Som tehotná a partner ma opustil

ewanell87
10. aug 2016

Baby, potrebujem len utešiť. Som sama doma a nedokažem nad ničim iným rozmýšlať len nad tým rozchodom. Poslal nas vlastne oboch do ... kade ľahšie a samozrejme veľmi to bolí. Ja som sa dnes dozvedela, že to bude chlapec. Som z toho ešte viac vydesená. Bojím sa, že to sama nezvládnem. Pomoc

ivca88
10. aug 2016

zvladnes 🙂
nemysli si ze si jedina ...
a ak to pomoze tak tu je aj skupina slobodne matky,
tam sa isto budes mat s kym porozpravat 🙂
ale pevne verím ze to bol len skrat a budete strastny,
a ak nie tak to bol chuj a dobre ze zdrhol, aspon neprídes na to v 40-50 ke

brady1
10. aug 2016

A co tvoji rodicia? a neboj zvladnes budes matka a matka zvladne vsetko aj nemožné. to štatny život ta ešte len caka neboj.

rheuska
10. aug 2016

Nepíšeš prečo. Kvôli dieťaťu? Alebo sa v tom nepitvaj. Hlavne, že dieťatko je zdravučke. Samozrejme rozchod bude boliet, ale snaz sa to tak nebrat. Dietatko je najdolezitejsie. Mysli nan a vychovaj ho v ucte k zenam. Chod medzi ludi. Nelutuj sa sama doma. Cas zahoji vsetky bolesti. Neboj vsetko pôjde ako má. Poradis si aj s maličkým aj sa zacnes tesit, ze ste sa zbavili debila......

ewanell87
autor
10. aug 2016

ďakujem baby <3 ja sa momentálne citím totálne pod psa. Moji rodičia @brady mi samozrejme radi pomôžu. ide skôr o to, že ja im nechcem vysieť na krku.

cica120
10. aug 2016

@ewanell87 a on nechcel deti ci ako preco odisiel?

brady1
10. aug 2016

@ewanell87 neboj casom sa postavis na vlastne nohy, ale zatial budes rada že sa mas o koho opriet. pochopis ked sa malinke narodi a budes im velmi vdacna a naspat im to vratis ked oni nebudu vladat 😉

loginexistuje
10. aug 2016

Neboj .. je super ze rodicia ta podrzia a pomozu ti .. odkladaj si blocky aby si to potom mohla riesit cez sud aj vybavicku a nejake vitaminy ci ine naklady na tehotenstvo...

maminkaat
10. aug 2016

@ewanell87 ahoj ja som tak ostala s prvym sama chlapec ma dnes uz skoro 9 a pol roka jeho "otec "ho dodnes ani nevidel opustil ma este pred tym ako som vedela ze som tehotna mesiac po rozchode som zistila ze pod srdcom nosim dieta bola som uz v tretom mesiaci dnes som uz stasne vydata v septembri to budu 2 roky s manzelom mame teraz aj jedno spolocne dietatko a plus nasho velkeho frajera a som stasna ten chdak co nas nechal nam v zivote nechyba ☺takze drzim palce a neboj nebudes sama mali ti da viac lasky ako by ti mohol kto druhy dat ☺

tyelde
10. aug 2016

zvládneš to, neboj 🙂 rodičia ti pomôžu, otcovstvo určí aj súd kvôli výživnému ak by ti to nechcel podpísať sám, vôbec ho somára nerieš, nestojí ti za trápenie...nájdeš niekoho lepšieho 🙂

maminkaat
10. aug 2016

@ewanell87 a neboj rodicia tak ako aj v mojom pripade to bolo ti z laskou pomozu mne maminka bola aj pri porode takze to bolo uzasne ☺Drzim palce a neboj vsetko bude dobre

mirka_a_hrasok
10. aug 2016

preco by si to nemala zvladnut? si silna zena. Zvladnes toho ovela viac ako si myslis. Bude lepsie, on este bude lutovat ze to urobit, no ty uz budes nad vecou a stastna 🙂 neboj bozie mlyny melu pomaly ale isto

n0mi
10. aug 2016

Nechapem pred troma dnami si mu hladala pracu a stazovala sa ako mudruje svokra a teraz co ho osvietilo a vyhodil vas ci si to rozmyslel ci co?

betulinka1
10. aug 2016

@ewanell87 neboj zvladnes. Ostala som sama v druhom mesiaci. Sadla som si s rodičmi, ktori má podporili, byť som prenajala a nasťahovala som sa k rodičom asi v piatom mesiaci. Materská by mi nestačila na platenie bytu a ostatné výdavky s malym. Bio som nedala ani na rodný list. Ak ho bude môj syn chciet vyhľadať, tak brániť mu nebudem. Ale nebudem sa doťahovať o 100 eurové vyzivne a potom sa pozerať ako mi ho brava každý druhý týždeň preč. Povedala som si ok žiadne povinnosti ale práva. Čo som od neho chcela, to pýtali v nemocnici, vedieť o alergiách, chorobách. Dal mi info na všetko čo som potrebovala. Od vtedy ziaden kontakt. Po roku som začala pracovať, maly bol v jasliach a super. Od roku a pol už byvame sami. Nie je to ľahké, nebudem ti klamať. Hlavne ale z dôvodu, že nemám babky. Moja maminka tragicky zomrela mesiac pred oslavou prvých narodenín, takze žiadna pomoc ani na pol hodinku neexistuje. Ak chceš napíš mi súkromnú správu a môžeme pokecať.

lubkavargova1
10. aug 2016

Tiez sa trosku divim... sa odstahujete do ineho mesta...samozrejme svokra ti lezie krkom...a potom hladate robotu a potom vas posle dovi-dopo-dopi??? Co ste sa pohadali?

ewanell87
autor
10. aug 2016

@cica120 odisiel preto, lebo: byvame od januara u mojich rodicov. Priatel od augusta minuleho roka nepracoval, brogadoval dva mesiace ako rozvoz, aj to stratil penazenku so 400 eurami,takze tak. Potom sme na jeho naliehanie prisli naspat do rodneho mesta, lebo chcel zalozit firmu,. V januari zalozil firmu, s ktorou som mu pomahala. zhanal som klientov atd. No ked uz po pol roku firma nesla (zarobil nieco cez 1000 euro doetraz, cca 1200) tak uz sa nahnevali aj moji rodicia a donutili sme ho si zacat hladat pracu. No a ja som do toho ostala tehotna, nechcela som ist na potrat, lebo uz mam 28 rokov, do toho jeho mama, ktora na vsetkych pinda, samozrjme aj na mna, do toho tato jeho robota. No a tak vcera odisiel ze on uz ma toho dost, lebo som sa nahnevala ze mi nepovedal, ze bol vonku zase hulit aj so svojou byvalou. Takze on ma toho dost, zase odisiel k rodicom, ako to urobi zakazdym (sme z rovkaeho mesta) a tentokrat som ho uz naozaj nahnevala, lebo sa vraj nesnazim pomahat mu viac, sice som doma na PN, kazdy mesiac mam pravidelne 680 euro, ale aj to je podla neho malo a mala by som zacat robit z domu a on ma toho vela a ja hovorim len o tehotenstve a td. Proste cele to hodil na mna, nasral sa, povedal mi veci ako - chod sa zabit, chod do pice, ako som si mohol s tebou zacat a pod.
Toto je v skratke

ewanell87
autor
10. aug 2016

@n0mi nasral sa vraj mu nepomaham dostatocne. A vraj ze ked mne staci 600 euro mesacne tak si ich mam nechat a ostat s dietatom sama. on uz so mnou ani s dietatom nechce byt

ewanell87
autor
10. aug 2016

@maminkaat krásne, prajem vela lásky v rodinke!

kikush1811
10. aug 2016

@ewanell87 zlatko - nedoprosovat sa! neozyvat sa ako prva!ak napise/zavola, tak stroha a chladna reakcia.
Mozno aj on ma z toho stresy ako sa o vas postara (citala som predoslu diskusiu) .. Hlavu hore. Laska nevyprcha zo dna na den. A ak ano, nebola to laska. A tym padom neni za cim lutovat. A vobec sa k nemu nevracaj zo strachu, ze by si ostala sama.Kazde druhe manzelstvo sa pomaly rozvadza, vsade ostanu deti a ti ludia si aj napriek detom nachadzaju novych partnerov.
Teraz je to o hubu, jednak hormony, jednak toto ma byt najkrajsie obdobie v tvojom zivote ... Uzivaj si to. Ci uz s nim alebo bez. Mozno si tehotna prvy a posledny krat, tak si to nenechaj pokazit.

rusalkablack
10. aug 2016

@ewanell87 bud rada, že si sa ho zbavila.. podľa všetkého sa s robotou moc nepretrhne, budeš mať bábo, nemusíš ešte živiť aj neschopného chlapa. A že chodí fajčiť s bývalkou ?? To čo je za charakter... A keď ťa pošle do p... už teraz, čo myslíš, čo bude nasledovať? Fyzické a psychické týranie, ruky preč od neho...

lila69
10. aug 2016

@ewanell87 joj zena, co sa uz teraz da robit. Sama asi uznas, ze si si mala dat pozor a tehotenstvu predist, roky a aj rozum na to uz mas. Ale to je teraz nepodstatne ked je babatko na ceste. Neboj sa nic, zvladnes to, vasi ti pomozu. Ty uz teraz rozmyslaj ako a ci by sa ti dalo robit napr. aj z domu popri babatku aby si mala isty prijem. Zostala si sama, budes sa musiet obracat, ale vyhodou su rodicia.
A podla toho co si napisala, bud rada ze si sa toho ..... zbavila, a hlavne sa ho neopovaz zobrat naspat aj keby na kolenach prosil.

marissenka
10. aug 2016

@ewanell87 hajzel jeden! netrap sa,zvladnes to..takeho kretena nepotrebujes,co ta este tehotnu posiela do roboty a sam neviem korunu zarobit...mam znamu,co sa jej stalo toto iste,pomahaju jej rodicia.je to tazsie,ale babatko im robi ooobrovskuu radost...tak ako bude tvoj drobcek robit vam..tak hlavu hore...drzim palce.

betulinka1
10. aug 2016

@ewanell87 cooooo??? To čo ti povedal!!! No super chlap. Radšej mal ostať ticho ako vypustiť takéto slová. Ak sa spamätá a bude chcieť prísť späť, tak pri každom konflikte budes počúvať takéto krásne vety. Porozmýšľaj čo chceš a chod podľa teba!

kikush1811
10. aug 2016

Moja, po precitani poslednych prispevkov od teba ti radim, aby si si s takymto clovekom uz viac nic nezacinala. Nehnevaj sa na neho, lebo nenavist skodi iba tomu, kto nenavidi. Ale z tvojho rozpravania je to jeden nezrely a nezodpovedny hulvat. Usetri svojho syna takehoto zivotneho prikladu ☹

sardinka335
10. aug 2016

@ewanell87 no holt kočka...vedela si aký je a aj tak si si s ním ušmykla dieta. Ako nepochop to zle, ale to si uz davno videla ze to je špekulant tak ti mohla zasvietiť kontrolka, ze toto asi nie je partner do pohody i do nepohody. Stava sa...nebudeš prva ani posledna čo vychova dieta sama. Alebo tedas z apomoci rodičov. Obavam sa však ze kedze mas pravidelny a pomerne slušny prijem tak docupita...no to uz si ty sama musiš zvažiť ako chceš zit, koho chceš mat po svojom boku a konečne zlozit ruzove okuliare a popremyšlat aka buducnost ta s otcom tvojho dietata zhruba čaka. Držím palce.

ewanell87
autor
10. aug 2016

Dievčatá, ženy. Máte vo všetkom kus pravdy. Toto nebola prvá takáto hádka. On zakaždým urobil takuto scénu, niečo takéto mi povedal a odišiel preč. Jasne, ani on to nemal lahke. Zrazu rozbiehat firmu a do toho ja tehotna. No snazila som sa mu maximalne pomoct a ulahcit mu to. Nestacilo. ja ho už nechcem spat. Nie takéhoto. nerváka, ktorý robí scény a hovorí veci, ktoré by som si v zivote nedovolila najhorsiemu nepriatelovi povedat. Tohto chcem nase dieta usetrit. Ide len o to. ze tu teraz sedim sama, on tu ma este skoro vsetky veci a ja mam hrozny strach. Ze mi bude chybat, ze budem mysliet a spominat na to pekne, lebo toho bolo vela, pre nieco som s nim bola, a budem sa obvinovat, co robim uz teraz, ze mozno keby som inak reagovala v tej alebo v tej chvili tak sa toto nemuselo stat. Pre to dieta urobim prve posledne a predsa sa bojim, po tych jeho rieciach, ze som nejaka neschopacka a ze to nezvladnem.

laila22
10. aug 2016

@ewanell87 neschopak je on, nie ty!!!

betulinka1
10. aug 2016

@ewanell87 ale veď spomínaj na to pekne. Na pekne veci mas teraz myslieť. Ze ti bude chýbať? No to by som sa čudovala asi máš rada keď sa k tebe niekto zle správa, možno malé sebavedomie, možno dominantnejsi rodičia.. začni čítať knihy ako za mať rád, harincak šlabikár šťastia 3 uzasne o myslení deti a reakciách rodičov. Zameraj sa na seba a maleho. Vyberaj mu meno, rozprávaj sa s nim. Vysvetli mu, že si teraz trosku nervozna ale že to spolu zvládnete. Všetko je o tvojich myšlienkach.

maminkaat
10. aug 2016

@ewanell87 raz aj ty budes mat svoju rodinku neboj a aj ja tebe zelam vela stastia

maminkaat
10. aug 2016

@ewanell87 este rada vsetko nahadz do vriec a zbav sa toho ulahci sa ti uvidis mne to pomohlo

ewanell87
autor
10. aug 2016

@betulinka1 toto si trafila vseko na 100000%