatel ked uveril nejakej husi a tvari sa ze ta nepozna, lepsie ti bez neho..alebo ak ta to velmi stve a bol to ozaj priatel, ved pristav sa pozdrav a spytaj sa preco sa tvari ze ta nepozna?

monika0009
autor
12. júl 2020
monika0009
autor
12. júl 2020

@monika0009 úplne obyčajná s teta drogérie za tri eurá :D

moonlight1210
12. júl 2020

@monika0009 no, ak mas stale uces ako na fotke, tak to kludne moze byt tym.
Su ludia, ktorym ti, co su nejak ini, strasne oci kolu a su voci nim hned plni predsudkov a ohovaraju ich, aj ked nemaju ziaden dovod (dokonca ich len videli, ani s nimi nikdy nehovorili).
Vadi im uz len ich existencia. Lebo su urcite divni a pošahaní.
No a nedajboh, aby si este spokojne a stastne zili. To uz vnimaju ako provokaciu a nespravodlivost, lebo tym inym by nemalo byt dobre. Mali by byt nejak osudom kopani za tu svoju inakost.

Takze, aj ked to znie divne, na to, aby si ta vzala na musku, mohol kludne stacit tvoj vyzor.

Plus k tomu vnutorna frustracia, ze sama je nepritazliva, chlap jej usiel a nechal ju s dietatom, tak riesi kazdeho naokolo. A ty si prisla ako na zavolanie.
K tomu mohla stacit akakolvek nevinna poznamka, kde ta niekto (nebodaj chlap) pochvalil, ze dobre vyzeras. Pricom ani nehovoril s tou zenou, len to pocula. Ale nasmerovalo to jej pozornost.

No alebo sa zahladela do tvojho chlapa a ty si sa smahom ruky tak stala jej sokynou, na ktoru ziarli a nenavidi ju.

Dovodov moze byt vela.

No a zvykaj si. To je dedina. Kazdu chvilu tam tí jednoduchsi s prazdnym zivotom potrebuju nejaku (najlepsie pikantnu sexualnu) senzaciu.
Kludne o nejaky cas uz budu teba prejedeni a zgustnu si na niekom inom.

Chovaj sa nadalej slusne, slusne pozdrav, nepozeraj do zeme, aj ked budu zazerat. Mas to ako skusku ohnom, bosa na zeravom uhli.
Dedina je maly kolektiv, skoro kazdy kazdeho pozna, nie je tam rodiny, co by nemala nejaku spinu prilepenu na stite (napr. z predchadzajucich generacii). Preto sa tam vsetci do istej miery citia rovni, lebo kazdy ma maslo na hlave. Novi su preto najlepsim tercom, kam obratit pozornost od vlastnych prehreskov.
Takze casto je to podobne ako partia pubertiakov - musis si uhajit svoje miesto v hierarchii, ak tam chces existovat.

weronika171717
12. júl 2020

@monika0009 dakujem velmi pekne 😊